i7 extreme sub 24.12.2011 22:03

Pozz. Evo danas mi je (valjda) crknula zvucna kartica. Na njoj ima spojeno pojacalo , pa mislim da nije dovoljno jaka za pojacalo. Uredno je radila nekih 2 mjeseca pa sam primjetio kad malo jace pojacam zvucnik pocne brujiti. Odlucio sam kupiti novu da bude dovoljno jaka za pojacalo :D. Dajte mi neku dobru da nije bas skupa ) HVALAA

Sil čet 12.7.2012 13:33
Vlada011 kaže...

 

Ljudi imam pitanje u vezi moguce kupovine zvucne. Zelim opet Supreme zvuk..

Video sam ovu Creative Sound Blaster X-Fi Titanium PCIe Bulk za 45e

Sta je to Bulk posto mislim da vidim identicnu za oko 90e sto mi je previse.

 

Ova karta

 

http://i.imgur.com/FE1ke.jpg

 

Vredi li to uzeti za 45e, Bulk ne znam sta je uopste sto je pola cene.

 

Bulk ti znači kad proizvod dolazi bez originalnog pakiranja. Obično dolazi u plastičnoj vrećici sa cd sa driverima i to je to.

Vlada011 čet 12.7.2012 21:43

Znam ali ta mi je zapala za oko i nije mnogo skupa, naravno moram da zovem ako je nisu prodali, a ima je menadzer iz EVGA bas na istoj ploci kao i ja sto znaci da je kompatibilna a znas da te zvucne znaju da zezaju driveri pa da se jure modovani i ostalo a njoj je zadnji driver iz 2008 god. Necu ASUS zvucnu na EVGA plocu. Creative sa cenom od 80-90e je i previse za moj 7 god star 5.1 Creative Inspire System.

Don Kihoty čet 12.7.2012 21:48

Moj CL sistem je star skoro 10 godina, pa šta?

 

Ako usporedim čistoću zvuka sa jednim modernim X-530 i sličnim sustavom, CL je bolji.

 

Kupiš jednom poštenu zvučnu i ne mjenjaš je.

 

ASUSovi Xonari su odlični, ali više za gameanje nego za glazbu. Zvuk je previše "štur",

nekako "plastičan" naspram CL riješenja. Nekako mi je za uho ugodniji zvuk sa CL zvučnih.

 

Makar ASUSove zvučne daju više soka zvučnicima i smanjuju distorziju pod opterećenjem na minimum.

apoteka čet 12.7.2012 22:44

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium je sasvim dobra zvucna

neces promasiti ako je uzmes

podrzaje eax, dts - ukratko, sve bitno

za 45€ je dobra ponuda, obicno bulk ne bude toliko jeftiniji

 

iskreno, vise od toga malo ljudi i treba

znam ljude sa zvucnim od 2000kn za igranje, bespotrebno

skupe zvucne (preko 1000) priznajem samo u studijske svrhe