Anti-fa uto 16.11.2010 01:35

Dakle problem je slijedeći: dogodilo mi se prvi put kada sam igrao black ops(četvrtak) čuje se td(onaj zvuk od windowsa)i miš prestane radit,zatim nakon par sec opet taj zvuk i miš proradi.Taj problem se izgubio i onda opet sam počeo večeras.Jeli to do miša ili nečega drugog?

Anti-fa čet 18.11.2010 12:57

Update

Kad mi se to počne dešavati u Cod BO fps padne na nulu na sec,miš ne reagira nekoliko sec i onda radi normalno i to se ponavlja svakih nekoliko sec,no problem je taj što to kasnije radi i na desktopu.npr gledam neki film,film zašteka i miš neradi i onda nakon par sec opet i miš radi.

 

(Ja mislim danije do miša jer aplikacije/igre zaštekaju prije nego što se to dogodi.)

Ako imate neke ideje koko to riješiti ili do čega je problem slobodno recite?

Captain.Price sri 29.12.2010 20:29

Vidim da neće nitko pa evo da pokušam

{#}

 

 

Ono čuje se zvuk ko kad uključiš i isključiš npr USB Stick ???

 

1.Ako se čuje takav zvuk onda je sigurno do miša, probaj vidjeti da li je miš dobro uključen, ili visi na džeku !

 

2.Jeli ti miš USB ili onaj obični priključak ( onaj zeleni ) ? Hehe

 

3.Koji ti je miš ?

 

 

Anti-fa sri 29.12.2010 20:54
Captain.Price kaže...

Vidim da neće nitko pa evo da pokušam

{#}

 

 

Ono čuje se zvuk ko kad uključiš i isključiš npr USB Stick ???

 

1.Ako se čuje takav zvuk onda je sigurno do miša, probaj vidjeti da li je miš dobro uključen, ili visi na džeku !

 

2.Jeli ti miš USB ili onaj obični priključak ( onaj zeleni ) ? Hehe

 

3.Koji ti je miš ?

 

 

 

zOjA26 kaže...

Ako imaš onaj zeleni priključak za miš može bit da su ti oštećeni kontakti na mišu, ja sam imao isti takav problem sa tipkovnicom.

Gigabayte GM 8000 je miš,kako me to nervira nije mi se to desilo već par tjedana i danas opet,miš inače radi normalno,danas mi je to radilo nekih 15min na prekide,ništa nisam dirao i prestalo je.

Probat ću malo spajati na druge usb portove.

Hvala barem za pokušaj.