Ostalo

Jeli AC anti-kršćanska igra?

proxpgamer čet 25.11.2010 20:39
rebelsy kaže...

ne da mama?

pa je zelis uvjeriti u suprotno? {#}

Nije nego je ne želim igrati ako je antikršćanska

R4zOR229 kaže...

a mogu ja dobit defeinicuju antikrscanskog?

pod to mislim da vrijeđa kršćansku vjeru.....

microman čet 25.11.2010 20:42
proxpgamer kaže...
rebelsy kaže...

ne da mama?

pa je zelis uvjeriti u suprotno? {#}

Nije nego je ne želim igrati ako je antikršćanska

R4zOR229 kaže...

a mogu ja dobit defeinicuju antikrscanskog?

pod to mislim da vrijeđa kršćansku vjeru.....

LOL. Samo ču ti to reči. A kršćansku vjeru više vrjeđaju sami svečenici nego ova igra.

1domagoj1 čet 25.11.2010 20:42

Ako AC stoji za Anti-Christianity onda je. Ako to stoji za Alternative Current, ne znam kak bi izmjenična struja bila anti-kršćanska. Ako to stoji za Ace Combat, mislim da ne. Ako je to Animal Crossing, isto mi tak ne izgleda. Ako je Arvoch Conflict, isto ne. Ako stoji za Asheron's Call, pa ono, ima magije, al teško da je anti-kršćanska... AssaultCube, pa pucačina je, al ne baš anti-kršćanska... you got the point.

sheX čet 25.11.2010 20:44
microman kaže...
proxpgamer kaže...
rebelsy kaže...

ne da mama?

pa je zelis uvjeriti u suprotno? {#}

Nije nego je ne želim igrati ako je antikršćanska

R4zOR229 kaže...

a mogu ja dobit defeinicuju antikrscanskog?

pod to mislim da vrijeđa kršćansku vjeru.....

LOL. Samo ču ti to reči. A kršćansku vjeru više vrjeđaju sami svečenici nego ova igra.

Ahh da {#} sjećaš se onih svećeničkih gay orgija u italiji,i daj dođi u 21 vijek čuj to neće da igra ako je antikršćanska maje mi si zaostao ili ti je tata profesor u nekoj katoličkoj gimnaziji...

AlienWare1 čet 25.11.2010 20:46
xxxxx kaže...

Jest.

Nevalja je igrat Bog će biti jako ljut i završit ćeš u paklu.

Tako je! Ne nasjedajte na takve trikove igara - to je đavo i ne želi vam dobro!

 

Pomozimo jedni drugima pa će nam i bog pomoći!

microman čet 25.11.2010 20:54
proxpgamer kaže...

Ma nije da ja sad ono neću skroz igrati igru itd itd,nego me zanima dali Assassin's Creed vrijeđa ili podupire kršćansku vjeru

Nit je vrijeđa nit je podupire.LOL. Pa to je jedna najobičnija igra, a ako ti nepaše priča onda je nemoj igrati.

Šef čet 25.11.2010 21:11
proxpgamer kaže...

Ma dobra priča,sve je OK!,ali ono,ubijanje templara...pa sad je ili nije antikršćanska....

Tesko da ima neka igra koja nije antikrscanska...

 

Sve sa magijom su "antikrscanske" jer magija je praznovjerje itd. itd.

Sve pucacine su "antikrscanske" jer je jedna od 10 Zapovijedi Ne ubij!

Takodjer, sve sa alienima su "anrikrscanske" jer nas je Bog stvorio, na svoju sliku, mi smo jedini u svemiru itd. itd...

 

 

 

Mozda najbolje da igras Suncicu ili Ucilicu... tamo nema nista "antikrscanskoga"... {#}  

 

 

 

EDIT: U Ucilici ima nekih aliena, elfova, cega li vec, pa ni to ne dolazi u obzir!

proxpgamer čet 25.11.2010 21:15
Šef kaže...
proxpgamer kaže...

Ma dobra priča,sve je OK!,ali ono,ubijanje templara...pa sad je ili nije antikršćanska....

Tesko da ima neka igra koja nije antikrscanska...

 

Sve sa magijom su "antikrscanske" jer magija je praznovjerje itd. itd.

Sve pucacine su "antikrscanske" jer je jedna od 10 Zapovijedi Ne ubij!

Takodjer, sve sa alienima su "anrikrscanske" jer nas je Bog stvorio, na svoju sliku, mi smo jedini u svemiru itd. itd...

 

 

 

Mozda najbolje da igras Suncicu ili Ucilicu... tamo nema nista "antikrscanskoga"... {#}  

 

 

 

EDIT: U Ucilici ima nekih aliena, elfova, cega li vec, pa ni to ne dolazi u obzir!

Ali ja ne govorim o magiji,pucačinama itd....ja govorim o ubijanju templara....zar nisu oni nazvani "božjim vitezovima"?

xxxxx čet 25.11.2010 21:17
proxpgamer kaže...
Šef kaže...
proxpgamer kaže...

Ma dobra priča,sve je OK!,ali ono,ubijanje templara...pa sad je ili nije antikršćanska....

Tesko da ima neka igra koja nije antikrscanska...

 

Sve sa magijom su "antikrscanske" jer magija je praznovjerje itd. itd.

Sve pucacine su "antikrscanske" jer je jedna od 10 Zapovijedi Ne ubij!

Takodjer, sve sa alienima su "anrikrscanske" jer nas je Bog stvorio, na svoju sliku, mi smo jedini u svemiru itd. itd...

 

 

 

Mozda najbolje da igras Suncicu ili Ucilicu... tamo nema nista "antikrscanskoga"... {#}

 

 

 

EDIT: U Ucilici ima nekih aliena, elfova, cega li vec, pa ni to ne dolazi u obzir!

Ali ja ne govorim o magiji,pucačinama itd....ja govorim o ubijanju templara....zar nisu oni nazvani "božjim vitezovima"?

Da, kršćanski vitezovi koje su kršćani ubijali (inkvizicija).

Jebasu123 čet 25.11.2010 21:20
Šef kaže...
proxpgamer kaže...

Ma dobra priča,sve je OK!,ali ono,ubijanje templara...pa sad je ili nije antikršćanska....

Tesko da ima neka igra koja nije antikrscanska...

 

Sve sa magijom su "antikrscanske" jer magija je praznovjerje itd. itd.

Sve pucacine su "antikrscanske" jer je jedna od 10 Zapovijedi Ne ubij!

Takodjer, sve sa alienima su "anrikrscanske" jer nas je Bog stvorio, na svoju sliku, mi smo jedini u svemiru itd. itd...

 

 

 

Mozda najbolje da igras Suncicu ili Ucilicu... tamo nema nista "antikrscanskoga"... {#}  

 

 

 

EDIT: U Ucilici ima nekih aliena, elfova, cega li vec, pa ni to ne dolazi u obzir!

haha tako je {#} pa i pater koji mi predaje vjeronauk igra WoW a tamo ima magije i svega{#}Prosli put netko je pitao o nasilnim igrama i on je rekao da fino piše za koje je godine namjenjeno.. i da nema nista protiv toga ipak je to samo igra{#}

microman čet 25.11.2010 21:21
proxpgamer kaže...

Ali ja ne govorim o magiji,pucačinama itd....ja govorim o ubijanju templara....zar nisu oni nazvani "božjim vitezovima"?

Božji Vitezovi(Templari) koji su na kraju bili progonjeni i istrebljeni od same Božanske kuće(Crkve). Mislim da nema te vijerske zajednice koja je klala ljude više od Kršćana samih. Sam sam odgajan kao kršćanin,vijerujem u Boga, no gadi mi se Crkva i sva njena načela koja su daleko od onih koje je sam Isus postavio i ta Crkvena načela više vode ka kontroliranju mase nego širenje dobra,ljubavi i mira.

Bichanich čet 25.11.2010 22:24
Šef kaže...

Mozda najbolje da igras Suncicu ili Ucilicu... tamo nema nista "antikrscanskoga"... {#}  

 

 

A biologija (Darwin {#}), fizika, filozofija... tj. Znanost. :)

 

Najbolje kupi koju knjigu iz vjeronauka i svaki dan opleti po tome, a slobodno vrijeme krati Biblijom. {#}

Psiho246 pet 26.11.2010 14:56

Ubijanje je opcenito zabranjeno od strane samog krscanskog Boga, kako stoji u 10 zapovijedi.

Prema tome, svaka igra koja sadrzi elemente ubijanja, jest anti krscanska.

U prijevodu, igraj samo igre rated 8+, i to cak i ne sve takve.

Najbolje bi ti bilo da se opalis ciglom po glavi.

 

AC je fantazija sa izmisljenom pricom i kao i vecina igara, nema puno veze sa stvarnoscu.

 

 

Edit: I ono opcenito, ne svrstavam se pretjerano u vjernike niti u nevjernike ali poserem ti se ja na Boga koji te salje u pakao zato jer si odigrao racunalnu igru.

Ako doista Bog postoji, sumnjam da bi mu to smetalo.

Razmisljaj malo...

4ucker pet 26.11.2010 14:58

Zar je uopće bitno da li je anti-kršćanska ili ne?


Zar se treba ravnati po nekim glupim religijskim pravilima? Mislim da ne...

EDIT: Momak vidim da si ti previše nabrijan na Bibliju i The Holy Shit koji je zapisan u njoj...

cuspajz pet 26.11.2010 15:05

Znači i film gdje neko nekog ubije je antikršćanski?

Pa onda je pasija i skoro svi filmovi vezani sa Isusom su nekršćanski, jer neko nekog ubije.

 

Božje zapovijedi se odnose isključivo na stvarni život