DeathBringer12 sri 15.5.2013 23:53

Jeli mi netko moze iz iskustva preporuciti nesto sto ce ubiti komarce u zatvorenom prostoru? Osim da se naspreja cijela kuca sa raidom svaki dan. Bio sam uzimao one tablete sto se stavljaju u struju, ali neznam jeli ih to tjera ili ubija komarce jer ako tjera gdje ce ih otjerati u zatvorenom prostoru :)

explorer 4 sri 15.5.2013 23:55

Tablete ih ubijaju ali neznam koliko je to dobro za zdravlje.

 

Jednostavno, dok ti je otvoren prozor u sobi nek je unutra svako svjetlo ugašeno, kad ideš spavat, zatvoriš prozore, pogledaš jel ima komaraca ako ima ubiješ ga i to je to.

Ja tako uvijek radim.

DeathBringer12 čet 16.5.2013 01:16

Namjeravam kupiti mrezu i to ljepljivu ali neznam jeli je ima ovdje za kupiti isto tako sutra idem kupiti tablete. Jako mi je cudno sto komarac vec 5-ti dan zuji u sobi, a ja ga ne vidim. Poceo sam luditi!

darijoman čet 16.5.2013 01:25
DeathBringer12 kaže...

Namjeravam kupiti mrezu i to ljepljivu ali neznam jeli je ima ovdje za kupiti isto tako sutra idem kupiti tablete. Jako mi je cudno sto komarac vec 5-ti dan zuji u sobi, a ja ga ne vidim. Poceo sam luditi!

Raid tablete ili tablete od drugih proizvođača koje idu u onaj aparatić u struju ubijaju komarce.

 

Komarac koji uđe u prostoriju gdje je aparatić aktivan, momentalno je omamljen i nije sposoban bosti te nakon nekih 10-15 minuta pogiba.

 

Sigurno i provjereno sredstvo koje štiti oko 8h sa jednom tableticom.

 

robimarko čet 16.5.2013 06:15
darijoman kaže...
DeathBringer12 kaže...

Namjeravam kupiti mrezu i to ljepljivu ali neznam jeli je ima ovdje za kupiti isto tako sutra idem kupiti tablete. Jako mi je cudno sto komarac vec 5-ti dan zuji u sobi, a ja ga ne vidim. Poceo sam luditi!

Raid tablete ili tablete od drugih proizvođača koje idu u onaj aparatić u struju ubijaju komarce.

 

Komarac koji uđe u prostoriju gdje je aparatić aktivan, momentalno je omamljen i nije sposoban bosti te nakon nekih 10-15 minuta pogiba.

 

Sigurno i provjereno sredstvo koje štiti oko 8h sa jednom tableticom.

 

Dajte molim vas pa kod nas u Osijeku ništa ne pomaže.Kakve raid tablete,sve sam isprobao i ništa,samo je prava mreža na prozorima pomogla.

darijoman čet 16.5.2013 09:26



Dajte molim vas pa kod nas u Osijeku ništa ne pomaže.Kakve raid tablete,sve sam isprobao i ništa,samo je prava mreža na prozorima pomogla.

Ti su mutirali,njih samo mehanički možeš uništiti.

Tu ih ima najviše zbog te velike močvare.

explorer 4 čet 16.5.2013 14:20
darijoman kaže...



Dajte molim vas pa kod nas u Osijeku ništa ne pomaže.Kakve raid tablete,sve sam isprobao i ništa,samo je prava mreža na prozorima pomogla.

Ti su mutirali,njih samo mehanički možeš uništiti.

Tu ih ima najviše zbog te velike močvare.

 

{#}

robimarko čet 16.5.2013 15:27
explorer 4 kaže...
darijoman kaže...



Dajte molim vas pa kod nas u Osijeku ništa ne pomaže.Kakve raid tablete,sve sam isprobao i ništa,samo je prava mreža na prozorima pomogla.

Ti su mutirali,njih samo mehanički možeš uništiti.

Tu ih ima najviše zbog te velike močvare.

 

{#}

Doslovno su mutirali.

Neuništivi su.

Ni špricanje ne pomaže

cuspajz čet 16.5.2013 15:51

Dođite u Osijek, na samoj smo obali Drave i još nam leteća gamad dolazi sa područja Kopačkog rita koje se ne smije tretirati protiv komaraca jer je Park prirode...

DeathBringer12 čet 16.5.2013 23:34

9 sati radi u maloj sobi, duplo manje kvadrata nego sto je uredaju maximum i tako udem nakon 9 sati i opet zuji....... pa hebote kako..... iako je tableta bila 12 sati ja sam je odmah zamjenio, sumnjam da radi onaj uredaj. Jos cu sutra cijeli dan staviti da radi u zatvorenoj sobi pa cu javit jesam li izgubio bitku....

chutac čet 16.5.2013 23:57

Ja imam nekakve žute valjčiće koji nit' smrde, nit' miriše, ali su super.

Niti jednog komarca u cijelome stanu, a stoje po jedan valjčić u mojoj sobi, dnevnoj, kuhinji, kupaoni i spavaćoj.

U kupatilu ima par mrtvih buba, ali zato jer je prozor non-stop otvoren na kip.

To je od nekuda naručeno, a kutija je narančasta s bubama po njoj.

Kada saznam od kuda je naručeno, javim vam!

darijoman pet 17.5.2013 00:32
DeathBringer12 kaže...

9 sati radi u maloj sobi, duplo manje kvadrata nego sto je uredaju maximum i tako udem nakon 9 sati i opet zuji....... pa hebote kako..... iako je tableta bila 12 sati ja sam je odmah zamjenio, sumnjam da radi onaj uredaj. Jos cu sutra cijeli dan staviti da radi u zatvorenoj sobi pa cu javit jesam li izgubio bitku....

Ma nemam pojma. Ja sam Raidove tablete koristio prosle godine a i ove cu i sve vrste komaraca su ubijali pa cak i kad su vanjska vrata bila otvorena. Stvarno nisam imao problema.

darijoman pet 17.5.2013 01:46
overhaul kaže...

A sjećam se, na savi je bilo u onim kafićima uz rijeku onih električnih ljubičaste neonske boje koji su ih nemilice zipali, i mislim da ih nije bilo na nama.
Sad ih ne viđam. Ja kupio nekakav takav za more, nimalo ih nije zanimao. A što kažete za one Appse na smartphonivima? jel to netko probao?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picobrothers.am&hl=en

Ja sam  jednom prilikom instalirao tu aplikaciju na smartphone uređaj i testirao na jednom komarcu kojeg sam slučajno primjetio kako mi leta po sobi.Uključio sam to čudo koje je piskalo nekoliko minuta i onda sam poludio više od tog zvuka ( ne znam kako bi mogao netko spavati a da mu to pišči cijelu noć) a komarac je i dalje letao po sobi, potom sam isključio aplikaciju i fizički elminirao komarca.

 

Tako da ne mogu točno reći da li djeluje ili ne.

xxxmitoxxx pet 17.5.2013 10:58
overhaul kaže...

A sjećam se, na savi je bilo u onim kafićima uz rijeku onih električnih ljubičaste neonske boje koji su ih nemilice zipali, i mislim da ih nije bilo na nama.
Sad ih ne viđam. Ja kupio nekakav takav za more, nimalo ih nije zanimao. A što kažete za one Appse na smartphonivima? jel to netko probao?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.picobrothers.am&hl=en

nego ako ja ovo spoim s zvucinicima pa pustim, moze li bit ikakvih posljedica za zdravlje?

darijoman pet 17.5.2013 11:53
xxxmitoxxx kaže...
darijoman kaže...

nego ako ja ovo spoim s zvucinicima pa pustim, moze li bit ikakvih posljedica za zdravlje?

 Može!

a konkretno kakvih?

 Ludilo brate,ludilo.

 

Jesi čuo kao to pišči?

 

Još da spijiš na 5.1 sustav haha svaka čast ako bi mogao boraviti u toj prostoriji.

 

P.S. ne moj me shvatiti doslovno za ovo ludilo.