Mitch sub 2.11.2013 18:03

Okej :)

 

Uglavnom ja sam uzeo 32GB verziju.

 

Izašlo me 428.64$, 399$ uređaj, 20$ shipping ostalo tax za New Jersey.

 

Već ima par dojmova po netu, navodno je baterija čisto ok, na razini Galaxy S3 što je odlično.

Mitch ned 3.11.2013 17:11

Moj N5 je stigao na adresu, ali nije kod mene osobno jos (nazalost moram se strpit mjesec dana).

 

Kaze obitelj da je unutra 24 mj. internacionalne garancije, vrijedi u svim LG-evim servisima po svijetu, ukljucujuci i nas Ecos na jankomiru (zagreb) i ostale ovlastene po HR.

lllnuclearlll pon 4.11.2013 21:36
guls kaže...

Ja sam zainteresiran također... lets go.

 

Mislim, kako bi se organizirala ta grupna kupnja?

A eto ja sam dao prijedlog, netko je puknuo TD. Valjda taj netko ima bolju ideju... Na žalost play store nema svoje fizičke trgovine, to je šteta...

BKVSTAR pon 4.11.2013 22:21

Kak da nabavim mobitel a da ne moram imat nekog u njemackoj da mi ga uzme, jedini nacin je da poznam nekog u njemackoj i da ga narucim na njegovu adresu?
Ako ide group buy mozete mi objasniti kak to ide, zainteresiran sam za 32 gb

lllnuclearlll pon 4.11.2013 23:33
BKVSTAR kaže...

Kak da nabavim mobitel a da ne moram imat nekog u njemackoj da mi ga uzme, jedini nacin je da poznam nekog u njemackoj i da ga narucim na njegovu adresu?
Ako ide group buy mozete mi objasniti kak to ide, zainteresiran sam za 32 gb

Ide ovako... Nađemo nekoga (pouzdanog {#}) tko živi u njemačkoj, pošaljemo mu novac, i on nama pošalje/dostavi telefone za proviziju od recimo 100kn po telefonu ili koliko već dogovorimo.

 

Pa eto ak tko želi zaraditi nek se javi, 150-200 eura već sad ima sigurno ako će svi uzeti koji su rekli. Ak je lopov/prevarant ima i puno više {#}

lllnuclearlll uto 5.11.2013 13:16
Fanu kaže...

cemu tolika navala na ovaj mobitel?

 

nema jos ni postenih recenzija, a i ova jedna koju sam procitao na theverge.com ne odusevljava (losa kamera + baterija)

 

 

Zato jer mu kamera i baterija definitivno nisu toliko loše s obzirom za cijenu za koju se može nabaviti. Ali su i više nego zadovoljavajuće i nema svrhe uspoređivati vrhunsku kameru na IP5S kad on dođe prek 1000 eura.

 

Za 350-400 eura mobitel ovih specifikacija je i više nego dobra ponuda.