Ostalo

Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Mentalist sub 15.10.2011 23:12

Ljudi koji mrze droge i narkomane su eksartisifobi tj. u užem smislu armakofobi.

 

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode. Oni su dio naše zajednice i ne rade ništa loše-

zoharbizo sub 15.10.2011 23:13
Mentalist kaže...

Ljudi koji mrze droge i narkomane su eksartisifobi tj. u užem smislu armakofobi.

 

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode. Oni su dio naše zajednice i ne rade ništa loše-

Reci to majci koja tako izgubi jedino dijete.Ne rode se oni takvi nego ih spletom okolnosti drustvo uvuce u to.

Gamer71 sub 15.10.2011 23:14
Mentalist kaže...

Ljudi koji mrze droge i narkomane su eksartisifobi tj. u užem smislu armakofobi.

 

Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode. Oni su dio naše zajednice i ne rade ništa loše-

Biraju, svatko prvi puta bira što će napraviti. Svaki sljedeći put drogu ne uzima čovjek nego ona prethodna doza te droge.

Pri prvoj čaši čovjek pije vino; pri drugoj čaši vino pije vino; pri trećoj čaši vino pije čovjeka.

thuglife sub 15.10.2011 23:16
zoharbizo kaže...

Nedaj boze nikome ovako.Sve ove dilere i proizvodace droga a pogotovo ove treba ko u Kini kazniti.Smrtna kazna!!!!!

Zašto dilere, malo koga se tjera da konzumira, veliak večina to radi svojom voljom, da im ne proda jedan diler, drugi bi, uvijek bi mogli nabaviti ukoliko žele. Ljudi mi je žao, stvarno jest, ali većinom je ovo njihova krivica.

zoharbizo sub 15.10.2011 23:18
thuglife kaže...
zoharbizo kaže...

Nedaj boze nikome ovako.Sve ove dilere i proizvodace droga a pogotovo ove treba ko u Kini kazniti.Smrtna kazna!!!!!

Zašto dilere, malo koga se tjera da konzumira, veliak večina to radi svojom voljom, da im ne proda jedan diler, drugi bi, uvijek bi mogli nabaviti ukoliko žele. Ljudi mi je žao, stvarno jest, ali većinom je ovo njihova krivica.

Zato jer su oni dio procesa.Proces koji je stetan i ljude kosta zivota.Dakle ni proizvodaci ni dileri nisu podobni,svi su oni zlo koje treba maknuti sa ulica.

rambox sub 15.10.2011 23:23

Tak to izgleda kad Rus napravi Drogetinu,{#} uglavnom Ruski sistem ko obično no s obzirom na sastojke u ovoj Drogetini pa to je Otrov bez greške "teški metali" fučkaj ga.{#}{#}

Monopol sub 15.10.2011 23:28
herc1988 kaže...

posto je droga tek dosla narkici nisu znali kakve su posljedice

mislim koji bi narkic uzimao takvu droga a da zna sta ga ceka.

 

Kad je kriza narkoman ne pita, samo da se roka.

Volume sub 15.10.2011 23:31
Monopol kaže...
herc1988 kaže...

posto je droga tek dosla narkici nisu znali kakve su posljedice

mislim koji bi narkic uzimao takvu droga a da zna sta ga ceka.

 

Kad je kriza narkoman ne pita, samo da se roka.

A bolje bi mu bilo da se rokne pištoljem u glavu a ne ovim sranjem od kojeg izgledaš ka jeb*ni zombi