Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 sri 21.10.2020 08:15
Vader kaže...
Dragone kaže...
tormento kaže...

Pozdrav,

 

ima netko ekupi bon za iznad 1500kn

 

unaprijed hvala ;)

 Poslano.

 Spor si, ja sam bio brži 

 

sad ste naćerali čo'eka da kupi dvije stvari od 1.500+ kuna 

x360gamer pet 23.10.2020 23:03
dtdtdt kaže...

jel se tko sjeća kakvi dealovi su bili prošle godine za samsung week(njemačka)? promocija počinje u pon, 26.10.

 2019. je bila dosta loša (ali pričam o BF ponudi). Ne znam što je Samsung week?

BF 2019. Je bio flagship + gratis neki mid range.

Dok je 3 prethodne godine, kako pratim BF Samsung de bilo 1+1 gratis (s9+s9 gratis, s8+s8...)

dtdtdt sub 24.10.2020 00:15

https://www.samsung.com/de/offer/samsung-week/

nije bf ali možda baš zato brkam ova dva eventa pošto su u istom dijelu godine. ko da mi je u sjećanju ostalo da je jednom za taj samsung week bilo odličnih dealova.

sad kad ostanem u ned budan do ponoći da idim ponudu a glavna atrakcija će im biti: kupiš tv od 7000 eura i dobiješ tablet od 200 eura gratis ili perilicu rublja od 1000 eura i sušilo za kosu gratis 

inače pikiram taj bf, nadam se da će ove godine opet biti flagship+flagship gratis kao što si rekao, ili barem dobra cijena za s20+ i gratis neki solidan tablet tipa S5e ili s6 lite

Wontay sub 31.10.2020 19:18

Kupujem tehniku i ne zanima me tema sa kuponima za pelene, cipele i tko zna kakve gluposti ali dodatnih 450 kn popusta za kupnju laptopa ili tv-a bi dobro došlo i zato sam ih stavio ovdje a ne u neku temu za domaćinstvo. Ako je problem što sam nekome pomogao onda mi je teško shvatiti koji je vaš problem? 

 

azzie pon 2.11.2020 10:33

Sta vama prolazi dostava za stick u hrvatsku ? meni na zadnjem koraku (kao i vecina sa amazona) -

 

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.

Joe Cooker pon 2.11.2020 10:48
ibme74 kaže...

Jel se moze na taj fire stick instalirati Kodi + Green Build i dali je dovoljno "snažan" da gura to bez štekanja? Ili je ipak bolji izbor neki andorid box?

Može se instalirati preko downloadera ili preko es file explorera ili preko otg adaptera.

Skine se downloader recimo sa njihovog amazon appstora i instalira se preko njega,otvori se kodi i instalira iz repa ili zip fila ako je preko nekih drugih metoda.

Sa downloaderom skineš i GB build.

AmonZero pon 2.11.2020 14:24

Ja sam prosle god narucivo sebi, frendu, pola bugovog i pola pcekspet foruma Firestick i neke druge stvari. Sve preko mog malboxa islo. Imo sam onaj premium account tada.

Ak ces samo sebi narucivat, lagano to rijesis sa free accountom od mailboxa sto ce te ispast nekih 10eur i dode ti za max tjedan dana doma.