Ostale softverske teme

Nemogu preimenovati fajlove WTF?pomoc!

cero6390 ned 20.2.2011 17:04

e ovak odjendnom nemogu preimenovat ime filma ako to napravim pojavi se prozor u kojem pise da ako preimenijem da ce file postati corupted i postane, ne kuzim o cem se radi a dosad sam mogo to radit.pa ak neko zna u cem je problem nek se javi!

Sum_of_all_fears ned 20.2.2011 17:06

Meh... Uključen ti je prikaz ekstenzija fajlova (film.avi) pa kad ga pokušaš preimenovat mijenjaš i ekstenziju (.avi) pa windowsi paničare da će se file oštetiti. Rješenje = Windows Explorer - Tools - folder options - View - hide extension for known file types (staviti kvačicu)

 

BTW, skeniraj komp, bit će da se neki malware zavukao.

passat ned 20.2.2011 17:15
cero6390 kaže...
e ovak odjendnom nemogu preimenovat ime filma ako to napravim pojavi se prozor u kojem pise da ako preimenijem da ce file postati corupted i postane, ne kuzim o cem se radi a dosad sam mogo to radit.pa ak neko zna u cem je problem nek se javi!

ili poslusaj prvi prijedlog, ili kad budes neki file preimenovo, sve iza tocke ostavi.

npr: asdf.avi ->> iueuerz.avi

passat ned 20.2.2011 17:23
cero6390 kaže...
hahahah a kaj ces nije to bas moje podrucje al evo jesam!! kako sam glup pred nosom mi je bilo ! evo sljaka sad normalno hvala

netrebas se zahvaljivat, samo to klikni {#}

iako to meni osobno puno neznaci, drugi ce se vise truditi da bi ti pomogli kad znaju da ces im se zahvalit