It'sMe932 sub 20.8.2022 11:20

Nije biser ali moram staviti da upozorim ljude. Javio mi se čovjek da bi kupio nešto od mene. Screenshot od DPDa koji mi je poslao mi je odmah izgledao kao da je napravljen u paintu i tu sam ga skužio. Rekao sam mu da mi je to sumnjivo i da nek uplati novce na moj IBAN ili ništa od dogovora. Naravno odmah me blokirao i tu je priča završila. Pazite se ljudi.

60nine sub 20.8.2022 15:43
It'sMe932 kaže...

Nije biser ali moram staviti da upozorim ljude. Javio mi se čovjek da bi kupio nešto od mene. Screenshot od DPDa koji mi je poslao mi je odmah izgledao kao da je napravljen u paintu i tu sam ga skužio. Rekao sam mu da mi je to sumnjivo i da nek uplati novce na moj IBAN ili ništa od dogovora. Naravno odmah me blokirao i tu je priča završila. Pazite se ljudi.

Mislim da imaš temu tu negdje na forumu samo o takvim prevarama. Postaj i tamo ak je nađeš

Lovac jučer 00:56

Lik prodaje 10+ godina starog "frankensteina" sastavljenog od 2 različita 5.1 sustava, ali nema 1 zvučnik pa lijepo objašnjava kako je to zapravo i bolje kad je 4.1. E da, usput kaka po Z906 iako mu je većina zvučnika od tamo :D
Cijena? Mizernih 1400kn 

segregator jučer 10:06
Lovac kaže...

Lik prodaje 10+ godina starog "frankensteina" sastavljenog od 2 različita 5.1 sustava, ali nema 1 zvučnik pa lijepo objašnjava kako je to zapravo i bolje kad je 4.1. E da, usput kaka po Z906 iako mu je većina zvučnika od tamo :D
Cijena? Mizernih 1400kn 

Najprije kaže za Z906 da je "još unapređeniji zvuk", a nakon toga pljuje po njoj da je neopravdani nasljednik 

Damir22 jučer 14:02

Ma ne smetaju me nepismeni likovi, ne smetaju me nerealne cijene, nista me ne smeta kao ovi prodavaci drloga....

Hajmo skupiti svo smece po selu i staviti na njuskalo. To je ona ekipa sto prodaje sijalicu za 2kn, lot ide kompjuterskih kablova za 50kn, opcenito razno smece koje vise nema nikakvu uporabnu pa time ni materijalnu vrijesnost..... Milion itema ima na njuskalu, nikad nista od toga ne proda......