Blacky_RI sub 23.7.2011 22:50

Evo, skupio sam neke novce, prodao Nokiu i sad bi Vas molio za savjet u odabiru novog mobitela :

 

Samsung Galaxy I7500

Samsung S8000 Jet

Samsung i5800 galaxy3

Nokia X6

iPhone 3G / 3GS

HTC Touch Diamond 2

HTC  Hero

HTC Touch HD

Samsung Omnia 16 GB

Da napomenem, gledao sam na Njuškalu oglase pa do nekih 800-850 kn maximalno mobitel sa što većim i kvalitetnim ekranom te sa Androidom po mogučnosti i kamerom od minimalno 3 megapixela.

 

Ovo je konačna tema obečajem, da se neki ne naljute zbog više tema, ovim putem se ispričavam !

 

Blacky_RI ned 24.7.2011 00:54

Da napomenem, gledao sam na Njuškalu oglase pa do nekih 800-850 kn maximalno mobitel sa što većim i kvalitetnim ekranom te sa Androidom po mogučnosti i kamerom od minimalno 3 megapixela.

 

 

EDIT : Da naglasim, Android ako je na mobu, super, najbitnije mi je da ima bar 3 inča ekran, GPS i dovoljno mjesta za storage pjesama, jer ih imam brdo a mob bi koristio i kao MP3 player a i fotoaparat, dakle, mobitel bez Androida a sa 8 ili 16 GB svog storagea i dobrim aparatom ima prednost nad npr mobom sa 3.2 kamerom, Androidom i 50 MB svoje memorije, osim ako nema do 800 kn rabljeni Android sa super kamerom i 8 ili 16 GB storage-a, nadam se da sam vam koliko toliko olakšao.