Ostalo

Pomoć oko cure

Oly_E3 ned 24.5.2009 21:50

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

robson ned 24.5.2009 21:53
Oly_E3 kaže...

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

 da, lega kaze dobro, nikako nemoj o kompjuterima )
gle nadjes temu brzo i spontano, samo primjeti neke detalje na njoj ili u vezi nje i kreni od toga, ne brini, ugl pokazi da se zanimas za nju, no ne govori previse o sebi, malo tajanstvenosti uvijek pali.
PoToKTM ned 24.5.2009 21:54
Oly_E3 kaže...

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

 LOL XD Smijeh ni u kojem slucaju!
IRebic ned 24.5.2009 21:56
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

 pa šta čovjeku su potrebne informacije je malo smiješno misto na prvu pomisao ali bar dobiješ što tražiš :-)
cro_blue ned 24.5.2009 21:56
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....    SmijehSmijehSmijeh

 
Ma bolje pitati nego razmišljati! Belji se 
Samo opušteno. Budi kakav jesi inače. Ne upadaj joj   u riječ. Dodaj u sve malo (ali ne previše) šarma i duhovitosti i tvoja je! Namigiva 
zv'jer2 ned 24.5.2009 21:57
robson kaže...
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

 a vidi, skoro 4 poruke u minuti, gotovo da i nije fulo forum x)
 lol,   ma nisam ni sumnjao u brz rast teme....
i_rambo_plache ned 24.5.2009 21:59

Dečko, nije ti ovo Net.hr forum...

 

Pričaj joj o generacijama grafičkih kartica koje će tek doći, sa 45 nanometarskom tehnologijom, a poslije ju pozovi u stan da vidi tvoj alienware laptop kojeg si uber-clockao.

 

Zatim ju možeš očarati sviranjem onog plastičnog smeća tj. wannabe-gitare na Guitar Hero III, a kasnije joj možeš pokazati dijapozitive iz ljetnog informatičkog kampa.

 

Na kraju večeri će ti možda dati da ju primiš za ruku... Ahhhh...

pirat ned 24.5.2009 22:02
Oly_E3 kaže...

Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu Sramim se

 Joj ciapam se od smijeha.loooooooooooooooooooooooooooooool
zv'jer2 ned 24.5.2009 22:04

Prije neg šta pitam potencijalnu curu kako se zove pitam ju:  "Jel znaš uć u BIOS na *upiši ime svoje matične*???" 

 

To je tzv. filter pitanje i ako ne zna odma od*eb.

Canassob ned 24.5.2009 22:05

Imam osjecaj da ce se tema nastavit dugooo. Sve muški na forumu, biće zaj.bancije. Smijeh

 

Samo je nekoj prvo barit preko MSNa pa onda van, jer kad dodete van bicete ko mulci. Sutite obadvoje i neugodno vam. Vec fino pozoves i pricate sta vam naumpadne, neke zajednicke teme. Ako ste isti kvart, skola, godiste nace se nesto. Ako se pocne bacat po tebi, bacaj se i ti po njoj :D. Al diskretno. Namami je Smijeh.

 

I jedna stvar. Budi tajanstven, nemoj izlajat svakakve gluposti, pusti nju nek pita Izlanuo se, napravi je ljubomorn. Smijeh

 

Eto toliko od lika koji nema curu xD

leo_819 ned 24.5.2009 22:06

najprije se sprijateljite, ali ne sad da budete najbolji prijatelji nego ono čisto da znaš što voli, koji joj je hobi, najbolje ti je da ideš u kino s njom ili na rolanje ili tako našto.

 

joj nije istina msn je zakon preko njega se upoznaj ako ti je nedaj bože naugodno u živo.

Bellatrix ned 24.5.2009 22:08
makko kaže...

Ima jedna ženska koja mi se sviđa.....pozvao sam je na piće....i sad o čemu vi razgovarate s curom/dečkom....koje su najčešće teme....

 LOL koje pitanje, ali ok.
Imam ideju počmi ovako:
Mala znaš ti, ja imam CPU INTEL Core i7 Extreme Edition 965 BOX, s. 1366, 3.2GHz, 8MB c., FSB 1333MHz, 64 bit, QuadCore te MBO GIGABYTE EX58-UD5, Intel X58/ICH10R, DDR3, zvuk, 2xG-LAN, S-ATA, PCI-E, FW, s. 1366 a grafa mi je VGA PCI-E GIGABYTE ATI RADEON HD 4890, 1 GB DDR5, DVI, HDTV od storagea imam HDD 1000.0 GB, WESTERN DIGITAL Caviar Black, SATA, 32MB cache, 7200okr./min možemo raditi što nam padne na pamet.. naravno o računalu ti pričam, ali dosta sad o mom računalu, idemo sad malo pričati o meni... lololSmijeh
EDIT: šalim se malo, stvarno budi ono što jesi, nemoj glumit i lagati, pa će to sve biti ok! Garantiram!
Armor ned 24.5.2009 22:12

Ma neki zbilja delate čovjeku "ono" u mozak...

Ja sam mu rekel nek laže i mislim to ozbiljno, e sad o čemu da laže ne znam, on zna najbolje - ak uspije uspije, ak ne, neće ni sa istinom.

Poslije dok se zbliže i jednu mrvicu, stvari postaju lakše, mnogo lakše.

Važan je "proračun", a znamo da svi kradu iz njegaCool

Ak me kužite kaj hoću s ovim reći