Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bura čet 14.7.2022 12:12

Nekad pomaže pročitati:

OPIS PROIZVODA
Vivax ACP-09CH25AERI/I2 je unutarnja jedinica koja u kombinaciji sa nekom od AERI vanjskih jedinca omogućuje grijanje i hlađenje u Vašem domu ili poslovnom prostoru.

 

 

Alfa_R čet 14.7.2022 12:31
dado16 kaže...

Da li itko zna sto je kvaka oko ove klime

 

Nema vanjske jedinice ili sta....mislim tko prodaje klimu ako nema vani ono sto se montira, nemre tak funkcionirat....

 

 

 

Ako itko zna :)

  kad krepa unutarnja, ili se razbije.. za multisplit sisteme itd itd...

dado16 čet 14.7.2022 18:45
Bura kaže...

Nekad pomaže pročitati:

OPIS PROIZVODA
Vivax ACP-09CH25AERI/I2 je unutarnja jedinica koja u kombinaciji sa nekom od AERI vanjskih jedinca omogućuje grijanje i hlađenje u Vašem domu ili poslovnom prostoru.

 

 

 to sam procitao zato i pitam...doslovno piše iznad u tekstu jel zaista nema vanjsku jedinicu ili? ali nisi procitao.... svakako hvala na odgovoru kao i kolegi ispod tebe

FakeDeath čet 14.7.2022 20:24
ShanTech kaže...

I za grafu pretpostavljam da dobiješ punu garanciju.

 Dobiš, usmenu da je jamstvo kod njih jer su oni uvoznik i servis i proizvođač...

 

Da mi je znati kako će se te reklamacije odvijati, ali eto čekamo par mjeseci pa da ljudi počnu piskarati po forumu i tražiti pravne savjete od nas dežurne ekipice...

Ajde ShanTech, mazni jednu, kopaj malo s njom pa reklamiraj da vidimo kako bude prošlo :)

picajzla0707 uto 19.7.2022 12:14
Del_Boy97 kaže...

Bome i ovaj samsung g7 monitor 32 inča 3000kuna se čini kao dobra ponuda.

 

Prema Rtingsu najbolji gaming monitor

 link?

vidim i tamo u temi netko spominje g5 isto bez linka na prodaju, umjesto toga link na samsung.com

jel to postaje neka fora ne stavit link da se zajebavamo s traženjem?

Ivanjino96 uto 19.7.2022 12:20
picajzla0707 kaže...
Del_Boy97 kaže...

Bome i ovaj samsung g7 monitor 32 inča 3000kuna se čini kao dobra ponuda.

 

Prema Rtingsu najbolji gaming monitor

 link?

vidim i tamo u temi netko spominje g5 isto bez linka na prodaju, umjesto toga link na samsung.com

jel to postaje neka fora ne stavit link da se zajebavamo s traženjem?

 Stavio je link od samsung stranice na kojoj je akcija i preko koje možeš kupiti navedeni monitor

fromcelltohell sri 20.7.2022 07:39

Kaj se ovih Gigabyte RTX 2060 kartica iz gsm centra tiče, kumu Raabu su jučer stigle dvije takve. 

Grafe uredno rade, nema nikakvih tragova korištenja na njima.

Sealovi na kutijama jesu bili otvoreni, ali unutra su stavili račune i garanciju.

E, sad...kako će teći postupak ostvarivanja gare u nekom trenutku ako dođe do toga, ne znamo još.

Za sada se čini da je sve ok s karticama, tko zna što budućnost nosi...

Texpi sri 20.7.2022 09:44

Koliko vidim grafičke nisu u antistatičkoj vrećici u kojoj bi morale biti, i ona s druge strane ima gigabyte naljepnicu. KLIK

 

Na lijevoj slici mi se čini da je ovaj pregib za zatvaranje već oštećen od višekratnog otvaranja i zatvaranja. Po slikama bi zaključio da si dobio rabljenu grafičku, ali je izgleda dobro očišćena da se ne primjeti.

 

Edit: unboxing grafičke

fromcelltohell sri 20.7.2022 09:56
Texpi kaže...

Koliko vidim grafičke nisu u antistatičkoj vrećici u kojoj bi morale biti, i ona s druge strane ima gigabyte naljepnicu. KLIK

 

Na lijevoj slici mi se čini da je ovaj pregib za zatvaranje već oštećen od višekratnog otvaranja i zatvaranja. Po slikama bi zaključio da si dobio rabljenu grafičku, ali je izgleda dobro očišćena da se ne primjeti.

 

Edit: unboxing grafičke

 Ma, ne. Bile su u antistatičkim vrećicama koje su maknute sa strane.

Pa nisam htio fotografirati grafe u vrećicama, ne bi se vidjele ;)

Istina je da  same kutije grafičkih ne izgledaju baš kao da su tek skinute sa police u dućanu, ali same grafe izgledaju nekorišteno.

Jbg, to ne možemo 100% sigurno znati.

Kako god, kum je zadovoljan kupnjom. 1735 Kn po grafi je bila cijena.

I ovi navodno garantiraju 3 godine gare, pa ćemo vidjeti što će dalje biti.

Grafe uredno rade i izgledaju, a ambalaža je i tako manje bitna u cijeloj priči.

kiwi_91 sri 20.7.2022 12:01
picajzla0707 kaže...

ekupi popust od 25% + dodatnih 15% za prijavu na vijesti za hp laptope

 

link

 Evo SS eKupi ponude, a kodovi su:

 

"Kod za popust do 25% možete pronaći pored željenog laptopa i on glasi: POPUSTHP

Kod za dodatnih 15% popusta je: 48satiHPpopusta "

FakeDeath sri 20.7.2022 13:37
fromcelltohell kaže...

Kaj se ovih Gigabyte RTX 2060 kartica iz gsm centra tiče, kumu Raabu su jučer stigle dvije takve. 

Grafe uredno rade, nema nikakvih tragova korištenja na njima.

Sealovi na kutijama jesu bili otvoreni, ali unutra su stavili račune i garanciju.

E, sad...kako će teći postupak ostvarivanja gare u nekom trenutku ako dođe do toga, ne znamo još.

Za sada se čini da je sve ok s karticama, tko zna što budućnost nosi...

 Može malo više slika? Ne samo odozgo vec i bočne slike gdje se vide termalni padovi?

FakeDeath sri 20.7.2022 20:21
picajzla0707 kaže...
FakeDeath kaže...

 Može malo više slika? Ne samo odozgo vec i bočne slike gdje se vide termalni padovi?

 u 4k rezoluciji naravno, da možemo zumirat i procijenit stanje 

 Ma padovi se na oko vide da li je kartica korištena, jedino ako nisu i njih mjenjali ali teško da jesu...

 

Realno manje mi je bitno jel korištena ili ne. Bitno je to što tvrde da je novo a nije , što daju svoju garanciju a ne mogu to davati, zvrde da su oni uvoznik a to nigdje nije navedeno i što puno previše loše ocjene imaju te loš odnos prema kupcima u slučaju servisa/reklamacije.

 

Uz sve prodaju i rabljena napajanja https://www.gsm-centar.hr/toughpower-grand-rgb-850w-modularno-80-gold

 

Ne bi se čudio da imaju i ploče, proceve, risere....i sve novo :D

picajzla0707 sri 20.7.2022 21:36
FakeDeath kaže...

Realno manje mi je bitno jel korištena ili ne. Bitno je to što tvrde da je novo a nije , što daju svoju garanciju a ne mogu to davati, zvrde da su oni uvoznik a to nigdje nije navedeno i što puno previše loše ocjene imaju te loš odnos prema kupcima u slučaju servisa/reklamacije.

 naravno da mogu davati garanciju, i to kao trgovac ili kao proizvođač (u slučaju da je pravi proizvođač firma koja nije registrirana kao pravna osoba, uvoznika se smatra proizvođačem u smislu zakona)

jedino što zakon obavezuje davatelja jamstva da jamstvo i navedene obaveze kupcu preda na trajnom mediju, najkasnije u trenutku predaje proizvoda 

 

EDIT

na mjestu kupca, ja bi se javio mejlom trgovcu i tražio ga pisano jamstvo u skladu sa zakonom o obveznim odnosima, uz napomenu da ga nije dobio, dok je to još svježe

u slučaju da mu ne daju pisano jamstvo, prijavio bi ih nadležnoj inspekciji

 

EDIT2

kiwi_91 kaže...

Zvučnici Edifier R1600TIII 2.0 60 W na Banggoodu za cca. 570 kn (besplatna dostava iz CZ) s kodom " BG2b3dbc ". Navodno je iskoristiv 100 puta (do 31.07.), ali nigdje ne piše koliko je još preostalo. Može se još malo skinuti cijena s Allowance kuponima, tj. meni je raspoloživa opcija 4 $ pa je cijena onda nekih 540 kn.

 zahvaljujem kolega na infu, upravo naručio - skinuli mi 580 kuna

za tu cijenu mislim da se teško može naći bolje 

vrinho čet 21.7.2022 22:16

Naručio sam monitor sa Samsungove stranice popodne ali ne dolazi nikakva potvrda na mail, kod ostalih to ide u nekoliko minuta, niti vidim išta pod moje narudžbe na njihovoj stranici. Je to kod njih normalno ili?

assassin.st pet 22.7.2022 00:04
vrinho kaže...

Naručio sam monitor sa Samsungove stranice popodne ali ne dolazi nikakva potvrda na mail, kod ostalih to ide u nekoliko minuta, niti vidim išta pod moje narudžbe na njihovoj stranici. Je to kod njih normalno ili?

 Ja sam slao mail na support pa je stigla potvrda, izgleda da netko to rucno potvrdi i tek onda stize mail.

fromcelltohell pet 22.7.2022 01:41
vrinho kaže...

Naručio sam monitor sa Samsungove stranice popodne ali ne dolazi nikakva potvrda na mail, kod ostalih to ide u nekoliko minuta, niti vidim išta pod moje narudžbe na njihovoj stranici. Je to kod njih normalno ili?

 Kum kad je naručivao od njih monitor, isto mu nije stigla potvrda o narudžbi, nego je za jedno 3 sata nakon što je odradio narudžbu njega nazvao lik iz Samsunga da provjeri podatke i adresu za dostavu.

Nakon toga je dobio potvrdu na mail adresu.

Virty pet 22.7.2022 08:58
vrinho kaže...

Naručio sam monitor sa Samsungove stranice popodne ali ne dolazi nikakva potvrda na mail, kod ostalih to ide u nekoliko minuta, niti vidim išta pod moje narudžbe na njihovoj stranici. Je to kod njih normalno ili?

Ja sam platio 27" monitor (27" WQHD Odyssey Gaming Monitor G55T) te sam dobio dva maila u razmaku od jednog dana.

Jedan je "potvrda narudžbe", a drugi "dostava Vaših Samsung artikala je u tijeku".

 

U narudžbama pod mojim Samsung accountom mi za ovaj monitor piše: otpremljeno.

vrinho pet 22.7.2022 09:08

Još ništa nije došlo ali poslao sam im mail. Ja sam odabrao pouzećem. G70A je u pitanju, posvuda cijena iznad 5 soma a tu za 2 manje. Rekoh pa ajde, trebam i za PS5.

 

Edit: riješio sve preko chata