Stanovanje

Preporuka kuhinjskih noževa

Nemo nemo ned 5.7.2020 22:45
ministar kaže...

Koje noževe koristite? Koje bi preporučili? Klasična upotreba - meso, riba, povrće, ...

 Što očekujem od kuhinjskog noža? Koliko si voljan platiti 1 nož?

Najbolji, profesionalni noževi su Dick-ovi noževi. Ali računaj da ćeš 1 nož platiti više stotina kuna!

Ako ti je to previše, kao što je većini, gledaj koji ti se nož sviđa po izgledu, ležaju u ruci i da oštrica nije tanka i savitljiva pod prstima! Znači, izbjegavaj najjeftinije setove.

PzKpfw ned 5.7.2020 22:55

@ministar

 

 

Zdravo, frende! Volim noževe između ostaloga. Inače, ljudi većinom za kuhinju koriste noname noževe.

Za kuhinju mogu preporučiti Victorinox noževe. Nisu toliko skupi, a opet vrijede svake kune uložene u njih.

Topla preporuka.

 

Inače, iako to nije bilo pitanje, al'.... za svoje EDC koristim u svojoj rotaciji, nešto poput Chris Reeve Sebenza 21. Vrhunska kvaliteta i inžinjersko remek djelo.

mbaksa ned 5.7.2020 23:04

Nisam gledao noževe kod nas, ali ovaj sam kupio preko AliExpressa za 21,36 euro pred dvije godine.

 

Koristim ga samo za sjeckanje povrća. Super leži u ruci, oštar je, ali i prilično siguran, jer je jako visok pa ti prsti lijeve ruke lijepo mogu biti u kontaktu s njim, bez neke bojazni da ćeš se porezati.

syncmaster245b ned 5.7.2020 23:17

Prije godinu i nesto sam odlucio pocastiti samog sebe setom nozeva.

Sto sam stariji sve vise uzivam u kuhanju pa rekoh ajde.

 

Uglavnom, ne bi vjerovao, ali dok sam trazio neke dijelove za komp na Alzashopu naletih na OVO

 

 

Odlican set nozeva, cca svaka 2 do 3 sata rada im treba navuci "zicu" a recimo svakih 30-tak sati naostriti ga.

S obzirom da sam panj za naostriti noz obicnim brusom, kupio sam i OVO i stvarno ga naostrim da se mogu brijati s tim nozevima.

 

Prezadovoljan nozevima.

 

 

danexxx ned 5.7.2020 23:17

Za kučnu i profesionalnu upotrebu dovoljna su ti samo 2 noža s kojima možeš obavit 90% poslova, a to su šefov nož(16-24cm) i mali nož(6-10cm). Veličine si izabereš po svojoj građi, iskustvu il nečem trečem.Noževa imaš od 20-pa do nekoliko tisuča kuna, pa biraš.Gore je kolega spomenuo victorinox i on je odličan izbor za ne previše novaca šefov nož 200 i neš sitno i mali nož 30kn.

Ako imaš kaufland u svom gradu možeš kupit i one zwilling noževe na markice, ak ih još ima, vjerovatno najbolji noževi koji su bili na takvim akcijama. To je od ovih jeftinijih solucija, ak bi neš skuplje mogu ti i za njih dat koji savijet.

 

ministar ned 5.7.2020 23:25
Nemo nemo kaže...
ministar kaže...

Koje noževe koristite? Koje bi preporučili? Klasična upotreba - meso, riba, povrće, ...

 Što očekujem od kuhinjskog noža? Koliko si voljan platiti 1 nož?

Najbolji, profesionalni noževi su Dick-ovi noževi. Ali računaj da ćeš 1 nož platiti više stotina kuna!

Ako ti je to previše, kao što je većini, gledaj koji ti se nož sviđa po izgledu, ležaju u ruci i da oštrica nije tanka i savitljiva pod prstima! Znači, izbjegavaj najjeftinije setove.

Hvala! Realno, ne treba mi previše noževa, par komada samo. S obzirom da bi i dugo trajali, a dobio bih puno s njima, možda se onda odlučim i za Dick-ove.

PzKpfw kaže...

@ministar

 

 

Zdravo, frende! Volim noževe između ostaloga. Inače, ljudi većinom za kuhinju koriste noname noževe.

Za kuhinju mogu preporučiti Victorinox noževe. Nisu toliko skupi, a opet vrijede svake kune uložene u njih.

Topla preporuka.

 

Inače, iako to nije bilo pitanje, al'.... za svoje EDC koristim u svojoj rotaciji, nešto poput Chris Reeve Sebenza 21. Vrhunska kvaliteta i inžinjersko remek djelo.

Hvala! Sad imam neke polu-noname. Dobro su služili koju godinu (oštrio sam ih sam), ali sad se već počela raspadati guma na drškama i zbog toga postaju manje-više neupotrebljivi.

Voltaren20 pon 6.7.2020 05:04

Samo keramicki, razlika izmedu celika i keramike je kao izmedu HDD-a i SSD-a.Jest da su malo osjetljiviji al navikne se covjek da nozem ne otvara konzervu.Crna keramika je bolja od bjele ali i skuplja.

Koristim ovaj i za tu su cjenu odlicni.