Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

TibzzX pon 27.3.2023 21:13

Desni klik na bilo koju od slika s oglasa, pa "Search image with Google" i lako vidiš da niti jedna fotka nije njegova.

 

To naravno nije definitivini znak da nema to što prodaje, ali zašto bi itko namjerno stavljao fotke koje izgledaju kao da si ih sam fotkao ako nisu tvoje? Plus lokacija i cijena, smrdi na kilometar.

vrinho pon 27.3.2023 21:24
DarthMarkus kaže...

Digresija, skužajte...

 

What's the deal with this dude ? Jel tko uzimao što od njega.

 

"Švecka"

 

https://www.njuskalo.hr/korisnik/marinkojevic

 Jučer na PCEx sam linkao ovo pa stavljam i tu. Kao što Tibzzx kaže... Uglavnom, đubre

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/asus-rog-strix-rtx-3090ti-24gb-oglas-40079948

 

https://www.ebay.com/itm/204264655929?nma=true&si=1cz%252FpLXVLCEedBCh%252Bnk3nOyVcgE%253D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

assassin.st uto 28.3.2023 09:21
steve90 kaže...

djigibao Može li se uopće naručiti nešto za Amazon NL u hrvatsku? Meni kao odabir zemalja nudi samo Nizozemsku i Belgiju.

 Ne moze niti u Njemacku ako se ne varam tako da ne igra niti mailboxde.

 

Međutim sam Spring sale imate i na amazon.de te na ostalim amazon sajtovima.

Reedy čet 30.3.2023 10:51

Lenovo Tab Xiaoxin Pad 2022 - ~129 EUR, EU skladište (Francuska), besplatna poštarina

 

 

 

Što točno znači ovo:

Note: If you mind it, please do not place order ,thanks for your understanding.

1.Global Firmware Lenovo Xiaoxin Pad 2022 with original CN charger + Free Gift EU Adapter
2.Every time you turn on this tablet--Lenovo xiaoxin Pad 2022, the tablet will stay in the following page for about 10-25 seconds,
Please press power key ,and then it will enter the OS successfully.
3.The global firmware needs to unlock the bootloader,PRESS POWER KEY TO PAUSE BOOT

 

?

systemize_lp čet 30.3.2023 11:28

Što se tiče amazon.de spring salea napomenuo bih da je većina popusta "fake". Barem ono što je mene zanimalo od elektronike. Većina proizvoda se prodaje po normalnim cijenama(pa je prikazano kao veliki popust) ili su popusti neznatni. Preporučio bih neki browser add on sa price historyem proizvoda, kad je amazon u pitanju.

assassin.st čet 30.3.2023 12:42
systemize_lp kaže...

Što se tiče amazon.de spring salea napomenuo bih da je većina popusta "fake". Barem ono što je mene zanimalo od elektronike. Većina proizvoda se prodaje po normalnim cijenama(pa je prikazano kao veliki popust) ili su popusti neznatni. Preporučio bih neki browser add on sa price historyem proizvoda, kad je amazon u pitanju.

 Keepa browser plugin je must-have kad je amazon u pitanju

marxone pet 31.3.2023 10:52
DarthMarkus kaže...

i Ozone je nažalost napucao lažne popuste, ali u startu imaju ok cijene za Edifier npr.

 

Ostali proizvodi žali bože.

 

Inače super je s Amazona Sen 599 HD za ispod 100 eurića. Naručio u pet...

 Moze link, kako ide narudzba za hrvatsku, postarina itd, nisam jos nikad preko amazona narucivao?

Hexfire pet 31.3.2023 11:29
marxone kaže...

 Moze link, kako ide narudzba za hrvatsku, postarina itd, nisam jos nikad preko amazona narucivao?

 Viđe manje je sve isto ko i kod nas. Ja plaćam paypalom, ali mislim da se može i direkt sa unosom broja kartice. Računaj da ti se u zadnjem koraku obračuna naš PDV (DE ima 19%) pa je cijena nešto viša nego ona koju vidiš prije nego staviš artikl u košaricu. Dostava ti je oko 10€. 

 

Link ti je ovo https://www.amazon.de/-/en/dp/B07Q7S7247?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details, ali više nije 80€ ko što je bilo prije par dana.

Jure123321 sub 1.4.2023 08:23

Za navedenu ponudu: Tipkovnica Logitech G413 SE 35 eura s popustom.

 

Kasno sam naletio na forum za akciju i sad vidim da više cijena nije ista s 50% popusta (320,14 kn).

 

Jesu li sada poskupili, ili je prije bio neki drugi bon koji se još može iskoristiti da se dođe do te cijene?

SaintGriz sub 1.4.2023 08:49
Jure123321 kaže...

Za navedenu ponudu: Tipkovnica Logitech G413 SE 35 eura s popustom.

 

Kasno sam naletio na forum za akciju i sad vidim da više cijena nije ista s 50% popusta (320,14 kn).

 

Jesu li sada poskupili, ili je prije bio neki drugi bon koji se još može iskoristiti da se dođe do te cijene?

 Bio je popust na ovu sada cijenu + kod za još 50%. Jbga...

TexW sub 15.4.2023 21:04

Šalju ako naručiš na eu.crucial.com. Dostava je besplatna bez tracking-a (ja sam čekao oko 2 tjedna da mi stigne, HP dostavio), ako hoćeš tracking, onda je 8€. Šalje se iz Irske, tako da nema drugih davanja.