Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

fen1ks uto 4.4.2023 20:31

Već duže vrijeme pokušavam doći do pozivnice za taj traker. Navodno da imaju dosta crtića za klince, a i dokumentarci me zanimaju.

 

Kako bi mogao pruzet taj tvoj, šta trebam napraviti i jel taj račun ispravan.

 

Šta je ovo 1 200 000 karme i HNR-a ?

 

Hvala

softwaremaniac sri 5.4.2023 02:47

NHF, ali ovo ti je prva i jedina poruka na forumu i odmah tražiš pozivnicu. Ovdje si tehnički dvije godine.

 

Nadalje, iz tvoje se poruke vidi da ne poznaješ niti osnove torrentiranja, pa samim time ne vidim zašto bi netko od kolega skupo plaćenu pozivnicu dao tebi.

 

Da ne bi bilo da samo kritiziram:

 

Karma - bonus bodovi koje dobivaš zbog dugog seedanja, aktivnosti na IRC-u i slično i mijenjaš za UL, fixaš potencijalni HnR i slično.

HnR su torrenti koje skineš (leechaš), ali ne ostaviš aktivnima (seedanje) da se i drugi mogu poslužiti tvojim dijelovima datoteke/sadržaja, pa dobivaš kazne zbog toga. Ovisno o broju HnR-ova mogu varirati od upozorenja, ukidanja download privileginja ili pak perma bana na kraju na ozbiljnijim trackerima.

Zaporožac sri 5.4.2023 05:50
robisierra92 kaže...

Vlasnik sam 13 godina starog THR accounta.

 

Nisam skinuo ondje ništa mjesecima, jer me ništa ne zanima, prepustio bih ga uz dogovor. 

 

1 200 000 karme, 470 gb upload, bez HNR-a. 

 

 

Tu je na forumu admin s THR-a i u dogovoru s Bug redakcijom će sad tvoj profil na THR-u dobiti bann.

To se je već dogodilo jednom članu, koji je isto tako htio prodati račun...

 

Sretno...

Nomad sri 5.4.2023 13:47

Pozdrav,

 

Tražim THR ili neki sličan kvalitetan balkanski torrent.

 

Dugogodišnji sam korisnik partisa, ali trenutno su u problemima pa tražim neku alternativu s domaćim sadržajem.

Speed down i up 200Mbit/s.

 

Unaprijed zahvaljujem dobroj duši.

 

 

 

 

 

robisierra92 čet 6.4.2023 08:22
Zaporožac kaže...
robisierra92 kaže...

Vlasnik sam 13 godina starog THR accounta.

 

Nisam skinuo ondje ništa mjesecima, jer me ništa ne zanima, prepustio bih ga uz dogovor. 

 

1 200 000 karme, 470 gb upload, bez HNR-a. 

 

 

Tu je na forumu admin s THR-a i u dogovoru s Bug redakcijom će sad tvoj profil na THR-u dobiti bann.

To se je već dogodilo jednom članu, koji je isto tako htio prodati račun...

 

Sretno...

Nitko nije spominjao prodaju. Neviđenu hrpu gluposti su uspio napisati u dvije rečenice, nadam se da si ponosan na sebe. 


 

 

 

 

arbogast ned 9.4.2023 03:31

Pozdrav,

 

Nudim sljedece pozivnice:

 

THR x  1 0

- uvijeti: Minimalno 3 godine staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

TorrentLeech x 4

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

MyAnonamouse x ∞ (mogu kupiti pozivnicu sa bonusom otprilike svakih deset dana)

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

IPTorrents x 3

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

Trance Traffic x 3 2

-uvijeti: Minimalno jedna godina staza na ovom forumu. Dokaz koristenja drugog trackera minimalno 6 mjeseci.

 

Molim bez kolekcionara. Istrazite da li vam je tracker zaista potreban prije nego zatrazite pozivnicu.

THR pozivnica zahtijeva dugotrajno skupljanje karme a par ljudi kojima sam je dao nisu niti jednom otvorili tracker.

 

LP

netflix pon 10.4.2023 13:31

Pozdrav,

 

nisam dosad koristio privatne trackere, al vec dulje vrijeme gledam samo 4k stvari pa mi ne pasu ove brzine koje free trackeri imaju. THR pozivnicu sumnjam da cu dobiti pa ako netko ima nesto manje ekskluzivno za start. Na publicima sam seedao koliko mi je dalo da seedam. Up/down  100/950

 

LP

arbogast pon 10.4.2023 22:38

Posalji mi mail u privatnoj poruci i poslat cu ti pozivnicu za TorrentLeech.
Odlican tracker za pocetnike sa laganim odrzavanjem ratia i velikom freeleech bazom.
Upoznavanje sa pravilima trackera i pridrzavanje istih je obavezno.

DukeOs čet 20.4.2023 05:07
softwaremaniac kaže...

Jedan od admina na Partisu je stradao i završio u bolnici te su problemi s partisom stavljeni na hold dok se čovjek potpuno ne oporavi.

 Znaci ako odapne ode i tracker  kakva sprdacina..

micko999 čet 20.4.2023 20:50
softwaremaniac kaže...

Jedan od admina na Partisu je stradao i završio u bolnici te su problemi s partisom stavljeni na hold dok se čovjek potpuno ne oporavi.

 Radi Partis.........

midzan21 čet 11.5.2023 20:06

U potrazi sam za TorrentHR inviteom.

 

Stari torrentaš, bio davnih dana aktivan na trackeru ali su došle razne situacije i fino, ban jedan pokupio zbog IRC-a i pod*ebavanja jednog starog usera. Može se pogledati na trackeru, Office 2003 Pro with HR Lang pack and FrontPage 2003 included je jedan od mojih sad već sigurno mrtvih torrenata koje sam kreirao i podigao na tracker back in days.

 

Nažalost nisam dugo u private tracker sceni, većinom na public sceni, a sad tražim opet ulaz na private scenu.

Optika 1/0.5Gbps, komp 0/24 upaljen pa nek bude na seedu do 2.0 ratio što može. Plus, mogu aktivirati i seedbox ako treba držati duže i na ratio veći (VPS preko Hertznera).

 

Razlog potrage: određene stare HR serije i filmovi naši, da ih skupim da ponesem kad idem na vikendicu da ne trošim mobilni net tamo na streaming (jedva 10Mbps down i 5-6Mbps up preko 4G i hotspotano na stariji Win 7 komp uz limited bandwith na paketima neta koji mobilni provider nudi za 1 dan ili za 3 dana ako se uzme veći bon za nadopunit račun)

 

Edit: stari THR account username je bio kao i na forumu - midzan21, ako ima netko iz starih dana znat će me, a ako je većinom nova ekipa - pozdravim novim modovima i adminima THR-a

 

Edit 2: hvala captain_soap_McTawish na invite-u, kad stigneš potvrdiš, poslao sam PM sa nickname kojeg sam odabrao

bero666 pet 9.6.2023 13:04

Zamolio bih nekoga ako ima da posalje pozivnicu za FileList ili AlphaRatio. Pridrzavam se svih pravila na trackerima, a od jucer imam i seedbox tako da nece bit nikakvih problema sa ratiom.

 

Hvala.

perozg čet 29.6.2023 04:00

Lijep pozdrav,

pošto se partis čini mrtav a on mi je bio main torrent za skidat sve i svašta, s vrlo blagim il nikakvim pravilima za seed trebam neku alternativu, tamo sam imo 2TB uploada iako ne znam kako i nikad nije bilo problema oko seedanja pa makar ne ostavio 3-5 dana upaljen laptop , imam internet 1000/500 tako da mi nije problem odseedat. Imam torrent.hr l33t 6god star user account s 500-600gb seeda i par privatnih uploada, i 0HNR jedini problem sto mi to nije torrent za skinut neku glupost od 1-2gb pa da zbog nje moram 3-4 dana ne gasit laptop po ovoj vrucini, jer u globalu niko ne downloada nakon mene da odseedam ratio. Ako ima neki privatni koji zadovoljava moze, a moze i preporuka za obicni public, ako ima freeleech sadrzaja isto plus. Generalno paše mi bilo koji torrent cisto da imam uz torrenthr neku alternativu posto mi partis,yuwa ne rade vise. Iptorrents bi bio odličan njega sam imo prije 5-10 godina, al sam osto bez njega jer sam u jednom trenutku bio u nemogućnosti skidat par mjeseci ista pa su mi ga moguće obrisali, il je nesto dok su mjenjali servere i domene nisam nikad to istrazio bas.

perozg čet 29.6.2023 17:47

Ma naravno da jesam😅 al draze mi odradit u 2 3 4 dana nego u 10, jer mi se desi koliko palim laptop često, da u 10 dana ne ispunim 100% pa dobiš HNR a onda moram držat seed 10 dana pa je to jos veca banana.