Općenito o mobitelima

Pomoc oko izbora polovnog HTC-a za dizajnera

Vukmon čet 15.3.2012 15:52

 

Hoću da uzmem polovan HTC telefon pa bih molio da me posavjetujete koji model da uzmem.

 

Očekujem češće punjenje baterije jer ću dosta koristiti  programe za skiciranje: Adobe Touch i  SketchBook Pro.

Nisam zainteresovan za igrice. Kamera mi nije pretjerano bitna. Muziku, film i net cu korstiti umjereno.

 

Bitna mi je mogućnost instaliranja Androida i da tel. ne šteka na toj platformi pri pokretanju mojih programa.

Osetljiv ekran na dodir stylusa je veoma poželjan.

 

Ovo su modeli između kojih se dvoumim:

 

• HTC HD2 (veoma atraktivan po karakteristikama, komentarima korisnika i cijenom; brine me što je starije proizvodnje)

• HTC HD7 (skoro isti kao HD2, samo novije proizvodnje; po komentarima korisnici nisu oduševljeni kao sa HD2)

• HTC Trophy i HTC Mozart (nisam informisan koji se uređaj pokazao kao bolji, ali cijenom su OK za mene)

 

Ostaje jos jedan model van HTC-a, a to je iPhone 3GS. Jedini moguć problem bi bio manji ekran i lag pri korištenju mojih programa.

 

 

Korisni komentari i predlozi su dobrodošli da za razumne pare dobijem uređaj za moje potrebe :)

Vukmon uto 27.3.2012 22:20

Hvala svima na savjetima. Trazim HD2, ali je nevjerovatno za kakve krseve ljudi traze ogromne novce.

Mnogi su otvarani, a prodavci prije toga govore - kao nov nista nije dirano {#}

Poslije se pravdaju, kako oni nista ne znaju pa odjednom kazu da bi se mogli dog. oko cijene...komedija {#}