Ostalo

Cura vodi ovakve teme.. Pomoć

Top Bugovac sub 29.12.2012 01:42
nOObIlO kaže...

huuuuuuuh... zafrknute teme. :D šta ne skreneš s teme. bolje saznaj nešta šta ona voli, tipa koje piće il tak nešta što će ti bit korisno ^^

ma to već sve jesam :P

Piće, boju, kafić, jelo, šta najviše voli na dečku, u dečku, šta cijeni kod prijatelja itd..

godo sub 29.12.2012 02:07

Pa sad se odite sexat! {#}

 

Nego, jel ti to trenutna cura sa kojom si već neko vrijeme ili buduća?

 

Što se tiće pitanja, dobro je biti i jedno i drugo, odnosno dobro je puno slušati ljude (kad ti netko počne o nečemu pričati znači da želi nekoga tko će ga slušati, jer ako ga zanima nešto konkretno onda će pitati) na taj način možeš puno naučiti o ljudima(konkretnima, a i o vrsti općenito), a opet je i dobro biti dobar govornik, ne u smislu da češ u kafiću 15 minuta u komadu pričati i svima ići na živce, nego u smislu da u datom trenutku znaš reći pravu stvar kratko, jasno i sa željenim efektom!!

 

Toliko od mene, a sad se odite sexati kad ste već sve teme iscrpili!!

 

Top Bugovac sub 29.12.2012 02:22
godo kaže...

Da li ti buduća cura možda ima psa, mačku ili nekog drugog ljubimca (ako da napiši kojeg)!

P.S. Koliko dugo traje ta vaša predigra?

Nema, 3-4 dana..

Ali je malo komplicirano.. Treba samo malo razgovor protegnuti do nove godine ;)

 

Boji se životinja, zapravo boji se svega :P

godo sub 29.12.2012 02:28

Pitam za životinju jer sam htio napisati da paziš da ne postaneš catzoned, ali ovako ništa od toga {#}{#}

 

A niš, onda pazi da atmosfera kad ste skupa ne postane monotona, a temu prilagodi trenutku.

I da, nabaci još poneki takav razgovor, ali joj daj do znanja da takve razgovore možete voditi kad vam postane 'dosadno' nakon nekih puno zanimljivijih stvari.

Uglavnom, ako ti je stalo do nje, zabavi je s još ponekom takvom temom, ali začini to malo!

chutac sub 29.12.2012 02:29
Top Bugovac kaže...
godo kaže...

Da li ti buduća cura možda ima psa, mačku ili nekog drugog ljubimca (ako da napiši kojeg)!

P.S. Koliko dugo traje ta vaša predigra?

Nema, 3-4 dana..

Ali je malo komplicirano.. Treba samo malo razgovor protegnuti do nove godine ;)

 

Boji se životinja, zapravo boji se svega :P

  Zavalite se u kauč, zagrli ju i reci da ju štitiš. I dok to govoriš, kreni ju poljubit.

 

I ako nisi siguran, nek ti pozadina bude tema X-Filesa, da se malo preplaši, jel :)

Medikus sub 29.12.2012 02:32

Apple vs Samsung, "glupi" Amerikanci, je li Hitler osjećao moralnu krivnju, smisao života, Bog i religija, svećenici pedofili, kako ukloniti pauka iz kuće koristeći samo čačkalicu...

chutac sub 29.12.2012 02:34
Medikus kaže...
Apple vs Samsung, "glupi" Amerikanci, je li Hitler osjećao moralnu krivnju, smisao života, Bog i religija, svećenici pedofili, kako ukloniti pauka iz kuće koristeći samo čačkalicu...

 Welcome to BUG Online?

piksic sub 29.12.2012 02:39

Samo pusti nju da govori i nemoj postavljati takva glupa pitanja tipa koji ti je omiljeni film, omiljen pjevac itd. kao da je na kvizu nego razgovarajte o necemu smjesnom sto ti se nedavno dogodilo, govori o svom hobiju i pitaj ju koji je njezin i onda bude ona dugo govorila, ti samo kimaj i nemoj zaboraviti da si glavni. I nemoj predugo cekati jer bude si nasla drugog. Samo budi hrabar i nemoj previse razmisljati.

Arxi sub 29.12.2012 23:58
Don Kihoty kaže...

Najbolja obrana je dobar napad.

 

Postavi joj protupitanje:

- Kada te svrbi ušna školjka (uho), i počešeš ju prstom,

kome je bolje, prstu ili uhu?

 

Na očit odgovor slijedi seks.

All hail the king!

Od tvog zadnjeg savjeta o zenama, nikakvi "savjeti" mi nisu vise potrebni. 

 

 

dagy17 ned 30.12.2012 00:48

da se i ja ubacim :D

ovak,frisko u vezi..nema vise od 6 sati,a mucim se pol godine

prema tome mogu vam rec da nema nista od toga da se zaaa.. s curama s kojima nemate temu il vec tako nesto slicno jer cete s vremenom izvisit s njene strane :P

al srsly,di ides na ovom forumu takva pitanja postavljat? :P

Vapor ned 30.12.2012 00:56
dagy17 kaže...

da se i ja ubacim :D

ovak,frisko u vezi..nema vise od 6 sati,a mucim se pol godine

prema tome mogu vam rec da nema nista od toga da se zaaa.. s curama s kojima nemate temu il vec tako nesto slicno jer cete s vremenom izvisit s njene strane :P

al srsly,di ides na ovom forumu takva pitanja postavljat? :P

A zašto ona ne bi izvisila sa moje ako nemamo temu.