Općenito o mobitelima

Problemi sa punjenjem mobitela

DenisXP uto 18.8.2015 20:57

Bok imam mobitel Prestigio multiphone Pap 3350 duo i kada ga prikljucim na punjač stalno gubi kontakt sa punjačem stalno ga moram poštelavati da bi se napunio.Probao sam drugi punjač ali čini mi se da je problem u onoj maloj pločici u utoru za punjač. Ako neko zna kako bi to popravio i dali ga trebam slati na servis bio bi mu zahvalan.BTW mobitel se moze puniti ali više vremena potrošim dok ga naštelam da se puni nego dok se napuni. HVALA unaprijed.

meluka čet 16.9.2021 08:54

Mali problem s bežičnim punjačem. (android)

 

Naime, u trenutku dolaska na 100% i punjač i mobilni uređaj kao da ulaze u tihi način i prestaje punjenje.
U praksi, stavim uređaj na punjenje navečer prije spavanja i ujutro redovno nalazim otprilike 85%.

Eventualna, rješenja?

fanaticni gejmer ned 19.9.2021 17:30

Takoder imam problema sa punjenjem. Nece da puni jer pise da je mokar i da treba osusit utor ili kabel za punjenje. Cudno je to jer uopce mobitek nije dosao u kontakt s vodom, nikad u zivotu nisam stavlja mobitel blizu vode.

Molim pomoc, ovo mi je rezervni mobitel koji je do danas uredno radio i punio. Isprazni li mi se, imat cu problema.

Kolacic ned 19.9.2021 18:39
fanaticni gejmer kaže...

Takoder imam problema sa punjenjem. Nece da puni jer pise da je mokar i da treba osusit utor ili kabel za punjenje. Cudno je to jer uopce mobitek nije dosao u kontakt s vodom, nikad u zivotu nisam stavlja mobitel blizu vode.

Molim pomoc, ovo mi je rezervni mobitel koji je do danas uredno radio i punio. Isprazni li mi se, imat cu problema.

 Tad servis.

ivo454 sri 4.1.2023 10:21

Poz, Samsung A12 ne puni bateriju, dok je baterija imala kapaciteta, sve uredno radilo. Nova baterija, nova usb pločica, novi ekran na kojeg sumnjam, da je uzrok, što se baterija ne puni, jer sve ide preko jednog flex kabela na matičnu. Dok je bilo baterije, reagirao je na punjač, ali nije punio. Postoji li način da se baterija napuni izvan uređaja ili je ti prerizično?