Ostalo

Koji su vam glavni ciljevi u životu?

raspadajući marinko pon 5.8.2013 16:46

Nadam se da me modsi neće kickat radi ovog pitanja, ali smatram da se tu može fino prodiskutirati.

 

Evo mojih: 

1) Naći posao u kojem ću uživati, makar plaća i ne bila najbolja bitno mi je da radim ono što volim

2) Osnovati i uzdržavati svoju obitelj

3) Kupiti monster truck

Space Buddha pon 5.8.2013 19:07

Pa volio bih završit fakultet, naći neki dobar i zanimljiv posao koji mogu raditi kući ili gdje god imam pristup računalu i Internetu. Onda bih par godina volio putovati kamperom po Europi, štediti novac, vratiti se u Hrvatsku, sagradit neku kućicu negdje u Zagorskim bregima ili u Slavoniji u nekom manjem gradiću ili negdje u prirodi sa povećim vrtom. Želio bih imati što više djece kojima bih mogao posvetiti dovoljno vremena i neku dobru ženicu. Ako se situacija ne promjeni mislim da će se htjeti politički angažirati da nešto promjenim u svom rodnom mjestu i državi. Ugl. želio bih živjeti slobodno na svoj način i sa nekom svrhom, to mi je cilj. :)

8ax pon 5.8.2013 19:08

Zasad, završit srednju i faks. (i specijalizaciju, nadam se)

Onda idem van.

razer1911 kaže...

samo ga pošteno i dobro izdrkat i neka prska po faci.

I ovo naravno.

3n3m1 pon 5.8.2013 19:18

Završio srednju školu,uglavnom preukupacija je pronalazak posla.Naravno pošto mi je dojadilo živjeti u našoj sve depresivnijoj Hrvatskoj razmišljam u doglednoj budučnost otiči van u npr:Njemačku jer želim iskusiti nešto novo od ustajale nam domovine.

Space Buddha pon 5.8.2013 19:22
razer1911 kaže...

samo ga pošteno i dobro izdrkat i neka prska po faci.

Možda si si postavio ciljeve previsoko. Šta ti nije dovoljno da prsne samo do prsa i to u ležećem položaju?

Cold Steel pon 5.8.2013 20:37

Završiti fakultet, što prije...možda naći kvalitetnij posao, eventualno se okušati vani, svekoliki napredak mene osobno kao čovjeka u metafizičkom smislu.

 

Povećati kolekciju noževa, razvijati zdravi odnos prema oružju, te učiti o njemu.

{#}

forzzuk pon 5.8.2013 21:13
Ranko Kukumar kaže...

Dobro se udati negdje..Naci bogatu zenu i da sam samo na njenoj grbači da ne moram nista radit.

Pretežito možeš računat da će ti svaki Dalmatinac na ovo udrit TU.

 

Glavni ciljevi u životu?

 

Naći svoj mir i bit sritna osoba, bez da se pri tom ubijem kompromisima.

 

Shumy sri 7.8.2013 02:04
  • Biti zdrav i živ (to mi je skoro pa najvažnije jer malo-malo pa provjeravam temperaturu! {#})
  • Završiti srednju školu da nađem kakav-takav posao
  • Naći posao te zarađivati za svoj vlastiti život
  • Pomoći prijateljima u nadi da te neće iznevjeriti

Ovo je već za dalju budućnost:

  • Kupiti ili izgraditi vlastitu kuću
  • Naći djevojku te oženiti je,stvoriti obitelj
  • Do kraja života provesti s voljenom osobom (i cijelom svojom obitelji po mogućnosti)
Svenos sri 7.8.2013 02:15

Zavrsiti srednju skolu i fakultet, odhebati iz drzave (po mogucnosti u Australiju ili negdje dalje tipa Sirius galaksija gdje nema krize), raditi ono sto volim, imati Smart kucu, Smart auto i Smart jahtu... Zivjeti zivot, raditi dobra djela, biti dobar covjek. To su mi sve zelje, osim zadnje. Zadnja je moja zadnja zivotna zelja. Kada budem umirao, htio bih imati pogled na prirodu, na sumu, rijeku, planine u daljini sa vrhovima prekrivenim snijegom, zvuk zivotinja oko mene, znajuci da nisam potratio svoj zivot i da sam bio dobar covjek. To su moje zelje...

chutac sri 7.8.2013 02:21

-završiti školu, fakultet

-naći curu koju ću voljeti i koja će voljeti mene (ne nužno pičoka)

-budući da ću imati fakultet, ako ima sreće, dobro plaćeni posao koji ću voljeti, kupiti staru 911-icu 3.2 Carreru i restaurirati ju i uživati u autu

-sagraditi kuću i imati djecu s ženom koju sam već našao

 

Ništa više, baš ništa ne želim!

 

EDIT: To sve van Hrvatske, po mogućnosti u Nizozemskoj ili Britaniji(nije najbolje stanje, ali sviđa mi se zemlja)

Square Enix sri 7.8.2013 12:01

Ako Bog da zdravlja,zelio bih zavrsiti srednju pa zatim neki tehnicki fax.I onda se zaposliti na British Columbia Institute of Technology,te raditi kao slobodni istrazivac ili neki slican posao, zivjeti u meni najljepsem gradu Vancouveru.Daleko od svih upeglanih ljudi i krenuti s upoznavanjem novih.Takoder upoznati curu i s njom lutati po svijetu kao u Skyrimu.Uglavnom, san mi je maknuti se iz Dubrovnika negdje daleko od svih i okusiti slobodu.Za ucenje se motiviram ovom recenicom:Uci sinko,da mozes pobjeci daleko od svih kretena i budala.Toliko od mene.