TinJurk0 sub 5.2.2011 14:39

Pozdrav ljudi. Imam problema sa Nokiom N96, blesirala se i nije se prikazivalo na ekranu nista osim baterije, signala i pozadinske slike, nisam mogao uci u menu ni nista. Skenirao sam ju od virusa, instaliro novi software ali je sada jos gore. Pozadina citavo vrijeme blinka i nemogu nista raditi. Moze pomoc?

xXxBIMBOxXx sub 5.2.2011 17:49
TinJurk0 kaže...
Pozdrav ljudi. Imam problema sa Nokiom N96, blesirala se i nije se prikazivalo na ekranu nista osim baterije, signala i pozadinske slike, nisam mogao uci u menu ni nista. Skenirao sam ju od virusa, instaliro novi software ali je sada jos gore. Pozadina citavo vrijeme blinka i nemogu nista raditi. Moze pomoc?

Ako imas garanciju , furaj .

marky1607 kaže...

Da li si probao vratiti na koju stariju verziju firmware-a?

Downgrade UBIJA Nokia uređaje , tako da niš' od toga .

TinJurk0 ned 13.2.2011 18:32
passat kaže...

*#7370# or the 3 finger method su metode koje se uglavnom preporucuju na forumima oko mobitela(nokia)

 

Googlaj

mislis da nisam googlo? Ja sam jedan od onih koji prvo googlaju pa postavljaju pitanja :DD

Mob je na servisu, 700 kn popravak. Maticna je u banani.

Bboying sub 22.10.2011 00:34

Pozdrav svima

Da ne otvaram novu temu zamolio bih za pomoc oko nokie n96.Telefon se svaki 30 minuta restartuje(odprilike ) znaci ugasi se i upali i sta god radio ili ne radio opet se gasi pa bi zamolio ako iko zna do cega bi moglo biti da mi kaze.

I ne mogu update software jer se telefon gasi i kad je prikopcan na komp pa mogu samo dobiti dead flash.

Unaprijed hvala svima