Ostale hardverske teme

Razmjena i poklanjanje Hardwarea

EnlightenedPhoenix uto 30.11.2010 17:00

Glavno evo pošto nisam našao neku temu, a oglasnik mi je nekako... slab...

 

Pa da otvorimo ovakvu temu...

 

Znači ovdje stavite hardware koji vam više ne treba, stariji i što tražite, ako išta, za njega (u smislu drugog harwarea, ne novaca)...

 

Ja ću prvi...

 

Trenutno imam a da mi ne treba:

 

 Mjenjam:

 

Monitor laptopa 15.4" Toshiba, sve uredu osim jedne male ogrebotine koja se ni ne vidi

Memorija za laptope DDR2 2x1 GB

Procesor TL-56 AMD Turion

DVD-R za laptope (ispravan)

PCIE wlan modul atheros

Celeron 633 procesor

 

Trazim:

Što god date

 

Uvjet: bar 6 mjeseci na forumu i puna zvijezdica :)

 

 

I da... NEMA MJENJANJA ZA NOVAC...za sve ostalo imate oglasnik

1337Code_breaker uto 30.11.2010 23:21

mjanjam- cd citac
- floppy drive
-staru ddr maticnu, nisam siguran koje proc prima
- kuciste (dosta dobro)
- neki cudni metalni dio koji je bio preko procesora :)
- ako ga nađem proc 2 ghz

sve to za sto stariji komp, po mogucnosti stariji od 15 godina, da se upoznam s njima
sto stariji to bolje :)

Me$$y pon 3.1.2011 18:27

Imam nVidiu GT8500, AMD Athlon II 4400 nezz koju ASR-okicu maticnu (AM2) i 1 GB RAM-a kingstone DDR2 1 GB, mjnjam to za ako neko ima DDR2 ram ali da je 800MHz i da su keksi po 2 GB moze i neki drugi hardware.Isto imam neki jeftini Geniusov mis ako ocete ja sebi kupio Razera....XD

 

Ako je neko slucajno zainteresiran nek ostavi privatnu poruku.

 

EDIt: ako neko slucajno ima neko crno kuciste sa prozirnom stranicom (moze i low-end) da mu netreba a ovo sto sam ja rekao bi mu obro doslo nek se javi pls a moze i neka grafa 4xxx serije(nevjerujem da ce mi neko dati to)a u tom slucaju Crysis 1 oriđiđi gratis(uz sve ovo)!

Me$$y pon 3.1.2011 21:16
vexx5555 kaže...
Me$$y kaže...

LOL ko oce pokvarenu evo mu je xD.

 Info: servisi koriste matične kao izvor SMD elemenata, konetore također, tu su i regulacije napona....

Ma znam no hard feelings samo zvuci smjesno.Normalno da neko nece dati maticnu koja radi samo nako.

zOjA26 pon 3.1.2011 21:16

Imam i ja 3 pokvarene matične pa ako ih ko hoće dam mu ih za snickers(može i rafaelo).

Imam i stock coler za socket am2/am2+/am3 mjenjam za nešto što mi ponudite pa ću vidjet dali mi to treba.

Me$$y pon 3.1.2011 21:22

E da i ja zaboravio imam 17 god star komp:win95,grafa nezz,intel neki ruzni procesor 77MHz(makina),2x4MB RAM,HDD 850MB(XD stvarno)bijelo kuciste smrdi na paljevinu ali radi i ocuvan(relativno).

 

Ako neko oce nek se javi a ja cu probati iskopati iz podruma.

 

Malo ozbiljnije(i ono gore je stvarno,bez zaje*ancije)imam 2 box hladnjaka za AMD AM2/AM3 i ono sto sam vec naveo prije.

 

 

Slash_92 pon 3.1.2011 21:24

Imam matičnu Gigabyte GA7DXE ( nisam siguran za ispravnost jer sam je dobio ) sa procesorom AMD Athlon XP ( 1.6 gHz ako se ne varam ) i pokvareni LCD monitor LG 1717S ( ne želi se upaliti ) .

Zatim ima još jedan joystick za PS1 ili PS2 crn , očuvan , korišten 4 puta , neispravna Asus pržilica... i to je to zasada...Ako se sjetim još nečega , javim vam...

Ponude na PM