toom uto 12.5.2009 01:24

Evo bas gledam danas dobitak na lotu u spanjolskoj od 110 milijuna funti, pa si razmisljam sta s tim novcima. Tocnije ja cijeli dan danas razmisljam u kakvo znanstveno istrazivanje to ulozit. Naime, studirao sam fiz i inf, od cega mi je inf posao a fiz ljubav . Sad dal je problem u meni, ja ne znam, al eto ja cijeli dan razmisljam kako to ulozit da bi saznao nesto novo, napravio nesto za opcu dobit, vjerojatno bez povrata ulaganja. Neznam dal je tako, al sad mi palo na pamet da bi vecina ljudi pomislila na novi auto, stan, kucu, mobitel sta god, a meni tek malo prije dosla ideja da bi si mogo i novi bicikl kupit! Nije da sam neki freek, da ne bi volio i novi auto, i stan (il kucicu na brijegu ), al jednostavno mi to nije prvo palo na pamet. A i gotovo sam siguran da mi to ne bi bilo primarno (osim ulozit nesto u nekretnine jer to je dugorocno ulaganje u svakom slucaju). Pa sad, hm, zanim ma me koliko od vas razmislja na slican nacin ko ja, ulozit u nesto sto mozda ili vrlo vjerovatno nece bit profitabilno al moze bit od koristi za sve ne samo za mene.. jel vas ima jos takvih, il je to jednostavno karakteristika nas spaljenih fizicara, naime u mom drustvu s faxa od nas 4, 3 bi napravili isto sto i ja, pa me zanima generalno misljenje o tome, posto mi koji vise volimo znat nego imat nismo bas reprezentativan uzorak  Bogataš

seneka uto 12.5.2009 04:29

..sve te dvojbe riješi(će)la bi ti žena(one bolje od nas znaju s novcem)inače nisi jedini.. NamigivaEDIT:jesi siguran da taj iznos dobija samo jedan čovjek,mislim da oni igraju grupno..

toom uto 12.5.2009 16:19

ma nebitno dal jedan il grupno, gledam generalno na svotu kao takvu... a zene, da tu si u pravu, zato moram dobit na lotu prije nego se ozenim!! a za to bi i loto trebalo pocet igrat, uf.. cini mi se jednostavnije zaradit u zivotu te novce...Cool