Mato_Lukic pon 14.9.2009 15:19

još nešto sam zaboravio reč imam onaj stari model onaj veliki što je prije davan i evo juče sam nabavio onaj mali što se sad daje!!

 

EDIT:nekužim znači oba u ruter i ovaj drugi ide u prvi i još jedan kabel iz prvog u ruter jel tako??

Mato_Lukic pon 14.9.2009 15:25
KaeR kaže...

Ne. Jedan MaxTV prijamnik u jednu utičnicu na routeru, drugi u drugu. Međusobno se prijamnici ne spajaju.

i koliko stotinki,sekunda,minuta,sati,dana trebam čekat??

gamer5494 uto 15.9.2009 01:09
KaeR kaže...

Ne. Jedan MaxTV prijamnik u jednu utičnicu na routeru, drugi u drugu. Međusobno se prijamnici ne spajaju.

  I mene zanima. Ali kako da to spojim na router lol???? Nemože to samo u utičnicu.

Mato_Lukic uto 15.9.2009 03:54
gamer5494 kaže...
KaeR kaže...

Ne. Jedan MaxTV prijamnik u jednu utičnicu na routeru, drugi u drugu. Međusobno se prijamnici ne spajaju.

  I mene zanima. Ali kako da to spojim na router lol???? Nemože to samo u utičnicu.

evo ja imam router ZyXEL P660 i tamo di ti je uštekan max tv imaš 2 utićnice i u onu drugu uštekaj i to ti to!!

gamer5494 uto 15.9.2009 12:03
Mato_Lukic kaže...
gamer5494 kaže...
KaeR kaže...

Ne. Jedan MaxTV prijamnik u jednu utičnicu na routeru, drugi u drugu. Međusobno se prijamnici ne spajaju.

  I mene zanima. Ali kako da to spojim na router lol???? Nemože to samo u utičnicu.

evo ja imam router ZyXEL P660 i tamo di ti je uštekan max tv imaš 2 utićnice i u onu drugu uštekaj i to ti to!!

  OK. Hvala puno!b

Mato_Lukic uto 15.9.2009 13:32

Ovako jutros oko 7 sati sam isključio router i oba max tv prijemnika i nakon 2 minute upalio router i oba max tv prijemnika i sve do 13 sati ostavio upaljeno ali međutim ništa se nije dogodilo prvi max tv je radio ali na drugom su bile 4 toćkice na ekranu jedna žuta i sve ostale crne i nije se pomako!!Mršti se

kowach uto 15.9.2009 21:37

Ako imaš onaj mali STB, piše Kreatel na njemu, neće ti raditi jer više nije podržan od zadjeg upgradea MAXtv-a. Nedavno su sve te zamijenili s onim crnim.