Ostalo

Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Joca Amsterdam sri 29.12.2021 22:02

Prodavač: WackyZG

Predmet: Lenovo Legion Y530

Kupac: Ja

Iskustvo: Dogovorio sam se s kolegom prodaju u bircu kako bih mogao isprobati laptop.

Gospodin mi je sve detaljno objasnio te smo testirali laptop.
Pišem ovo nakon dva mjeseca od kupnje, laptop odlično radi :)

Gospodin je bio jako ugodan i platio je piće :)

Sve preporuke za suradnju

Ocjena: 5/5

Over(C)lock uto 15.2.2022 17:51

Kupac: ja

Prodavač: Tomo53nja https://forum.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

Predmet: GPU 2x P106 https://forum.bug.hr/forum/topic/kupnja-komponente/kupovina-graficka-kartica/286129.aspx

Ocjena 5/5 - Javio se na moj link u potraživanjima za GPU i dao ponudu za svoje dvije grafe, koja je bila fer i korektna, tako da iako nisam tražio taj tip grafike sam se odlučio za njih. Pakiranje je bilo super zaštićeno kako smo se i dogovorili, predmeti u bezprijekornom stanju. Uplatio sam mu unaprijed i nikakvih problema nije bilo. Sa čovjekom se možete sve dogovoriti i bez brige kako kaže tako i je. 

spox uto 15.2.2022 20:10
Over(C)lock kaže...

Kupac: ja

Prodavač: Tomo53nja https://forum.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

Predmet: GPU 2x P106 https://forum.bug.hr/forum/topic/kupnja-komponente/kupovina-graficka-kartica/286129.aspx

Ocjena 5/5 - Javio se na moj link u potraživanjima za GPU i dao ponudu za svoje dvije grafe, koja je bila fer i korektna, tako da iako nisam tražio taj tip grafike sam se odlučio za njih. Pakiranje je bilo super zaštićeno kako smo se i dogovorili, predmeti u bezprijekornom stanju. Uplatio sam mu unaprijed i nikakvih problema nije bilo. Sa čovjekom se možete sve dogovoriti i bez brige kako kaže tako i je. 

Moram se pridruzit ovom...kupio ja lani od njega isto p106 (i to po ne scalper cijeni), kupio par risera od njega...bez problema se dogovorili i za placanje i dostavu...i sto je najbolje pomogo mi maximalno radi par naruzdbi iz njemacke sa dostavom....

Tako da se i od mene samo pohvala...

Najbrži sub 2.4.2022 18:36

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

cRokoC

Predmet:

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje 8TB, a pošto se stari bavi foto-video obradom i postojeći 8TB disk mu je već kratak - nedvojbeno se momentalno kupilo. Poslao unaprijed kolegi novce, on poslao disk kroz dan-dva, stiglo međutim zbog prenatrpanosti diskovima i nekog tehničkog problema nije još spojen na MBO - standby dok se ja ne vratim kučći iza uskrsa 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

Ocjena: 5/5 √

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: 

mariolla79

Predmet:

Opis trgovanja: a šta reći, kupio prvotno 3 venta, te kad je kolega nabavio sebi neke što je želio mi je javio da su i preostala dva na prodaju na što sam pristao. Već tu je ponudio i kontroler jer nisam nabavio Corsair Commander Pro te smo i to utržili odmah. Sve stiglo, jedino buraz ne zna gdje spojiti kontroler na MBO jer je 3pinski, opet čeka mene iza Uskrsa.

Prodavač: 

Apachy

Predmet:

Opis trgovanja: legendarni F710, našem se lijeva gljiva sjebala te sam čekao da se pojavi na oglasima jedan. Brzo uplatio, brzo kolega poslao.

Najbrži uto 5.4.2022 11:27

Kupac: Najbrži

Prodavač: 

robisierra92 

Predmet:

Opis trgovanja: vidio da kolega prodaje 1+6 za veoma primamljivu cijenu, javio mu se, uplatio novce + trošak slanja te je odmah idući dan poslao i stiglo danas. Iste specifikacije kao moj Xiaomi Mi8, a OnePlus sam kupio dragoj za nadolazeći rođendan (ima low-budget A21s kojeg je dobila na poklon od nekog).

mind_challenge sri 13.4.2022 09:28

Prodavač: 

oenghus

Predmet:

Opis trgovanja: Dogovorili se bez problema, poslano hrvatskom postom (ne express), preporuceno, doslo drugi dan iz Zagreba do Rijeke. 
Dojam: Preporuka za kupovinu od ovog forumasa. Svaka cast i HP-u, iznenaden sam brzinom koju dosad nisam dozivio od njih.

Ocjena: 5/5 

josipst čet 28.4.2022 18:08

Kupac mariolla79

Prodavac: ja

Artikl Xiaomi 12x

Prodavao na forumu Xiaomi 12 x ili zamjena za oneplus 9 pro. Kolega mariolla79  s foruma se javio za zamjenu  jer ima oneplus 9pro. Mali problem je meni bio jer sam ja Split, a on Zg. Tražio sam broj mobitela da se dogovorimo oko detalja, te prilikom razgovora shvatio sam da je pošten, te sam njemu prvo poslao svoj 12x, a kad mu je došao on meni svoj 9 pro. Prvi put da sam to učinio na slijepo poslati tako skupu stvar, al sve kako je dogovoreno tako je i bilo.

Zato svaka preporuka za poštenog kolegu.

Svaka preporuka za trgovanje. 

Ocjena 10/10!!

mariolla79 pet 29.4.2022 05:21

Kupac: mariolla79

Prodavac: josipst

Javio se kolegi za zamjenu jer mi je trebao kompaktniji mobitel radi posla,jer koristim mob i u privatne i poslovne svrhe jer mi je poslovni doslovno shit s kamerom i velicinom,te ga ni ne koristim uopce

Kolega se ponudio da ide na povjerenje,te prvi poslao svoj mob za Zagreb pa tek kad dodje ja njemu saljem svoj,on poslao svoj u subotu paketom 24 iz Splita,dosao u ponedjeljak,te sam ja njemu istim putem poslao u pon,njemu dosao moj u utorak ujutro

Sve korektno odradjeno i na povjerenje

Od mene ocijena 10/10

Slobidno mozete trgovat s doticnim kolegom

😃👍