Ostalo

Euro pada,u sto ga mijenjati

eplati.com pon 16.1.2012 21:13

Pozdrav,evo malo cudne teme nakon nekog vremena,uglavnom,clan moje obitelji cuva novac u eurima,i sada pratim situaciju u par drzava svijeta i euro naglo pocinje padati a danas u pbz banci pitam djelatnika sta on misli o tome i dobijem vijest da ce u sljedecih mjesec-dva euro postici vrijednost 7.15 HRK,e sad naravno,to je djelatnik pbz banke i njemu ne vjerujem previse,pa bih molio ako ovdje medu vama ima netko tko se kuzi u tecajeve i te forice da mi pomogne i kaze sta raditi s trenutacnim eurima,dali ih zadrzati ili prebaciti u drugu valutu

 

Molio bih da ljudi ( opcenito djeca ) ne komentiraju , sami znate zasto , hvala unaprijed

zelenbic pon 16.1.2012 21:15

I mene zanima slicna stvar sad imam nešto ušteđevine sa strane i neznam u šta da pretovirm više cuo sam da je norveška kruna najstabilinija valuta ali nisam siguran.

eplati.com pon 16.1.2012 21:17

Ja sam bio se raspitivao malo okolo nakon nove godine i prema svemu moj bi glas išao češkoj kruni,e sad,oni su u EU ali drže svoju valutu, opet,jednostavno neznam koji vrag raditi ,danas sam imao neku sumu eura u dzpeu,otisao u pbz i po tecaju 7.50 HRK sam ih razmijenio

eplati.com pon 16.1.2012 21:19
Bera kaže...

U dolare, ocekuju da ce rast, moja preporuka{#}

Meni je dolar cak najsumnjiviji,on ima neke svoje bipolarne trenutke,ponekada ide u nebesa ponekada pada toliko nisko da to nisu istine,rodbina iz kanade je cijelu svoju sumu kanadskih dolara prebacila u USA dolare,e sad,nadajmo se da cemo naletjeti na znalca koji se debelo kuzi u ove fore i da nam da savjet

Nitro233 pon 16.1.2012 21:20

kakva je situacija sa američkim dolarima da li zna netko?Mislim kakva su predviđanja hoće li rasti?Volio bih da se podigne i postane jak ko šta je bio u Clintonovoj eri pošto mi pola familije zarađuje u njima...

Edit: tek  sad vidim da si napisao da ce rasti,daj bože to bi mi puno obogatilo život,

FiCoO pon 16.1.2012 21:22

Svicarski franak, sta god ali on ce po mom misljenju potuc euro...koliko sam cuo od rodbine trenutno im je ova vrijednost uredu i nebih rekao da ce ici dolje. Ja osobno samo franke i imam, sve sam mjenjao sto je bilo eura

overhaul pon 16.1.2012 21:24

Dečki, da bi ozbiljno krenuli razmišljati i razbijati glavu o gubicima i dobicima u pojedinoj valuti,

valjalo bi vam imati cca 100 000 eura. Ako je vjerovati englezima, najbolja valuta u svijetu je

kineski huan jer jedini u državi sa masivnim suficitom, a trenutno je državnim intervencijama debelo podcijenjen

da bi im proizvodi bili i dalje konkuretni. E sad ako se valuta stvarno preko engleske pojavi na međunarodnom tržištu,

moglo bi biti svašta jer ipak pričamo o praktički trenutno najjačoj svetskoj ekonomiji koja nije u recesiji i

količini novca za milijardu i 300 milijuna ljudi.

Bera pon 16.1.2012 21:24
eplati.com kaže...
Bera kaže...

U dolare, ocekuju da ce rast, moja preporuka{#}

Meni je dolar cak najsumnjiviji,on ima neke svoje bipolarne trenutke,ponekada ide u nebesa ponekada pada toliko nisko da to nisu istine,rodbina iz kanade je cijelu svoju sumu kanadskih dolara prebacila u USA dolare,e sad,nadajmo se da cemo naletjeti na znalca koji se debelo kuzi u ove fore i da nam da savjet

Ja sam cijelu ušteđevinu u dolare, vjeruj mi rast će opako.

 

Source: My familly wallet is full of green money {#}{#}

Bera pon 16.1.2012 21:27

Nemojte norveške češke krune itd... Nesigurno je to tržišto {#}. Ameri mrdnu prstom i sutra dan eksplozija i tona mrtvih u Norveškoj, a VALUTA drastično pada.

Top Bugovac pon 16.1.2012 21:33
eplati.com kaže...
Bera kaže...

U dolare, ocekuju da ce rast, moja preporuka{#}

Meni je dolar cak najsumnjiviji,on ima neke svoje bipolarne trenutke,ponekada ide u nebesa ponekada pada toliko nisko da to nisu istine,rodbina iz kanade je cijelu svoju sumu kanadskih dolara prebacila u USA dolare,e sad,nadajmo se da cemo naletjeti na znalca koji se debelo kuzi u ove fore i da nam da savjet

Pogledaj Zeitgeist drugi dio i biti će ti jasno zašto.. 

 

A za ostale..

Najbolje je sve staviti u zlato ;) 

Diplomat pon 16.1.2012 21:38
perkoxcar kaže...
eplati.com kaže...

Eto,idemo ovako,imamo sada 3 valute koje su dobile najvise glasove pa ajmo vidjeti sto ljudi misle

Jesi možda razmišljao o ulaganjima/dionicama ?

 To je opasna stvar, ja za ove svoje TM necu dobiti nista vise nego kaj sam dao. :/

Bera pon 16.1.2012 21:38

Nemoj kineski, mijenjaj u dolare!!! Zahvaljivat ćeš mi se kad zaradis{#}

 

EDIT- Nipošto ne ostavljaj u Eure.!!!!! To je najgora solucija, dok Njemačka sve više jača ostatak Unije I Euro sve više tone.!

KKristijan pon 16.1.2012 21:43

Daj ne gnjavite covjeka ne znate niti ime valute, samo cete ga shebat.... I dolar i euro su sada jaki naspram kuni, kupuj kune ako hoces, ako ces nesto drugo onda se zahebavas s parom.