Ostale softverske teme

Pomoćni/Besplatni Softver (Windows) - [RASPRAVA]

Gale92 sub 2.5.2020 15:15

Pozdrav kolege forumaši

 

Pošto vidim da su dosadašnje teme usko vezane uz "pomoćni" softver (besplatan) poprilično neaktivne, otvaram novu temu sa željom i nadamo kako će ista dati rezultate prilikom upita, riješavanju nekih nedoumica prilikom traženja pripadajućeg softvera (naravno besplatnog).

 

Temu sam zamislio na vrlo jednostavan nalin, ukoliko znate neki program koji nečemu služi recimo "održavanju Windowsa onakvim kakvim trebaju biti" da radu bez problema, bez zastajkivanja ili ukoliko tražite samo neki programčić koji sasvim pristojno radi neku funkciju, navedeno možete postaviti u temu

 

Stoga red je da ja postavim prvi upit: Dali ima neki programčić koji "javlja" kada je dospijela nadogradnja nekih od programa kojih imamo na našim Windowsima (VLC, TeamViewer itd) i više nego od koristi bi mi bio i unaprijed hvala.

Dok s druge strane postavljam i prvi program koji mi se na prvu svidio a riječ je o Wise Care 365 programu koji služi optimizaciji Windowsa pri svakodnevnom radu.

 

 

 

Marko :D sub 2.5.2020 15:32
Gale92 kaže...

Temu sam zamislio na vrlo jednostavan nalin, ukoliko znate neki program koji nečemu služi recimo "održavanju Windowsa onakvim kakvim trebaju biti" da radu bez problema, bez zastajkivanja ili ukoliko tražite samo neki programčić koji sasvim pristojno radi neku funkciju, navedeno možete postaviti u temu

Magični trio; Disk Cleanup — Storage Sense — Optimize drives. 

Gale92 kaže...

Stoga red je da ja postavim prvi upit: Dali ima neki programčić koji "javlja" kada je dospijela nadogradnja nekih od programa kojih imamo na našim Windowsima (VLC, TeamViewer itd) i više nego od koristi bi mi bio i unaprijed hvala.

SUMo.