Ostalo

Pirotehnika P&O

proćerani sri 30.11.2011 16:46
gamer34 kaže...
Kewin kaže...

180 mozes kupit nesto petardi i sitno raketa :D al da se skombinirat ugl u mirnovcu je najbolja kvaliteta ove god cu potrosit oko 600 kn.... jbg recesija...

Lol.Orion je tisucu puta bolji od mirnovca po kvaliteti pogotovo za ove slabije petarde a i za jace nije nista bolje.Sta god da pucam od mirnovca pola kutije su corci.

Slažem se! Orion petarde nikad nećeš nać u konzumu plodinama ili slično, jer ne prodaju se tamo, nego u samo njihovim ovlaštenim shopovima. A mirnovec kad kupim u konzumu, stvarno pol budu ćorci, ali šta se tiče raketa, orion ima ljepše, ali mirnovec ima veće(barem je imao pred 2-3 godine, ne pratim to više pa neznam:))

gamer34 sri 30.11.2011 16:55
proćerani kaže...
gamer34 kaže...
Kewin kaže...

180 mozes kupit nesto petardi i sitno raketa :D al da se skombinirat ugl u mirnovcu je najbolja kvaliteta ove god cu potrosit oko 600 kn.... jbg recesija...

Lol.Orion je tisucu puta bolji od mirnovca po kvaliteti pogotovo za ove slabije petarde a i za jace nije nista bolje.Sta god da pucam od mirnovca pola kutije su corci.

Slažem se! Orion petarde nikad nećeš nać u konzumu plodinama ili slično, jer ne prodaju se tamo, nego u samo njihovim ovlaštenim shopovima. A mirnovec kad kupim u konzumu, stvarno pol budu ćorci, ali šta se tiče raketa, orion ima ljepše, ali mirnovec ima veće(barem je imao pred 2-3 godine, ne pratim to više pa neznam:))

Ne znam kakve mirnovec ima rakete ali orion ima lijepe i kvalitetne.U prosle 2-3 god. sam ispucao oko 200 raketa i 20-ak boxeva i od svega tog sve rakete bile savrsene osim jedne koja nije poletjela i eksplodirala mi je u vrtu{#}.

proćerani sri 30.11.2011 17:04
stipica_zd kaže...

Koliko vi godina imate kad još petarde pucate? 12?

do 12 sam negdje bio uživljen u to i znao nažicat starce do 1500 kn na te petarde:) a sad već nekih 4 godine ne prakticiram to, jer jednostavno, skupo je, a ima boljih stvari od toga(popit malo i zabavit se sa prijateljima za novu godinu):)

Kewin sri 30.11.2011 18:48

Orion ima bolje petarde ali zato mirnovec ima bolje rakete i boxeve logicno da ima po konzumima mirnovec pirotehnike kad orion nis ne valja a sto se tice vaseg kupovanja petardi u konzumu i onda se cudite sto ne pucaju....

 

Neznam nadimak.. sri 30.11.2011 18:54
Kewin kaže...

Orion ima bolje petarde ali zato mirnovec ima bolje rakete i boxeve.

Slazem se , mada mislim da mirnovec ima i petarde bolje: zenga , topovski udar,  cz pirat, poskok, triangl,

a o trecem razredu da i nepricam..

Kewin sri 30.11.2011 18:55
Neznam nadimak.. kaže...

Slazem se , mada mislim da mirnovec ima i petarde bolje: zenga , topovski udar,  cz pirat, poskok, triangl,

a o trecem razredu da i nepricam..

da mirnovec je po svemu bolji onaj orion ima socijalne rakete koje nemaju nikakvih efekta.....

ivan147 sri 30.11.2011 19:48

Dakle ja sam napravio popis kj cu si kupit za novu godinu pa mi recite jel vam se svida ako sam nes glupo stavio u popis ispravite me i stavite nes drugo 202kn sve ukupno {#}
ROX-BOX 35KN
IROKEZ-RAKETA 16KN
Q RAKETA-8KN
ALFA-RAKETA 8KN
VELIKI PIRAT-PETARDE 15KN
VELIKI BANG-PETARDE 45KN
VELIKA MEGA-PETARDE 40KN
SILVER-PETARDE 35KN

Kewin sri 30.11.2011 19:55
ivan147 kaže...

Dakle ja sam napravio popis kj cu si kupit za novu godinu pa mi recite jel vam se svida ako sam nes glupo stavio u popis ispravite me i stavite nes drugo 202kn sve ukupno {#}
ROX-BOX 35KN
IROKEZ-RAKETA 16KN
Q RAKETA-8KN
ALFA-RAKETA 8KN
VELIKI PIRAT-PETARDE 15KN
VELIKI BANG-PETARDE 45KN
VELIKA MEGA-PETARDE 40KN
SILVER-PETARDE 35KN

uzimaj odlicna kombinacija! i nemoj gledat TD to su ti orion boysi....

ivan147 sri 30.11.2011 19:58
Kewin kaže...
ivan147 kaže...

Dakle ja sam napravio popis kj cu si kupit za novu godinu pa mi recite jel vam se svida ako sam nes glupo stavio u popis ispravite me i stavite nes drugo 202kn sve ukupno {#}
ROX-BOX 35KN
IROKEZ-RAKETA 16KN
Q RAKETA-8KN
ALFA-RAKETA 8KN
VELIKI PIRAT-PETARDE 15KN
VELIKI BANG-PETARDE 45KN
VELIKA MEGA-PETARDE 40KN
SILVER-PETARDE 35KN

uzimaj odlicna kombinacija! i nemoj gledat TD to su ti orion boysi....

Hvala {#}

zelenbic čet 1.12.2011 16:59

Evo moj popis morat cu pola grada obic xD

 

Mirnovec

ministar 1x 8 kn

mars 2x 70 kn

ming raketa 2x 16 kn

q raketa 1x 8 kn

tenkovska 1x 35 kn

dinamitka (1 kom) 18 kn

stonoga (redenik 800 pucnejva) 1x 35 kn

 

ORION

 

magnum xxl 1x 20 kn

 

Pleter

2x pirat 20 kn

 

ovo je po starom cijeniku vidjet cemo kada izade novi vjerovatno cu ga mijenjati ovisno sta bude na akciji

zelenbic čet 1.12.2011 17:26
donator_bubrega kaže...

Dajte preporuku nekih dobrih do 300 kn sveukupno,nije mi važno jel Orion ili Mirnovec,već kupujem dinamitku,neću ništa slabije od triangla (II. razred).Samo petarde,ne rakete i slično.

topovski udar,tenkovska,cobra 33 btw ipak ti prepurucam jedan box jako ih je zabavno pucat :D kupi si ak os box mars

donator_bubrega kaže...
zelenbic kaže...

dinamitka (1 kom) 18 kn

 

I ti dinamitku? :D

normalno to je za secer na kraju