laux pet 25.1.2013 18:14

Kupio sam polovni thermaltake ISGC-300 prije 2 mjeseca ali ga nisam korsitio do danas. Stavio sam ga na X4 955BE i temperature su bile 89C, odmah sam ga ugasio i primjestio kao da baza hladnjaka nije ravna.Stavio sam kutnik na njega i vidio da je sredina niža nego na rubovima,pa sredina nema kontakt sa procesorom. Jel zna neko kako bih to riješio,možda sa vodenim brušenjem?

laux pet 25.1.2013 18:36

Sad sam poslao mail ovom od koga sam ga kupio, jel mi može neko objasnit kako ide to vodeno brušenje? Kolko sam shvatio uzmem neki najfiniji brusni papir i malo ga namočim i tako brusim

Volume pet 25.1.2013 18:45
laux kaže...

Sad sam poslao mail ovom od koga sam ga kupio, jel mi može neko objasnit kako ide to vodeno brušenje? Kolko sam shvatio uzmem neki najfiniji brusni papir i malo ga namočim i tako brusim

Teško da ćeš ti to ručno izvesti, to bi trebao staviti na nekakvu pokretnu traku s brusnim papirom da bi to šta ravnije ispalo

laux pet 25.1.2013 19:52

Pričao sam s ovim koji mi ga je prodao rekao je da ga je on korsitio godinu dana na i7 bez problema.Reko je da je on stavljao više paste i da nije primjetio nikakve probleme ni da je baza neravna. Tako da ću sutra probats više paste.