g12356 pon 23.4.2012 11:37
maraac kaže...

znaci napisite gdje izlazite, kakva se muzika pusta i to. i moze preporuka nekih klubova u zg-u koji pustaju rock( ako ih ima).

  ima ih stotine,vjerojatno najveći su ti razni "Alternativni kulturni centri(akc skraćeno)" i boogaloo...

Bernard Huky Hux pon 11.6.2012 15:54

Izlazim, vecinom privat fešte-- cajke, narodno, domaće, kažem ne smeta mi jer se uništim.

Inače na elektro u Kuglu ili mirne tamburase Nautilus, ostali klubovi poput; Holywooda, San Marina i sl, samo cajke, tamo nejdem.

i da iz Koprivnice sam.

Don Strongtoni uto 17.7.2012 02:36
Bernard Huky Hux kaže...

Nego vi iz Zagreba šta je sa Diskotekom Diamond kod Cibone ili Lampašima? {#}

U Diamondu su curice od 17 nadalje koje kad vide kljuceve auta furas di oces.. Lampasi.. Kaj rec katastrofa, nejdi tam ak neces sran*e

rebelsy kaže...

ne izlazim uopce.

Jako pohvalno..

 

 

Nego Jarun, Fly, Team Club, Pracka(Koja se trenutno preureduje) posto mi tam susjed radi, Sport Billy(Koji se isto preureduje) posto ja radim 20metara dalje hahah.. Sve ovisi s kojim se frendom/vima ili ekipom nadem..

k1klop uto 17.7.2012 02:58
Don Strongtoni kaže...
Bernard Huky Hux kaže...

Nego vi iz Zagreba šta je sa Diskotekom Diamond kod Cibone ili Lampašima? {#}

U Diamondu su curice od 17 nadalje koje kad vide kljuceve auta furas di oces.. Lampasi.. Kaj rec katastrofa, nejdi tam ak neces sran*e

Pa kad se tamo cajke vrte, niko ni ne očekuje ništa drugo kada je tamo prosjecan IQ ljudi oko 80...

passat uto 17.7.2012 17:25

Ne vidim smisao od tog "rasipanja" i "ubijanja" po gradu. Ok izic sa djevojkom na pice, kino, prosetat gradom ili sto vec, al izlazit sa drustvom svaku drugu noc te se"rasipat", "ubijat"??

Prosvijetlite me :/

Bernard Huky Hux uto 17.7.2012 17:29
passat kaže...

Ne vidim smisao od tog "rasipanja" i "ubijanja" po gradu. Ok izic sa djevojkom na pice, kino, prosetat gradom ili sto vec, al izlazit sa drustvom svaku drugu noc te se"rasipat", "ubijat"??

Prosvijetlite me :/

Gle bolje sad to raditi, u mladim danima, nego sa 40+ kad imaš ženu i djecu, pa tako uništiti brak, možda i više brakova, priuštiti nesretno djetinjstvo svom djetetu i sl.

Bolje se sada izluditi, večinu toga probati, nego to čuvati za krizu srednjih godina.

Toga se ja držim, prosvjetli me ako griješim.

AmonZero uto 17.7.2012 17:31
Bernard Huky Hux kaže...

da bumpam temu.

Netko iz Osijeka reci te mi kakav stav imate prema onoj lijevoj muzici, konkretno o narodnjacima?

Budući da je grad blizu granice...

Ne slušam narodnjake, barem ne svojom voljom. Tko voli nek izvoli nemam ništa protiv. Ima u OS mjesta gdje se može ćut kvalitetna glazba i nać dobro društvo.

Bernard Huky Hux uto 17.7.2012 17:37

Al ja pitam dal ima nocnih klubova gdje se slusa takva vrsta muzike, dakle narodnjaci?

Da se razumije kolege su mi tamo upisale faks i sad njih zanima.

I kako osječani gledaju na takvu vrstu muzike.

evo tu u Koprivnici je prihvačena, i gotovo svugdje prisutna.

KKristijan uto 17.7.2012 17:37

Vrlo rijetko, no volio bih kad bi našao neki house,electro i sl. klub u kojem nema hrpetina klinaca koja dolazi samo kako bi se naslikavala za fejsić, već kad bi se dalo uživati ko ljudi u muzici, piću i društvu... Do sada sam jedino izlazio po birtijama s biljarom i po tuđim tulumima po kućama.

cuspajz uto 17.7.2012 17:39
Bernard Huky Hux kaže...

I kako osječani gledaju na takvu vrstu muzike.

 

Većina mladih sluša, jako mali broj će ih se pobunit kad čuju cajke.

 

U većini klubova se slušaju cajke, kolko ja znam jedino u Bastionu je na jednom katu house i to, a na drugom cajke