Ostalo

Kako da ju zbarim

crni pauk pet 20.1.2012 20:36

Pitaj ju dal zna kuhati,usisavati,peglati,sušiti,brisati,pomagati tebi,raditi na poslu i uz to imati vremena za sebe.Ako kaže da. E onda joj se približi i gurni joj jezik do mandula {#}

1domagoj1 pet 20.1.2012 20:38
codec kaže...

ima jedna ženska koja mi se sviđa i nemogu je nikako zbarit.Od kad sam je upozno išlo je sve nabolje i onda odjednom stalo pa opet nabolje i sad stalo kako da pocnes s razgovorm dosadno mi vise ono e sta ima il tak nes et nek neko da predlog o cem da pricam s njom

Uvijek pali (100% ucinak).

Septah pet 20.1.2012 20:39
codec kaže...

netrolujem al sta bi sad trebo napisat jozo jozić i još da ti i osobnu dam os i kucni broj ulicu mjesto stanovanja obiteljsko stablo -.-

lul randum xd

overhaul pet 20.1.2012 20:54

A super su vam savjeti "budi svoj". A što ako je on "kad je svoj";

iritantan, prost, primitivan, nasilan, lažljiv, pun poroka i niske inteligencije?

Mislim, ja čovjeka ne poznam, možda bolje da nije svoj:)

Dalje, nisu sve žene iste pa da sad naučimo uputu za upotrebu univerzalne cure, i problem riješen.

Ko matematika, imamo šalabahter s formulom i onda sve šljaka. Unlock cure. klik.

Da sam ja cura i da pročitam da neki dilbez na IT forumu traži recept kako da me "zbari",

bario bi on zatvorena vrata.

Caesar et Brutus pet 20.1.2012 20:59
BenjamiX kaže...
Budi svoj, i kreni samo kad nastane tišina, ak te odbije traži dalje....

  Čak i ako ga odbije to ne mora nužno značiti da nema šanse kod nje, cure se često izjašanjavaju suprotno onome što zaista misle.

  Osjetio sam to na vlastitoj koži pa znam o čemu govorim.

overhaul pet 20.1.2012 20:59
GeneralPag1997 kaže...

Dovedi je doma, baci na krevet, poj{#}bi i to je to{#}

 To ti prakticiraš? I jel prošvercaš kraj mame i tate u torbi pa ju poslije napušeš, ili ju doneseš po tiho po noći dok spavaju?

Caesar et Brutus kaže...

Čak i ako ga odbije to ne mora nužno značiti da nema šanse kod nje, cure se često izjašanjavaju suprotno onome što zaista misle.

Osjetio sam to na vlastitoj koži pa znam o čemu govorim.

Pravi savjeti. Da znam za ubuduće tim čudnim naopakim bićima

kad kažu da im je zimi hladno - otvoriti prozor, ili kad su žedne, dati prženi slani kikiriki. 

MARKOZD15 pet 20.1.2012 21:00
codec kaže...

ima jedna ženska koja mi se sviđa i nemogu je nikako zbarit.Od kad sam je upozno išlo je sve nabolje i onda odjednom stalo pa opet nabolje i sad stalo kako da pocnes s razgovorm dosadno mi vise ono e sta ima il tak nes et nek neko da predlog o cem da pricam s njom

Kaži joj da ti je Mentalist rođak. {#}

GeneralPag1997 pet 20.1.2012 21:06
overhaul kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Dovedi je doma, baci na krevet, poj{#}bi i to je to{#}

 To ti prakticiraš? I jel prošvercaš kraj mame i tate u torbi pa ju poslije napušeš, ili ju doneseš po tiho po noći dok spavaju?

To ti iz iskustva {#}? Radje bi oso nest pojest za tu lovu nego bacat na ta sranja. Ili skupis lovu pa si kurvu platis.

EraserHead pet 20.1.2012 21:08
GeneralPag1997 kaže...

To ti iz iskustva {#}? Radje bi oso nest pojest za tu lovu nego bacat na ta sranja. Ili skupis lovu pa si kurvu platis.

 

ti boga, što je današnja mladež napredna!

overhaul pet 20.1.2012 21:11
GeneralPag1997 kaže...
 Ili skupis lovu pa si kurvu platis.

 Okej, onda mi je jasniji tvoj savjet za "barenje" {#}

Iako, da se naučiš ophoditi prema curama, ostalo biti za

obnovu PC-a i lijepih benčmarkova i fps-ova u igricama:)

explorer 4 pet 20.1.2012 21:15

@GeneralPag -Nemaš ti pojma , seksualno si ugrožen , ljubav je po tebi na zadnjem mjestu. Autoru teme , probaj je zagrlit/poljubit pa vidi kako će reagirat , jer ako ne riskiraš , nema ništa od toga.