Općenito o mobitelima

Koji mobitel kupiti?

mar123 uto 6.3.2012 22:14

kupujem mobitel do nekih 1300 kn i naso sam sljedece:

 

se xperia x10

htc desire

samsung galaxy s

 

koristio bi ih za glazbu, internet i igranje igara ali ne nekih graficki zahtjevnih nego nesto tipa temple run, fruit ninja itd.

ako ima jos koji mob do 1300 kn a da ima 3.5"+ ekran recite.

zanima me koji je od ovih najbolji za ono sto sam reko.

 

salih88 uto 6.3.2012 22:27

Moj prijedlog ti je Samsung Galaxy S. Znači imaš stotine cutom ROM-ova, tako da ne moraš biti na nekom dosadnom koji lagga, i na kome moraš da čekaš po desetak sekundi da nešto otvori. 

A i na XDA-developers imaš najviše o njemu od sva tri koja si naveo.

 

Koristio sam i desire, ali nikako nisam bio zadovoljan kao sa Samsung Galaxy s i9000. ;)

 

Puno sreće u odabiru :D

SE_HELP uto 6.3.2012 22:45

Slicnih su kvaliteta ovi mobitel, no mislim da X10 ima najbolju kameru 8.1 MP.

Pravi super fotografije i ima mnostvo funckija - prepoznavanje lica, autofokus, prepoznavanje osmijeha, touch fokus...

Sto se tice ovih aplikacija koje si napisao, bes problema ce ih pokretati i bice pravo uzivanje na velikom, masivnom ekranu.

 

salih88 uto 6.3.2012 22:48

Što se tiče kamere, tu malo kaska Samsung Galaxy s za ovim dvojcom. Kamera je recimo slabija noću, tj pri slaboj svjetlošću, ali danju pri normalnoj svjetlosti slika slike odlične kvalitete, mogu da ti postam par slika ukoliko želiš uslikanih danju i noću sa Galaxy s i9000

xR4Z3R uto 6.3.2012 23:55

Kupi si omniu 7.Ja sam ga dobio bas danas i stvarno je odlican,brz,sve pohvale,a o kucistu i EKRANU da ne govorim.Tako isto i wp7,stvarno je ultrajednostavan,cak je jednostavniji od iphonea

Tako da,glas za omniu 7

Edge sri 7.3.2012 09:37
mar123 kaže...

da ali na wp7 nema tih poznatih igara i programa kao na ios-u i andoridu.

Onih najpoznatijih ima, al polako raste WP 7, pa ce doc i ostale...

 

Ja takodjer dajem glas Samsung Omnii

jurica_m sri 7.3.2012 14:37

Uzmi u obzir ili Samsung ili Desire. Budući da je Desire mali brat od Nexus One-a, taj mobitel ima najbolju podršku što se tiče ROM-ova i svega ostaloga. No, Samsung je bolji i jači telefon i uzmi si njega. Imam Desirea i znam što kažem. Desire i Samsung S su slični telefon, ali Samsung ima bolju grafičku i multitouch. Uzmi Samsunga i nećeš fulati, a ak dodaš još tristo kuna, na Njuškalu imaš fenomenalan Nexus S.

emroo11 uto 5.2.2013 19:16

kupujem mobitel do nekih 1300 kn i naso sam sljedece:

 

Sony xperia miro http://www.gsmarena.com/sony_xperia_miro-4831.php

LG optimus L5 http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l5_e610-4571.php

 

 

koristio bi ih za glazbu, internet i igranje igara ali ne nekih graficki zahtjevnih nego nesto tipa temple run, fruit ninja itd.

ako ima jos koji mob do 1300 kn a da ima 3.5"+ ekran recite.

zanima me koji je od ovih najbolji za ono sto sam reko.

pa javljate se u poruke onaj koji ima iskustva sa ovim telefonima