Ostale teme vezane uz Bug Online

Bug nagradna igra: Osvoji PS3 i GTA4

Dodinho pon 14.7.2008 20:04

Neznam jeste li već primjetili na BUG online stranici baner o ovoj nagradnoj igri, zna li netko o čemuje toćno riječ jer piše da igra počinje 15.7. u 00:00 sati.

Svaka pohvala BUG redakciji i ostalim zaposlenicim vezanim za BUG(Enter itd.) za ovakvo nešto, napokon da i mi neš osvojimo.

AA-d00d pon 14.7.2008 20:22

ajme to ce 100% biti  nesto kao "u kojem broju buga smo recenzirali ovo" ili "u kojem broju buga smo prvi put povecali broj stranica"

 

svaka cast onima koji kupuju bug od prvog broja ali ima dosta nas koji ne pratimo bug vec nekoliko godina

Horagio uto 15.7.2008 18:59
TripperNX kaže...

jel itko obratio pažnju na prvi unos kod godine rođenja... pa nije valjda da će se neki mladić od kojih 100 i nešt sitno godina prijavit XD

 

btw, sretno ljudi

 da, isto tak je i za djecu koja su tek progovorila i prohodala, al svi su ravnopravni neovisno o tome nose li pelene(ne, mislim na bebe,neg na pračovjeka)
momak uto 15.7.2008 22:15
Pero Dinamit kaže...

još da ti kažem pa da dobiješ?! Belji se

 

 

hehe! šalim se, odi na www.bug.hr i tamo gore desno imaš banner na kojem piše nagradna igra i samo klikneš na njega.

 

sretno!

 
Hvala i neka najbolji pobjedi!




Dodinho sri 16.7.2008 11:40
momak kaže...
Pero Dinamit kaže...

još da ti kažem pa da dobiješ?! Belji se

 

 

hehe! šalim se, odi na www.bug.hr i tamo gore desno imaš banner na kojem piše nagradna igra i samo klikneš na njega.

 

sretno!

 
Hvala i neka najbolji pobjedi!


 Ja bih prije rekao neka najsretniji pobijedi.
Domagoj uto 16.9.2008 14:51
DhulKarnain kaže...

Evo, nagradna igra je završila.

Sad nam samo još treba dočekati proglašenje pobjednika za nekih mjesec dana.

Ne shvaćam čemu toliko dugo?

To je službeno vrijeme objave u tisku, kao što piše u pravilima, na webu će realno biti puno prije, već ovaj tjedan.