SE_HELP pon 12.3.2012 23:31

Mozda sam malo pristrasan, ali za mene Xperia S nema mane. :)

Kako pratim vjesti vec je izazvao veliki "trzisni bum" i mislim da ce biti top model.

U prodaju bi trebalo izaci uskoro, pitanje je dana...

 

Malo da dignemo temu, tu je par video recenzija na hrvatskom:

http://www.youtube.com/watch?v=i_41WtSoCNY&feature=share 

 

Dok na gadgeterija.net-u mozete vidjeti kakve fotke i video zapise pravi (cista desetka):

http://www.gadgeterija.net/2012/03/02/video-pogledajte-video-i-fotografije-snimljene-mobitelom-sony-xperia-s/ 

Dachande uto 13.3.2012 07:16

Ovaj me telefon odusevljava svakim danom sve vise. Samo da cim prije izadje ICS za njega, inace ce zbog toga pocet dobivat packe okolo. Ponajprije jer su Sensation i Galaxy SII dobili ICS. (Galaxy SII upravo danas)

 

Odlican dizajn, koji nije slican nicem drugom. Odlican hardware - brzi proc, dosta rama. Odlican ekran. Odlicne kamere naprijed i iza. Bez pretjeranog sminkanja sucelja sto onda utjece na sporost.

I onda svako malo dodatne stvari, npr. ta brzopunjiva baterija, pa UV coating pomocu kojeg se lako cisti plastika na mobu, pa oni genijalni mali Smart Tagovi, pomocu kojih se lako mijenja profil (dva dolaze sa njim u paketu), pa onaj dodatni sat, slushke, ma strava.

Jedino sto ce mu se prigovarat je sto je samo dual core proc u godini kada se najavljuju quad coreovi.

hsatUSA čet 15.3.2012 10:15
Dachande kaže...

Vidjet cemo uskoro. Ako je to zamjena za Arc, trebala bi biti i slicna cijena. Pretpostavljam u ducanu 3499kn, a kod operatera na neku obicnu pretplatu, oko 1799kn. (ciste pretpostavke)

 http://www.expansys.com/sony-xperia-s-32gb-black-227835/?partner=ukemail&utm_medium=email&utm_source=uknewsletter&utm_campaign=2012-03-14&utm_content=&ito=EXEeNewsletter14.03.12&itv=MkEwQTAzRDk0NUMxRDY=&its=eNewsletter14.03.12

 

Dobra procjena...cijena slicna galaxy nexusu a puno vise nudi Sony

ATJLučko uto 20.3.2012 15:56

Danas sam u TELE2 imao u rukama ovu ljepotu od dizajna, ma samo kako je lijepo napravljena već oduševljava i obara s nogu!
Ako HTC One X, mali OT, ne bude stvarno Toliko bolji, uffffff, kako je crna dobra, bolji, meni, nego bijeli, ali da je će će, onaj Google Galaxy Nexus je a barem jedno, dva koplja slabiji, lošiji, dizajnom primarno, pa onda specifikacijama!

Stvara ovisnost, na prvi pogled, na prvi dodir!!!!

Mitsuoka uto 20.3.2012 16:01

Zašto uspoređujete ovaj uređaj sa Galaxy Nexusom, kada je to generaciju stariji uređaj. To je kao da Sensation uspoređujemo sa Desireom.

 

Dobro djeluje, ali uvijek ima ali. Čini mi se da će Sony opet kaskati za konkurencijom koja će imati 4 jezgrene procesore, kao što je Arc kaskao za SGSII i Sensationom.

lovranac uto 20.3.2012 16:02
ATJLučko kaže...
Danas sam u TELE2 imao u rukama ovu ljepotu od dizajna, ma samo kako je lijepo napravljena već oduševljava i obara s nogu!
Ako HTC One X, mali OT, ne bude stvarno Toliko bolji, uffffff, kako je crna dobra, bolji, meni, nego bijeli, ali da je će će, onaj Google Galaxy Nexus je a barem jedno, dva koplja slabiji, lošiji, dizajnom primarno, pa onda specifikacijama!

Stvara ovisnost, na prvi pogled, na prvi dodir!!!!

kakva je cijena u tele2, nema ga još na njihovim stranicama...

ATJLučko uto 20.3.2012 16:13

@Mitsuoka, ne bih se baš složio 100% s tobom iz slijedjeih razloga; rezolucijom su isti, Google već ima ICS OS u sebi, možda procesor, ali kada će moj HTC DHD moći pogoniti ICS idućeg mjeseca, hmmmmm;

@lovranac, nisam previše zagledao cijenu, ma mi se čini 4599.00 kuna, ali totalno otključan!

ATJLučko uto 20.3.2012 16:30

U Karlovcu, u centru kod rotora u pravcu Dubovca!

Jedna napomena, ovaj dućan TELE2 ima nekakvu povezanost sa Svijetom Medija, tako da je to link za nabavu i čisti nekodiran aparat, i da, na karlovačkoj tržnici Svijet Medija ima dućan, i naravno bijelu i crnu Xperiu, che bella machina!

MarinoOG uto 20.3.2012 16:36
ATJLučko kaže...
U Karlovcu, u centru kod rotora u pravcu Dubovca!

Jedna napomena, ovaj dućan TELE2 ima nekakvu povezanost sa Svijetom Medija, tako da je to link za nabavu i čisti nekodiran aparat, i da, na karlovačkoj tržnici Svijet Medija ima dućan, i naravno bijelu i crnu Xperiu, che bella machina!

hvala :)

Mitsuoka uto 20.3.2012 16:37
ATJLučko kaže...
@Mitsuoka, ne bih se baš složio 100% s tobom iz slijedjeih razloga; rezolucijom su isti, Google već ima ICS OS u sebi, možda procesor, ali kada će moj HTC DHD moći pogoniti ICS idućeg mjeseca, hmmmmm;

@lovranac, nisam previše zagledao cijenu, ma mi se čini 4599.00 kuna, ali totalno otključan!

Ne krivo si me skuzio. Galaxy Nexus je generaciju stariji uređaj. 

 

Možda su karakteristikama tu negdje, ali Galaxy Nexus, SGSII, Sensation, Arc su generaciju stariji od Xperie S (doduse GN je negdje na pola).

 

Tako da se u Top segmentu Xperia S mora uspoređivati sa Huawei Ascend D quadom, HTC One X-om, SGSIII kad izađe... to je moja logika i toga se držim. 

 

hsatUSA uto 20.3.2012 20:00

Imate i u importanne centru u zg samo je izlozen mobitel u vitrini...danas sam ju malo gledao i jako mi se svidja dizajn...sve lijepo odmjereno mislim da bi savrseno pristajala u ruku...cijena ista kao u karlovcu

To je neki ducan jedini koji prodaje mobitele u tom centru valjda...