Maxxy pon 28.5.2012 15:52
nDay kaže...

 

 

F1 2012, 28 dolara ali brutala

 

 

Pozdrav, radi li F1 2012 ok? Tamo na stranici su neke lose kritike, pa nisam htio eksperimentirati, nekako mi nije za baciti 28 $. S druge strane, mozda su ljudi samo skinuli demo pa misle da ce dobiti Live Timing kao prije besplatno...

nDay čet 31.5.2012 13:37

Skinuli su demo i očekivali barem nešto a u demu ne dobiješ baš nikakvu funkcinalnost, čisti demo video, nekakav lagani pregled, uostalom vjerovatno si vidio i sam.

Puna verzija je kažem, briljantna. Al s obzirom da ova Roland Garros daje istu stvar, čak i više besplatno, 28 dolara je svakako bezobrazno. Ako ti se ne baca lova nemoj uzet, ja sam uzeo igračke radi, sve te funkcionalnosti u principu skoro pa imaš na stranici im besplatno al preko pc-a.

Maxxy pet 1.6.2012 07:35

Problem mi je sto radim u inostranstvu, i cesto nije blizu TV ni comp, a ja bi pogledao sto se desava... Zato me intreresira radi li ok onaj graficki prikaz trke. Nije mi problem 28 $, ali su me one kritike malo s**bale! {#}

Inace Live Timing na PCu, pratim vec godinama, kad mogu naravno, uz prijenos na TV.

nDay čet 7.6.2012 17:54

Skinuo EVO za Newsstand, btw prvi put otkrio i taj newsstand. Časopis ima neke besplatne downloade al nije ni pre skup za uzet.

Anyway nakon google street viewa, bing aerial viewa ovo mi je daleko najjaca stvar na internetu za vidit. Predobro su slozili ovo.