Random. pet 25.12.2009 17:29

Jučer sam pokušao "lajkati" komentar na jednom zidu, te sam pritom dobio ovu poruku (pogledaj priločeni screen shot). Jasna mi je poruka, no ne i kako je "PAULA PEDIĆ VOLIM TE" dospjelu u naziv greške.

rider15 pet 25.12.2009 17:34
Random. kaže...

Jučer sam pokušao "lajkati" komentar na jednom zidu, te sam pritom dobio ovu poruku (pogledaj priločeni screen shot). Jasna mi je poruka, no ne i kako je "PAULA PEDIĆ VOLIM TE" dospjelu u naziv greške.

Hehe možda ti je hakirala u facebook,pa nama njezino ime dospjelo na toj pogreški Namigiva

Random. pet 25.12.2009 17:45
rider15 kaže...

Hehe možda ti je hakirala u facebook,pa nama njezino ime dospjelo na toj pogreški Namigiva

Nemam Paulu Pedić među prijateljima, a na Googleu nema rezultata osim ove fotografije. Prilično sam siguran da nisam hackan, imam updatean antivirus (KIS 2010).

ivex'08 ned 27.12.2009 15:42

Ja znam u čemu je stvar,

 

jednom sam kliknuo na pomozi prevesti facebook na hrvatski i tamo ti nudi izraze na ENG i prevodis na HRV, tamo je netko pod kod greske upisao PAULA PEDIC VOLIM TE!

 

Evo, u tome je stvar ;-).

andy0101 ned 27.12.2009 17:20
ivex'08 kaže...

Ja znam u čemu je stvar,

 

jednom sam kliknuo na pomozi prevesti facebook na hrvatski i tamo ti nudi izraze na ENG i prevodis na HRV, tamo je netko pod kod greske upisao PAULA PEDIC VOLIM TE!

 

Evo, u tome je stvar ;-).

 

SPAWNK4MPER ti mama ned 27.12.2009 19:18

ok sad cu se smirit

nemojte mi zamjerit za ono, još nevjerujem šta se događa

znači ovo se svima na fejsu pojavljuje

jel ima šanse da je to neki mali koji je zalj u nju hekiro fejs ili WTF??????'

 

 

ok sad sam pročito, znači netko se zezo sa prijevodom :)vrlo domišljato hehe.

 

i542 uto 29.12.2009 15:08
!mpact35 kaže...

HAKER!!!!!!!!!

 

SPAWNK4MPER ti mama kaže...

omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA SAM S PAULOM IŠO U RAZ U OSNOVNOJ

JOŠ SMO FRENDOVI

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA PAO SAM SA STOLCA KAD SAM OVO VIDIO

SAD CU JOJ LINK DAT

*nemogu disat*

 

xilC sri 30.12.2009 12:32

Ja se ne mogu logirat na FB. Otvori mi početnu stranu i nakon unosa mi opet otvori istu login stranu. Ako kliknem bilo koji link koji počinje sa www.facebook.com/... dobijem ovo: "The requested URL /n/ was not found on this server." bilo da ase radi o forumu ili loginu. Šta je to?

andy0101 sri 30.12.2009 12:49
xilC kaže...

Ja se ne mogu logirat na FB. Otvori mi početnu stranu i nakon unosa mi opet otvori istu login stranu. Ako kliknem bilo koji link koji počinje sa www.facebook.com/... dobijem ovo: "The requested URL /n/ was not found on this server." bilo da ase radi o forumu ili loginu. Šta je to?

Jesi pokušao ono standardno? Cache, cookies, drugi browser...

 

Pokušaj otići direkno na Facebookovu IP adresu: 69.63.187.19

xilC sri 30.12.2009 13:28

Jesam, probao sam. Ponovno instalirao FF a preko IE8 ista stvar.

Jedino mogu na hr-hr.facebook.com...

a na www.facebook.com,  ništa osim te poruke koja kaže da na serveru nema taj URL.

 

 

A ovo sa IP

 

"login.63.187.19 nije moguće naći. Provjerite ime i pokušajte ponovo."