Ostalo

Nikako zaspat, kako najlakše ?

kokokoko sub 13.8.2011 15:30

Pozdrav,

 

Već koi mjesec išao sam da spavam u 4-5 ujutro i ako se ne probudim prije 13h dolazi mi loše i da se srušim i slično .... pa već nekih tjedan dana pokušavam da zaspem oko 21-23 ali nemogu nikako ima ko neki savjet kako lakše zaspat ili treba kupovat tablete ?

Mitsuoka sub 13.8.2011 15:31
kokokoko kaže...

Pozdrav,

 

Već koi mjesec išao sam da spavam u 4-5 ujutro i ako se ne probudim prije 13h dolazi mi loše i da se srušim i slično .... pa već nekih tjedan dana pokušavam da zaspem oko 21-23 ali nemogu nikako ima ko neki savjet kako lakše zaspat ili treba kupovat tablete ?

lipo se probudis rano, oko 7, radiš, umoriš se, kopas, nosis... zaspat ces do 19 {#}

Jonja sub 13.8.2011 15:33
kokokoko kaže...

Pozdrav,

 

Već koi mjesec išao sam da spavam u 4-5 ujutro i ako se ne probudim prije 13h dolazi mi loše i da se srušim i slično .... pa već nekih tjedan dana pokušavam da zaspem oko 21-23 ali nemogu nikako ima ko neki savjet kako lakše zaspat ili treba kupovat tablete ?

Svaki dan idi 10 minuta ranije, citaj knjigu ili rijesavaj matku (uvijek pomaze) i kad osjetis pospanost lagano zatvpro svijetlo  i u krevet.

EVO sub 13.8.2011 15:34

Probaj spavat cjeli dan, pa makar i bio u polu snu, ili se samo izležavo, ne smiješ ustat, ako je sve dobro, ustat ćeš iz kreveta u nekih 20-22h, sada ovisi o tebi, dali možeš izdržat do 18-19h, dakle cijeli dan bez sna. Tako sam ja riješio takav problem.

alexspalato sub 13.8.2011 15:39
kokokoko kaže...

Pozdrav,

 

Već koi mjesec išao sam da spavam u 4-5 ujutro i ako se ne probudim prije 13h dolazi mi loše i da se srušim i slično .... pa već nekih tjedan dana pokušavam da zaspem oko 21-23 ali nemogu nikako ima ko neki savjet kako lakše zaspat ili treba kupovat tablete ?

olakšaj se,a pritom ne mislim na uriniranje i veliku nuždu

FlyBoy sub 13.8.2011 15:40

Napravi 200 trbusnjaka i 50 sklekova, i odmah onako znojan lezi na krevet, zaspat ćeš k'o beba.

 

Najvjerojatnije ti se poremetio bioritam. Uistinu jedino rješenje da ga "resetiraš" je da si naviješ sat ujutro u 7-8, i probaš izdržat cjeli dan bez da spavaš, i do 22-23 ćeš biti krepan već-

Bellatrix sub 13.8.2011 15:43
FlyBoy kaže...

Napravi 200 trbusnjaka i 50 sklekova, i odmah onako znojan lezi na krevet, zaspat ćeš k'o beba.

 

 

i ti možeš zaspati znojan? Svašta.

Još ljeti?

 

 

Blago tebi, ja nema šanse da bih tako zaspao! Nakon što bih napravio 200trbušnjaka i 50 sklekova nebi mi se uopće dalo spavati jer bi mi se normalno ubrzao metabolizam! A pred spavanje treba da bude obrnuto...tj da se uspori..

FlyBoy sub 13.8.2011 15:45

Ne znam, mene to uvijek uspava. Al' znači baš odmah nakon vježbanja leći. Dok još ubrzano dišeš i srce lupa.

 

A iskreno, ja se prirodno jako malo znojim, i nakon šljakanja, nogometa po suncu, vježbanja, vožnje u prevrućem busu nikad nemam lokvu ispod pazuha.

Bellatrix sub 13.8.2011 15:51

Pa dobro, to ovisi od osobe do osobe.

 

Recimo mene najprije uspava neka dosadna situacija. Kad sjednem pred TV i prolistam sve programe a tamo nigdje ništa... Jednostavno zaspem na trosjedu il fotelji..

 

Naravno i umor je jedan od čimbenika koji mogu doprinjeti.

 

U posljednjih 5-6 mjeseci ne idem na spavanje nikada prije 2 iza ponoći a ustajem između 9-11h Rijetko kad da ustanem ranije ali dešavalo se.

 

Svaku večer oko 23 me uhvati "kriza" tj počme mi se spavati, ali ako radim nešto ili "visim" po net-u prođe me ta kriza oko 00 i kasnije mi se uopće ne spava! Mogao bih do 5 ujutro.

 

Dakle igram se sa svojim bioritmom a to nije zdravo.. :P

gjurki sub 13.8.2011 16:31
alexspalato kaže...
AA-d00d kaže...
alexspalato kaže...
AA-d00d kaže...

Ja uvijek dobro zaspim nakon par sati seksa.

sa sobom{#}

To je onda drk*nje, pa bi i rekao: "...nakon drk*nja".

istresti pitona {#}

Prošetat kožicu:)

Batista sub 13.8.2011 18:45
CroVandal kaže...

Od cijepat drva nakon 10-15 metara spavas ko beba! ili Sanval 5/10 mg...

Pocjepat 10-15 metara drva ? {#}

 

Ne znam s cim bi to morao cjepat da bi uspio tolku kolicinu pocjepat...

Nemojmo pretjerivat, za prvi put ce mu i 2m biti previse :)