Mustangx10 sub 5.5.2012 18:23

Nedavno sam kupio Htc Desire i zanima me koji je najnoviji official Android OS za skinuti i naravno ako mi može netko pomoći pa staviti link

da ga download-am {#}

 

Moj prvi smartphone što drugo reći {#}

 

Hvala puno !

ATJLučko sub 5.5.2012 18:44

@Mustangx10, do dolaska ICS-a i Sense 4.0.X????, kod mene na DHD-u je
Gingerbread 2.3.5 uz Sense 3.0!!
Ako kada i poželiš, moguće je skinuti druge verzije, ali o tome neka divane drugi, ja sam samo na stock/originalnim postavkama, barem za sada, dok ne sklepam love za neki noviji, X recimo he he he he !!!! ;D

Mitsuoka sub 5.5.2012 19:06
ATJLučko kaže...
@Mustangx10, do dolaska ICS-a i Sense 4.0.X????, kod mene na DHD-u je
Gingerbread 2.3.5 uz Sense 3.0!!
Ako kada i poželiš, moguće je skinuti druge verzije, ali o tome neka divane drugi, ja sam samo na stock/originalnim postavkama, barem za sada, dok ne sklepam love za neki noviji, X recimo he he he he !!!! ;D

Ne širi čovjeku dezinformacije.

 

 

Za Desire je najnoviji potpuni OS official 2.2.

 

2.3 je development ROM, koji je okljaštaren i bez pola aplikacija i sa malo mjesta za aplikacije. 

 

Mustang, najbolje ti je skinuti neki Custom ROM, jer njih imaš u 2.3.7 verziji recimo. Preporuka za MIUI, koji je zaista najbolji ROM za Desire. Za to ti je potrebno rootat mobitel, a upute proguglaj, nije teško, a za taj mobitel je to zaista enorman napredak. HTC ga nije dobro iskoristio, kad pogledam One V sa sličnim hardverom, a dolazi out of box sa 4.0 Androidom, pa možda dobiješ i kakav noviji port.

ATJLučko sub 5.5.2012 19:16

@Mitsuoka, pa zar vjeruješ da bih ja nekoga namjerno krivo informirao, i to još javno objavio, Mitsuoka man????

Pa i naveo sam doduše da ja imam DHD, a čovjek valjda poznaje što ta kratica znači, a i istina, ja sam tanak oko Desire moba, pa nisam niti pretpostavio da "oni" nisu dobili upgrade, nažalost!

Mitsuoka sub 5.5.2012 19:32
ATJLučko kaže...
@Mitsuoka, pa zar vjeruješ da bih ja nekoga namjerno krivo informirao, i to još javno objavio, Mitsuoka man????

Pa i naveo sam doduše da ja imam DHD, a čovjek valjda poznaje što ta kratica znači, a i istina, ja sam tanak oko Desire moba, pa nisam niti pretpostavio da "oni" nisu dobili upgrade, nažalost!

Ma znam da ne bi, ali razlika ti je između svakoh HTC-a. DHD je imao sreće poprilično, ali ostali iz te serije nisu dobivali puni 2.3.

 

A čovjek je očigledno novi u tome, pa ne razumi ipak sve te puste brojeve i zavrzlame oko verzija softwarea{#} 

Mitsuoka sub 5.5.2012 19:44
Mustangx10 kaže...

Da meni je i ovaj Desire odličan, a i ne kupujem često mobitele :) Našao sam stranicu sa miui romom samo ne znam dal je ok evo link :

 

http://www.miui.us/

 

E sada tu sam našao sa Htc Desire 1.11.18 verziju i 1.11.25 također

Ja bi ti preporučio ovaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957291 pošto je noviji, a ni CM7 nije loš... 

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628&order=desc

 

Tu istražuj malo pa vidi što ti najviše paše.

Mitsuoka sub 5.5.2012 21:59
Mustangx10 kaže...

Moram priznati da je ovo dosta komplicirano {#} Ali instalirati ću nekako {#}{#}

Rootanje je teži dio, nakon toga ostaje instaliranje preko recovery-a. Otiđi u HTC Desire temu, tamo bi trebalo biti uputstava.

Mustangx10 sub 5.5.2012 22:39

Eh da još sam amo zaboravio pitati nešto važno prije nego išta počnem. Pošto imam još 9mj. garanciju na uređaj dal se ona gubi nakon instaliranja miui-a, te da li se može sve vratiti na početak kako je i bilo ?

 

Hvala na odgovoru !

Mitsuoka sub 5.5.2012 22:47
Mustangx10 kaže...

Eh da još sam amo zaboravio pitati nešto važno prije nego išta počnem. Pošto imam još 9mj. garanciju na uređaj dal se ona gubi nakon instaliranja miui-a, te da li se može sve vratiti na početak kako je i bilo ?

 

Hvala na odgovoru !

Gubi se garancija, ali samo dok ne vratiš opet stock RUU, koji ti vraća mob na tvorničke postavke.