Ostale softverske teme

Web preglednik opera-brzo biranje

oliol čet 27.7.2023 15:12

Jučer nakon nadogradnje opere na novu verziju izgubila mi se oznaka brzo biranje-speed deal  koja je bila sa live strane  navigacijske trake za lakše vraćanje na stranicu na kojoj su favoriti.Sada nikako da vratim tu oznaku.Gledajući na raznim web stranicama pronađem da se more na strelicu za povrat stranice pritisne desna tipka miša i izabere brzo biranje ili na tipkovnici alt+ home,sve je to potez više .Kako vratit oznaku brzo biranje na livu stranu navigacijske trake?

oliol čet 27.7.2023 16:23
jurinjo kaže...

  Donji lijevi kut, tri točkice otvara prozor gdje biraš što želiš

 Molim te da mi malo pomogneš,nevidin u livom kutu nikakve tri točke.Kako doć do toga i tog prozora di biran šta želin.Pomozi malo opširnije.

oliol čet 27.7.2023 18:18

Bočna navigacijska traka to san sad napravija i vidin brzo biranje,fala.Meni je na staroj operi brzo biranje bilo na vrhu jer bočnu traku nisan koristija pa me zanima kako je stavit da opet bude na vrhu uz strelice livo,desno i ponovo učitaj trenutačnu stranicu.

Dud čet 27.7.2023 23:12
oliol kaže...

Ima i opcija da se gore u vrhu na strelicu livo(jedna stranica natrag)pritisne desnin klikom miša pa iz padajućeg menija se izabere brzo biranje.Sve je brže kad je ikona brzo biranje na vrhu.

 Mislim da je najbrže ovako kako ja imam,a to je da kad kliknem gore znak + da otvori novu karticu, na toj kartici bude brzo biranje. Ja uz običnu Operu koristim i Opera gx kao neki gamerski preglednik, ima hrpu bedastoća koje mi ne trebaju, ali u radu mi je nekako brži od obične opere.

oliol čet 27.7.2023 23:22
Dud kaže...
oliol kaže...

Ima i opcija da se gore u vrhu na strelicu livo(jedna stranica natrag)pritisne desnin klikom miša pa iz padajućeg menija se izabere brzo biranje.Sve je brže kad je ikona brzo biranje na vrhu.

 Mislim da je najbrže ovako kako ja imam,a to je da kad kliknem gore znak + da otvori novu karticu, na toj kartici bude brzo biranje. Ja uz običnu Operu koristim i Opera gx kao neki gamerski preglednik, ima hrpu bedastoća koje mi ne trebaju, ali u radu mi je nekako brži od obične opere.

 To je ok.Ja bi tija ka  i dosad da u postojećem prozoru kad pritisnem brzo biranje da se otvori,a kad pritisneš + onda se otvori nova kartica.Za sada mi je najbrže desni klik na strelicu livo i izabrat brzo biranje.Jesu zapetljali ka da je neka vojna tajna.Možda neko zna pa javi.

Dud pet 28.7.2023 15:55
oliol kaže...
Dud kaže...
oliol kaže...

Ima i opcija da se gore u vrhu na strelicu livo(jedna stranica natrag)pritisne desnin klikom miša pa iz padajućeg menija se izabere brzo biranje.Sve je brže kad je ikona brzo biranje na vrhu.

 Mislim da je najbrže ovako kako ja imam,a to je da kad kliknem gore znak + da otvori novu karticu, na toj kartici bude brzo biranje. Ja uz običnu Operu koristim i Opera gx kao neki gamerski preglednik, ima hrpu bedastoća koje mi ne trebaju, ali u radu mi je nekako brži od obične opere.

 To je ok.Ja bi tija ka  i dosad da u postojećem prozoru kad pritisnem brzo biranje da se otvori,a kad pritisneš + onda se otvori nova kartica.Za sada mi je najbrže desni klik na strelicu livo i izabrat brzo biranje.Jesu zapetljali ka da je neka vojna tajna.Možda neko zna pa javi.

 Sad sam malo više čitao i istražio, sad kužim o čemu pričaš. Ja koristim operu gx a ne običnu i taj speeddial mi paše ovako kako sam rekao u gornjem postu. Vidim sad da je u običnoj operi to bilo drugačije. Koliko sam čitao zasad nema baš rješenja i ljudi se žale, a developere nije briga. Kažu ljudi da im je to bila super funkcija i da su dodali hrpu nepotrebnih stvari, a uzeli ono kaj su ljudi koristili. Stvarno nekad ne kužim te developere, općenito, kao i aplikacije na mobitelu ili neki programi, ono kaj valja maknu ili unište i dodaju gluposti koje unište aplikaciju iliti u ovom slučaju webbrowser. Čini mi se da je jedina opcija možda instalacija chrome addona iz četvrtog posta s ovog linka. Fakat bzvze da tak zeznu stvar.