ihush uto 23.1.2018 23:57

đabe.. ili ovisno što kupuješ, jer je npr 100minuta/internet.. uračunato, dok se za npr zamijenu radi đabe. Može biti nula, kuna.. kartica-broj je nevažna, sve ostalo ovisi o paketu, ugovor i sl.

ako se ne varam, kartica s minutama/internetom bez ugovora je najjeftinija u tele2.. prije godinu je bila za 35kn, sad ovisi što je uračunato u početnu cijenu (bon).

Indestructible ned 29.7.2018 23:13

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

dtdtdt ned 29.7.2018 23:33
Indestructible kaže...

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

 koliko dana ti treba internet? ima opcija internet dan za 10kn,24 sata neograničenog interneta a ima i tjedna opcija neograničenog interneta. operateri simpa i bonbon,za ostale ne znam kakve opcije imaju za internet

Indestructible pon 30.7.2018 00:24
dtdtdt kaže...
Indestructible kaže...

dečki, u četvrtak putujem u Zadar na more (iz BiH sam) i šta mi preporučujete od kojeg operatera tu mogu uzeti sebi karticu, otprilike ko nudi najvise neta. Prvenstveno mi treba da mogu stream na miru pogledati, igra Sarajevo protiv Atalante, no takva me nafaka potrefila pa je uzvratni meč na Koševu kad ja moram na more.

 koliko dana ti treba internet? ima opcija internet dan za 10kn,24 sata neograničenog interneta a ima i tjedna opcija neograničenog interneta. operateri simpa i bonbon,za ostale ne znam kakve opcije imaju za internet

 

za jedan dan.