Ostalo

Kako nagovoriti mamu

thuglife čet 7.4.2011 19:05
mad9dog kaže...

znam ja ali stara nezna sve sam joj isprico

Pa što onda hočeš od nas, da ti dođemo na vrata i uvjerim oje.

Shebi system ( po mogućnosti neka ispadne da ga je ona shebala 9, malo je napadni i onda snimi sedmu, uz uzliku da je XP postao star i nestabilan ( vjerojatno nezna puno o kompovima, popušit će priču sa starenjem OSa ).

A i neznam što će ti sedmica, razlika nije toliko velika.

ilija2010lukic čet 7.4.2011 19:08
mad9dog kaže...

a koristim svoj komp ali neda kao da nece radit programi fof dajte ideju

imaš 13 godina...pa u čemu je problem..valjda možeš sam odlučivati o nekim stvarima...to bi tvoji roditelji trebali shvatiti..pa nisi više klinjo 

lijepo joj objasni što je Windows...btw jel se tim računalom i ona služi ili samo ti???

Geophysics čet 7.4.2011 19:13

ako ti je stara nerazumn, tvrdoglava, ne kuži se u kompove onda napravi ovo

 

napravi backup važnih podataka koje koristi i nakon toga sjebi xp

poslje instaliraj win7 i vrati podatke

 

jednostavno!

lzgr čet 7.4.2011 19:25

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

beno101 čet 7.4.2011 19:33

A gle neznam što će ti uopće 7mica.

WXP SP3 je za mene najbolja inačica Windowsa.

Ne koristim Windowse, ali kad probo sam i Xp i sve ostale (osim NTa) i WXP SP3 je jednostavno najbolje.

Sry za off...

 

malina22 čet 7.4.2011 19:51
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

logic čet 7.4.2011 19:53
malina22 kaže...
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

Hm. Gdje u Banja Luci ;)

Ja ne osjecam nista ;)

lzgr čet 7.4.2011 19:53
malina22 kaže...
lzgr kaže...

Ja sam sa 11 godina nagovorio ukućane da stavimo Windowse 7. Sad imam 14,neznam koji je problem. Još sam im rekao da je beta i da možda neće radit kako treba.

Čekaj dok ih ne bude u kući jedno 3 sata najmanje, par dana prije napravi backup. Onda kad ne budu kuci stavi 7 i instaliraj ponovno sve programe koje si imao na XP-u.

Ja ih mogu nagovorit i na Ubuntu bez problema.

 

Ili probaj reći da je XP star,reci da za 7 ima 60% manje virusa ili tako nešto. I da sad svi novi programi rade bolje na sedmici.

Ma ti si zajebo i Gatesa, imao si sedmicu i prije njega...ala seres smrdi i ovde u Banjaluci...

Ma dobro ajd,tek sam napunio 12 godina, kao da mi ide matematika sa 38 temperaturom...

dragec0 čet 7.4.2011 19:54
mad9dog kaže...

imo sam winse 7 ali covjece nepase njoj kak da je nagovorim

Evo ja bih je malo zezo kaži joj da neznaš dići xp jer je kompliciran i da znaš samo dići win7 i otiđi a ona će nakon dužeg razmišljanja odustat od XPi kazat će ti rokni win7-probaj tak sam ja uspio prije sa svojom starom!