Ostalo

Čudni krugovi

luxxxfromhell pon 27.9.2010 10:09

ovako možda je čudno to da sam postavio temu ovdje ali znam da ćete je riješiti. Ovak: moj frend i ja svaki puta kada se probudimo iza 10:00 sati ujutro iznad glave nam lete čudni krugovi. A kada se probudimo prije 10:00 sati onda čujemo neke čudne glasvoe. Molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!

JokeKralj pon 27.9.2010 10:14
luxxxfromhell kaže...

ovako možda je čudno to da sam postavio temu ovdje ali znam da ćete je riješiti. Ovak: moj frend i ja svaki puta kada se probudimo iza 10:00 sati ujutro iznad glave nam lete čudni krugovi. A kada se probudimo prije 10:00 sati onda čujemo neke čudne glasvoe. Molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!

  1.) Ti i frend spavate zajedno?   OK...

  2.) Kao šta kaže ovaj poviše mene minjajte dilera...

  3.) Jučer je bia dan za trollere...

pnv pon 27.9.2010 10:16

███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▃ ▂
▂▄▅█████████▅▄▃▂
████████████████
I◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

 

 

anti-troll tank

GimmieCorsair pon 27.9.2010 11:07

Nespavajte zajedno... krugovi su posljedica pijanstva (prije pijanstva: o poslje : O ) legni ako već moraš blizu njegove glave a ne dupeta a ako ti je glava njemu u šup*u onda glasove nemoram obijašnjavat.

MaracKoMarac pon 27.9.2010 11:14
PLASMAorLCD kaže...
dfgsdfg kaže...

koje oscilacije nazivamo ultrzvukom? Odredi talasnu duzinu ultrazvuka pobudenu u aluminiju pri frekvenciji 10MHz.Brzina zvuka u aluminiju je 5100m/s.

WTF? Smijeh

Izgleda da je i on spavao pijan s prijateljom.

Jurra pon 27.9.2010 11:16
luxxxfromhell kaže...

ovako možda je čudno to da sam postavio temu ovdje ali znam da ćete je riješiti. Ovak: moj frend i ja svaki puta kada se probudimo iza 10:00 sati ujutro iznad glave nam lete čudni krugovi. A kada se probudimo prije 10:00 sati onda čujemo neke čudne glasvoe. Molim vas pomozite!!!!!!!!!!!!

...mislim da bi nam ipak trebao poslati malo više podataka, da li su krugovi koncentrični,

u kojem smjeru lete W-E ili S-N ili da pokušate tempirati vrijeme buđenja točno u deset,

možda dobijete istovremeno i sliku i ton, a to bi nam pomoglo u rješavanju problema...

MarioVk pon 27.9.2010 11:19
luxxxfromhell kaže...

lol. Meni se više ne događa sad samo frendu................... To sam zabroravio reć- Usput jel zna nekto što je to directx 9.0b??

jel ti to nas zaj*bavas??!??