drky009 pet 8.11.2013 10:33

Znači mama mi je ostala bez posla i svaki dan tražim  moj posao i na burzi ali svi je odbijaju jel je starija (49 godina) završila je ekonomiju a starija sestra mi ide na fakultet mlađa još u osnovnu a ja u srednju tako da još nas moraju uzdržavat pa jel vi trebate nešto ili imate neku vezu bio bih vam jako zahvalan

 

Hvala vam

ivo454 pet 8.11.2013 10:48
drky009 kaže...

Znači mama mi je ostala bez posla i svaki dan tražim  moj posao i na burzi ali svi je odbijaju jel je starija (49 godina) završila je ekonomiju a starija sestra mi ide na fakultet mlađa još u osnovnu a ja u srednju tako da još nas moraju uzdržavat pa jel vi trebate nešto ili imate neku vezu bio bih vam jako zahvalan

 

Hvala vam

A u kojem gradu živite? 

drky009 pet 8.11.2013 10:54
ivo454 kaže...
drky009 kaže...

Znači mama mi je ostala bez posla i svaki dan tražim  moj posao i na burzi ali svi je odbijaju jel je starija (49 godina) završila je ekonomiju a starija sestra mi ide na fakultet mlađa još u osnovnu a ja u srednju tako da još nas moraju uzdržavat pa jel vi trebate nešto ili imate neku vezu bio bih vam jako zahvalan

 

Hvala vam

A u kojem gradu živite? 

Zagreb a živimo u Novom Zagrebu

 

mislim meni tata radi pa nije jako hitno

drky009 pet 8.11.2013 10:59
ivo454 kaže...

Pa kad tata radi, dobro je, mama će se sad više brinuti o vama i bolje kuhati, nije svako zlo za zlo. U Zg-u bude našla nešto posla.

Pa znam tata radi ali opet treba nas 3 uzdržavat

 

 

bender_007 pet 8.11.2013 11:05

Napravi joj profil na moj posao itd. Pregledavaj http://burzarada.hzz.hr/ .

 

U tim godinama - a i u svim drugim na zalost.. mora racunati da nece naci posao u struci a mozda ni neki normalan.

 

Gledaj sto prije skolu zavrsiti, +fax ako zelis, zaposliti se, malo njima pomoci + sebi zivot stvoriti, na taj nacin pomoci i svojima a i sebi. Dok si mlad moras si nesto izgraditi, kasnije nece biti vremena.

 

Nisam ni pitao, koliko godina imas ?

 

Nadam se da bude nesto.

 

Sretno {#}

drky009 pet 8.11.2013 11:07
bender_007 kaže...

Napravi joj profil na moj posao itd. Pregledavaj http://burzarada.hzz.hr/ .

 

U tim godinama - a i u svim drugim na zalost.. mora racunati da nece naci posao u struci a mozda ni neki normalan.

 

Gledaj sto prije skolu zavrsiti, +fax ako zelis, zaposliti se, malo njima pomoci + sebi zivot stvoriti, na taj nacin pomoci i svojima a i sebi. Dok si mlad moras si nesto izgraditi, kasnije nece biti vremena.

 

Nisam ni pitao, koliko godina imas ?

 

Nadam se da bude nesto.

 

Sretno {#}

Ja imam 16 starija sestra skoro 19 a mlađa 13

 

već sam prijavio ju na moj posao i svi je odbijaju zato što ima sss