Mandak sub 14.5.2022 12:09

Na X88 Pro 10 Android TV Box koji ima 4 GB Ram memorije i 64 GB Interne memorije. Na ovoj stranici našao sam firmware za ovaj uređaj i instalirao ga.

https://chinagadgetsreviews.com/download-android-11-stock-firmware-for-x88-pro-10-tv-box.html

Nakon toga imam 2 GB Ram memorije i 32 GB Interne memorije. Na računalu imam brzinu downloada oko 2.5 MB/s. Sada na ovom uređaju, nakon što sam instalirao navedeni firmware brzina je oko 30 KB/s.

Nigdje na Internetu ne mogu naći neki drugi firmware za ovaj uređaj. Radi se o Android 11.

Ne znam bi li pokušao instalirati Android 10 za ovaj uređaj, pa kasnije nadograditi za Android 11, ukoliko bih našao i Android 10 za ovaj uređaj, a da je u redu.

Ako vidim da od ovoga nema ništa možda pokušam instalirati Android 11 za H96 Max V11, ionako ništa ne gubim ako i pregori.

Mandak sub 14.5.2022 23:00

Na jednom drugom forumu sam vidio neke slike gdje piše jedno na naljepnici ispod Boxa za H96 Max Plus, a na matičnoj ploči duplo manje. Tip jednostavno nakon što je instalirao drugi Android i neke programe za očitovanje memorije ima duplo manje. Mislim da je i kod mene isti slučaj. Spojio putem etherneta i Kodi odlično radi. Na slici je matična ploča od Boxa na kojemu je pisalo da je od 4GB/32GB, a u stvari je duplo manje. 

 

 

Mandak pon 10.4.2023 20:24

U Android 11 X88 Pro 10 ne mogu otvoriti Android/data, ne mogu brisati i mijenjati datoteke. Na Android 9 i 10 to može jer tamo nije blokirano kao na Android 11 i novijim Androidima. POstoj ili neki način da otvorim ovu datoteku i da mijenjam datoteke u njoj?