JokeLoveyou sri 19.12.2012 13:03

Zanima me da li bi whatsapp trebao raditi uvjek,tj da li bi trebale na njega stizati poruke i kad je ugasen ili samo kad je u pozadini jer u mom slucaju radi samo kad je u pozadini pa me cisto zanima.

 

Hvala!

 

P.S imam iphone 4 ios 5.1.1

johnwaynesk sri 19.12.2012 15:20
JokeLoveyou kaže...

Zanima me da li bi whatsapp trebao raditi uvjek,tj da li bi trebale na njega stizati poruke i kad je ugasen ili samo kad je u pozadini jer u mom slucaju radi samo kad je u pozadini pa me cisto zanima.

 

Hvala!

 

P.S imam iphone 4 ios 5.1.1

Dokle god si spojen na mrežu (bilo WiFi bilo 3G) i on radi u pozadini, poruke stižu uredno. Kada ugasiš mrežu ili aplikaciju...you know the rest...

M1972 pet 28.4.2017 09:21
Lac kaže...
Da malo oživim temu, imam problem s Wats up, Viber i Messanger aplikacijom. Poruke ne zaprimim sve dok aplikaciju ne otvorim. Posjedujem Meizu 6 pro.

Hvala

 Probaj otici u postavke>aplikacije>i odaberes aplikaciju i probaj uklj. obavijesti. (Samo nagađam, mislim da je na LG-u tako)

maximilian sri 3.5.2017 22:07
nixass kaže...

mislim da svi fulavate poantu..

pogledaj power settings.

ako ti wifi/3g odu u standby kad je ekran ugasen tu vjerojatno lezi i razlog ne dolazenja poruka

 Power settings- app - whatsapp- uključi pozadinske

Tomy Lee uto 19.12.2017 23:09

Ekipa imam jedno blesavo pitanje.

Evo situacije.Dopisivam se sa jednom curom prije par dana.Posaljem poruku,ona je primi i izbaci plave kvačice da je procitala.Nakon sljedece moje poslane poruke vise nema plavih kvacica i ne pise da je poruka viđena iako je procitala i odg mi na tu poruku.I tako jos na par poruka sa njom to vece.To je bilo prije nekih 6 dana i od tada nista ja vise sa njom.Danas me nesto zanimalo pa reko da procitam jednu od tih poruka kad ono na svima plave kvacice i prikazano da su poruke viđene danas oko 12.

Tu ja sada vas pitam koji je razlog toga svega? 

 

naumce pet 2.2.2024 20:51

pozdrav svima,imam jedan problem.

prebacio sam podatke na drugi telefon im pokusao da napravim backup ali nije islo 

pa sam prebacio podatke sa kodom. Sve je bilo ok kad slucajno vidim poruke izmesane

znaci primer na acount od mog sina imam poruke od drugog kontakta, poceo sam da proveravam par kontakta i vidim da u imeniku sve je ok ali na whatsapp haos

Danas popodne otvaram whatsapp par sekundi pojavi se da imam poruke ali kad pritisnem da procitam on me izbaci. Pokusao sam da obrisem cashe ali opet isto, restartirao telefon cak i deinstalirao whatsapp i opet instalirao ali nista. Ukoliko neko zna u cemu je problem bio bih zahvalan na pomoc