Ostalo

Za nespavalice (22h - 06h)

rambox sri 20.9.2017 23:52
ddarknessfairyy kaže...
mario.L_hr kaže...

Hoćeš reći da si usavršila ciljanje ili su drugi naučili da je to opasna zona.

 

Netko te je fotkao.

 Ma jok, ja bacam ko dijete u prvom razredu. nema straha, mogu samo nekoga u stopalo pogodit 

Nisam to ja, ova je previše zgodna 

Nije zgodnoča problem, nego su problem tvoji balkoni veličine 5 koji nikak ne mogu stat u takav oklop.

ddarknessfairyy sri 20.9.2017 23:56
mario.L_hr kaže...

Stopala i jesu problematična jer onda moraš njegovati ozlijeđenog. Ovako, ako ga pogodiš u glavu 0:1 u gostima i ideš dalje. Što se tiče fotke mislim da si to ti. To zaključujem po obleki i modnom stilu. Žene se i tako nažbukaju da nemaš pojma kako u stvari izgleda prirodno.

 Viš viš nisam o tome razmišljala. Od sad gađam u glavu. 

Ma jok fulao si, ne nosam ja limenu obleku. Ja sam ti ona u gumenim čizmama, blatnoj trenirci i plavoj kuti sa brentačom na leđima 

 

rambox stali bi, nemam ja silikone da ih ne smijem stisnut u oklop 

 

Gorstak79 sub 23.9.2017 23:33

hahahhaha, nisam mislio na Prudy-a nego na onu drugu macku koja se pojavila u jednoj epizodi kad je neka pasmina nalik na onoga iz tom i jerry zalutao na njen teritorij...ne mogu nac sliku...

bruno11 pet 13.10.2017 22:39

Ja pokušavam nać neki fiat ritmo u stanju raspada pa ga obnovit, prvo auto kojeg su moji roditelji imali. 1.3 motor 75 konja i 900 kila. To je bila zvjerčica, nikakvi golfovi i kadeti nisu ga mogli pratit po krivinama. Pogledaj ovo , 80to godište

Gorstak79 ned 26.11.2017 04:19

Bas se nesto mislin. Nisan nacionalisticki odgojen, do rata nisan zna koje san nacionalnosti. I sad mi pade na pamet, potaknut postom na drugoj temi, kako mi sami sebe smatramo balkanskim dinaroidnim seljacinama. I dajemo guze strancima. Prvi faks u europi osnovan u zadru, mozda i u svijetu, grad stariji od rima. Spajanje dvajy udaljenih racunala telefonskom zicom, sto se smatra nastankom interneta obavljeno u zagrebu na feru. U zemlji od 4 miliona stanovnika, dakle jedno predgradje new yorka, u gotovo nikakvim uvjetima smo u samome vrhu svjeckog sporta. Treci u nogometu nedugo nakon osnutka drzave, janica tri zlata i srebro na olimpijadi, moj sugradjanin najbolji veznjak na svijetu itd. Jebote, jedan nikola tesla je ovdje rodjen. Nas svemirski program smo prodali amerima. A jedan talijan dolazi kod nas na ljetovanje, ukrade domacem mobitel i vrati se doma u plusu. A imamo ne samo more, nego i planine i ravnicu, pa cak i pustinju. Nacionalnih parkova ko u prici, nebrojeno izvora vode. I mi strancima ljubimo guzicu, a oni bi nam se tribali klanjati jebote.

Gorstak79 pon 27.11.2017 04:12

Ja da cu zapalit cigaretu, kad ono, nema tubica u koju cu smotat. Stari ima dvi, ali ako ne bude ima za smotat ujutro uz kavu, bit ce galame. I onda san osha lec, ali vrtin se po krevetu, nije mi jos ura za spavanje, i krenen u inspection stana i nadjen neke ogromne rizle. Sa san smota jedan junacki :D

Gorstak79 sri 6.12.2017 05:29

Gledan u svoj novcanik maloprije. 4 istekle kreditne koje mi se nije dalo vracat, osobna, dvi od socijalnog, i vozacka. Otvorio vozacku i pitam se tko je ovaj zgodni mladic na njoj, i upade mi u oko datum isteka doticne. Istekla prije dvi god. Necu je ni produzivat, nisam bas za promet. I unda se pocnen kleberit sam sebi u bradu, oden na fejs i pisaljen nekoj siparici poruku: daj da ti metnem samo glavic, molim te. I sad ne znam sto cu ako pristane, mada su sanse male. Ladno je vanka, a i doma. Isa san upalit kaljevu, isika neku sidalicu i policu za potpalu, pa mi zadimilo cili stan, nesto mi je zacepilo dimnjak, a neugodno mi dimnjacara zvat, ne ide mi priko usta ta recenica koju bi mora rec na mobitel. I onda se mislin kako je ovim silovateljima lako u zivotu i kako je svijet kocipiran da nepravda vlada. A ja idealist. Nece to dobro zavrsit, makar, nada umire zadnja. Non me interesa. Pitam se jel dove iz spanjolske i jel se radi od mrtvaca. Ne bi bilo zgodno da odapnem u spanjolskoj pa nisan ni na maturalac tamo isa. A jos nisan maturira. Napredujem svakim danom ali moram pazit na ogranicenja radi kazni. Zlocina i kazni. Dva romana koja je koko procita. Rai uno. Mozda najbolje na karte nabacit s komunjarama u spara. Najmanja i najveca riba koju san ulovija. Ako zanemarim jadranku. Pitam se sto je s njom, jel se udala, koliki joj je fi sada potriban. I tako...