Ostalo

Kamo na ljetovanje

desh uto 28.4.2015 15:31
Friday kaže...

Ekipa gdje planirate ove godine na more? Ja sa familijom planiram na Pelješac ako bude sve OK. Jel netko ima kakva iskustva od tamo?

 Ajde samo idi, probaj Postup/Plavac i Dingac. Pa ces mi rec koji bolje lupa u glavu ili ces ostati na pivi.

Friday uto 28.4.2015 15:32
desh kaže...

 Ajde samo idi, probaj Postup/Plavac i Dingac. Pa ces mi rec koji bolje lupa u glavu ili ces ostati na pivi.

 

Vjerojatno je butelja 300 kn pa mislim da ću ipak ostati na žuji

razer1911 uto 28.4.2015 17:12

Vinišće uvala kraj Trogira. Kao i lani sa curom, frendicom njenom i kolegom. :)  2 tjedna. Taman oko 15.7 kad prođu rokovi, valjda će biti bolje ljeto nego lani, lani je ona kiša bome malo malo padala, ne ponovilo se! 
Uglavnom ko će dočekat, jedva čekam da se maknem iz ove pripizdine 

Friday uto 28.4.2015 17:27
razer1911 kaže...

Vinišće uvala kraj Trogira. Kao i lani sa curom, frendicom njenom i kolegom. :)  2 tjedna. Taman oko 15.7 kad prođu rokovi, valjda će biti bolje ljeto nego lani, lani je ona kiša bome malo malo padala, ne ponovilo se! 
Uglavnom ko će dočekat, jedva čekam da se maknem iz ove pripizdine 

 

A jebote, izgleda kao raj...

CyberPlague uto 28.4.2015 20:33
Onjegin kaže...

Ljetovanje nije u modi.

 

Rovinj - Red Bull Aero Meeting

 

Hungaroring - F1

 

Novi Sad - EXIT

 Ja juče popravljo GSE4700,buka,galama,smrad benzina,po čemu je ovo tvoje drukčije?

Onjegin uto 28.4.2015 20:37
CyberPlague kaže...
Onjegin kaže...

Ljetovanje nije u modi.

 

Rovinj - Red Bull Aero Meeting

 

Hungaroring - F1

 

Novi Sad - EXIT

 Ja juče popravljo GSE4700,buka,galama,smrad benzina,po čemu je ovo tvoje drukčije?

 Ja imam raj ispred kuće, na plažama Korčule sam proveo više od godine života.

 

Izležavanje mi nije odmor.

cod4gamer sri 29.4.2015 20:58
xFx889 kaže...

Ja na moru nisam bio 5 godina, pa ako neko ima neku vilu da ne placam smjestaj, neka se javi u pm. Ty

 imam ti ja montaznu kucu sa sobom.utovarim je na tamić i mogu litovat di ocu pa mos sa mnom ako os 

ante5656 pon 4.5.2015 21:19
golatificon kaže...
xFx889 kaže...

Ja na moru nisam bio 5 godina, pa ako neko ima neku vilu da ne placam smjestaj, neka se javi u pm. Ty

ša će ti more

 

 Ko ima para kupa se u moru,

a ko nema doma u lavoru.

 

(lavor=kajin=maštelo)

Onjegin sub 16.5.2015 17:48
barcaINTER kaže...

Ti ne voliš ?

 Ja mislim da je to savršeno mjesto za posjetiti na 5 dana, pogotovo ako netko posjeduje jahtu ili neku takvu glupost pa se može kupati u malo odvojenijim dijelovima (jer na plažama svakako nema nekih komada). 

 

Stari grad i sam osjećaj Korčule su divni za turista, ali ja se nisam mogao naviknuti (a postojala je šansa da se preselimo tamo).