assassin.st čet 18.7.2013 14:41

Gledao sam si uzeti ovaj mobitel preko geekbuying-a ili antelife-a, primarno jer imaju opciju izbacivanja cijene u AUD koji je slabiji od USD, a s njima ispadne cijena nekoliko dolara manja.

 

Evo konkretno s antelife, THL W100: 152,70 AUD ili 159.79 USD

 

Samo imam problem, kada bih izabrao uređaj i krenuo na plaćanje, na paypalu mi cijenu izbaci u USD. Zna li itko je li taj problem vezan za paypal ili za te stranice?

 

Na paypalu sam mijenjao opciju gdje sam stavio da banka vrši konverziju valuta, a ne paypal, no ne vidim zašto bi to imalo utjecaja.

 

 

cecenac čet 18.7.2013 16:51
assassin.st kaže...

Gledao sam si uzeti ovaj mobitel preko geekbuying-a ili antelife-a, primarno jer imaju opciju izbacivanja cijene u AUD koji je slabiji od USD, a s njima ispadne cijena nekoliko dolara manja.

 

Evo konkretno s antelife, THL W100: 152,70 AUD ili 159.79 USD

 

Samo imam problem, kada bih izabrao uređaj i krenuo na plaćanje, na paypalu mi cijenu izbaci u USD. Zna li itko je li taj problem vezan za paypal ili za te stranice?

 

Na paypalu sam mijenjao opciju gdje sam stavio da banka vrši konverziju valuta, a ne paypal, no ne vidim zašto bi to imalo utjecaja.

Meni je na kraju stalno ispadalo isto kad bi mi zaračunali u kunama. Nisam znao da se može mijenjat opcija da banka vrši konverziju valuta. Ja sam svoj sa Pandawilla na kraju uzeo za 900-injak kuna jer ostali nisu imali crni na stanju. Napravim review kad doleti do mene (za neka 2 tjedna najkasnije vjerojatno).