rambox pet 9.1.2009 00:16

Program je odlican tu se nema kaj za dodati samo ga treba znat koristit a to ide ovako: kad ga otvorite dobijete popis programa i onda izaberete program koji mislite deinstalirat ali tako da kliknete na njega DESNIM klikom pa Uninstall i poslije dobite cetri mogucnosti, e sad ako deinstalirate browser izaberete prvu mogucnost Built in a za sve ostale programe zadnju Advanced i pratite daljnje upute i obrisite sve kaj je ostalo i to je to!!!Cool

stoncin3 ned 8.3.2009 18:53
jurluk kaže...

ja ga koristim otkad sam čuo za njega i imam same pohvale. toplo preporučam. i još ima prijevod na hrvatski. pa kud ćeš više

 Isto tako, otkada sam čuo ovdje na forumu i dobro deinstalira!Osmijeh
Kalea ned 8.3.2009 20:40

Odličan program, ne treba tražiti shareware verziju programa za deinstalaciju jer ovaj svoju zadaću obavlja sasvim dobro s obzirom da je besplatan. Što se tiče deinstalacije, program to obavlja sasvim solidno, a za registry se ne moraš brinuti, ne zadire duboko, ne počisti baš sve, ali ono što treba to makne. Toplo preporučam.

Kalea.

bruzi čet 10.12.2009 10:07

Meni na WIN7 ultimate 64x bas i ne radi najbolje tj kada hocu deinstalirat neke programe on ih jednostavno nema prikazane!-jel to mozda do WIN7 ili?kao da nije bas potpuno za sedmicu?!ako netko zna moze neki odgovor.

Prometej čet 10.12.2009 11:35
bruzi kaže...

Meni na WIN7 ultimate 64x bas i ne radi najbolje tj kada hocu deinstalirat neke programe on ih jednostavno nema prikazane!-jel to mozda do WIN7 ili?kao da nije bas potpuno za sedmicu?!ako netko zna moze neki odgovor.

Nije do Windowsa 7, nego Revo Uninstaller ne može / ne vidi 64-bitne instalirane aplikacije, to mu je po meni jedina potencijalna zamjerka.

No svejedno je fantastičan program..

 

EDIT: Ako trebaš baš uninstaller koji može deinstalirati 64 bitne aplikacije, među boljima je Your Uninstaller, ali on je komercijalan.

Ako se ne varam CCleaner ima isto uninstaller, doduše nikad ga ne koristim, pa ne znam kakva su iskustva s čišćenjem.

EDIT2: Provjerio, CCleaner pokreće samo nativni deinstaler od programa, dakle ne vidim da nešto čisti za sobom.

seneka čet 10.12.2009 12:08

da, ali iza deinstaliranja u ccleneru ostaje dosta toga u registru,pa se jednostavno to ukloni s provjerenim registry cleanerom ili onim iz tune up-a ili glary-jevim npr..

edit:glary utilities (besplatna verzija) ima svoj deinstalater,nisam radio s njim jer koristim revo,ali pretpostavljam da  je bolji od ccleaner-ovog..

Prometej čet 10.12.2009 12:25
seneka kaže...

da, ali iza deinstaliranja u ccleneru ostaje dosta toga u registru,pa se jednostavno to ukloni s provjerenim registry cleanerom ili onim iz tune up-a ili glary-jevim npr..

edit:glary utilities (besplatna verzija) ima svoj deinstalater,nisam radio s njim jer koristim revo,ali pretpostavljam da  je bolji od ccleaner-ovog..

Glary Utilities je također sjajan program, ali isto kao i Revo Uninstaller ne podržava 64-bitne (de)instalacije. Osim ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu?

Prometej čet 10.12.2009 12:52
seneka kaže...

vistu da,e sad sedmicu..?

Nisam mislio na kompatibilnost OS-a.

To si u pravu i to radi i na Visti i na Sedmici (provjereno i na x86 i x64), no ono što ne radi je deinstalacija 64-bitnih programa, jer ih deinstaleri ne vidi.

Mislim da je na to bruzi mislio sa svojim postom par redova gore.

Jedini program tog tipa kojeg ja znam, a koji može deinstalirati 64-bitni program je onaj Your Uninstaller iz par postova prije.

Volio bih i ja pronaći nešto što nije komercijalnog tipa.