Općenito o mobitelima

IPhone 3Gs 8GB ili Samsung galaxy S+

sweeth pet 30.12.2011 21:23

Dobar mob, ekran je lijep, dobre rezolucije, puno bolje od iphone 3gs, kamera 5 mpix dobra. Po meni su boje malo prežive na ekranu i kameri, kao da samsung umjetno uljepšava boje. Procesor od 1,4GHz super odrađuje sve aplikacije i rami su dovoljni za multitasking. Ako ti se sviđa android, na tom mobitelu će ti biti super radit. Lagan je, plastično djeluje, ali zato se neće tako lako razbiti ako padne.

woodgamesfx pet 30.12.2011 21:46

Ovisi što tražiš od mobitela, naime u ovom pariranju manje više sve je na strani Samsunga, te 3GS bi se moglo reć je malo out of date.

Inaće savjetovao bih ti ako si u mogućnosti da uzmeš iPhone 4, jer to je sasvim druga prića i sasvim drugi uređaj, u toj opciji sve je manje više na strani iPhone-a osim ako ti veći ekran nije primarani choice.

BMK pon 2.1.2012 00:04

Galaxy S je bio bolji od iP4.

Galaxy S+ je jos bolji.Bilo koj LCD ekran se moze sakrit ispred SuperAMOLED ekrana na SGSu.

 

Ako na SGS sve leti,na SGS+ ce biti jos bolje.Imas dobru 5Mpix kameru,720p snimanje,8Gb memorije+Micro SD i posten 4" ekran.

 

Way to go! 

explorer 4 pon 2.1.2012 00:21
BMK kaže...

Galaxy S je bio bolji od iP4.

Galaxy S+ je jos bolji.Bilo koj LCD ekran se moze sakrit ispred SuperAMOLED ekrana na SGSu.

 

Ako na SGS sve leti,na SGS+ ce biti jos bolje.Imas dobru 5Mpix kameru,720p snimanje,8Gb memorije+Micro SD i posten 4" ekran.

 

Way to go! 

 

Ne bih se složio , meni su nekako prežive boje na tim Samsung ekranima.

Evo stavim netom slikanu fotografiju na iPhone 4 i Samsung galaxy s  2 , potpuno identična.Pogledam prvo sliku u stvarnosti pa onda na mob.Meni je na iPhoneu prirodnija slika , boje su normalne , umjerene , neznam kako bi se izrazio , na galaxy-u kao da su podivljale.

 

Ot na temu :Galaxy s + svakako prije 3gs.

BMK pon 2.1.2012 00:25
Diplomat kaže...

Sad si 2G stavio u bubanj sa 3GS-om. {#}

 

Nauci citat.Napisao sam da sam ga imao 2g,a ne da sam imao 2g.

Imao sam iP2G jedno 18mj i iP4 jedno 3mj.

 

 

Boje lagano mozes najmestit u postavkama,imas normal,movie,dynamic ako se ne varam.

 

Crna je crna na AMOLEDu.To mi je jedino bitno.Da ne govorim kakav bolestan kontrast ima.Nikad vise siva slova u browseru.

Edge pon 2.1.2012 17:40
Diplomat kaže...

Recimo ovako 3GS mi je zaštucao 5 puta u 9 mjeseci korištenja dok Galaxy 5 puta u 2-3 tjedan kolko ga imam, kupac neka odluči.

 

Ocito nisi sposoban u radu sa smartphonevima, Nokia jos uvijek proizvodi dobre dummy mobitele. :)

Diplomat pon 2.1.2012 17:41
Edge kaže...
Diplomat kaže...

Recimo ovako 3GS mi je zaštucao 5 puta u 9 mjeseci korištenja dok Galaxy 5 puta u 2-3 tjedan kolko ga imam, kupac neka odluči.

 

Ocito nisi sposoban u radu sa smartphonevima, Nokia jos uvijek proizvodi dobre dummy mobitele. :)

Znaci ja ne znam koristiti program, zato se ruši? {#}

MSN uto 3.1.2012 01:15

Oni se bas i nemogu usporedivati jer nisu isti os

 

Npr : iphone ima bolju kameru i rezoluciju, dok galaxy s + ima npr bolji procesor, veci ekran super amoled.

 

Sad tko je vise za ios izabrat ce iphone, a kome vise pase android izabrat ce galaxy s+

 

Ali izmedu 3gs i galaxy s+ nema se sto birati jer je ovo 2 godine noviji uredaj te galaxy ga pobjeduje u svemu

Edge uto 3.1.2012 01:24
MSN kaže...

Oni se bas i nemogu usporedivati jer nisu isti os

 

Npr : iphone ima bolju kameru i rezoluciju, dok galaxy s + ima npr bolji procesor, veci ekran super amoled.

 

Sad tko je vise za ios izabrat ce iphone, a kome vise pase android izabrat ce galaxy s+

 

Ali izmedu 3gs i galaxy s+ nema se sto birati jer je ovo 2 godine noviji uredaj te galaxy ga pobjeduje u svemu

 

Nemas pojma, Galaxy+ ima 5.0 mpx, ima prednju kameru (danas jedna od bitnijih stavki) , vecu rezoluciju, puno brzi procesor, dosta veci ekran. . .

Usporedba 3gs-a i galaxy-a+ je ko da usporedjujes Golf V sa Golf III. :D

MSN uto 3.1.2012 01:26
Edge kaže...
MSN kaže...

Oni se bas i nemogu usporedivati jer nisu isti os

 

Npr : iphone ima bolju kameru i rezoluciju, dok galaxy s + ima npr bolji procesor, veci ekran super amoled.

 

Sad tko je vise za ios izabrat ce iphone, a kome vise pase android izabrat ce galaxy s+

 

Ali izmedu 3gs i galaxy s+ nema se sto birati jer je ovo 2 godine noviji uredaj te galaxy ga pobjeduje u svemu

 

Nemas pojma, Galaxy+ ima 5.0 mpx, ima prednju kameru (danas jedna od bitnijih stavki) , vecu rezoluciju, puno brzi procesor, dosta veci ekran. . .

Usporedba 3gs-a i galaxy-a+ je ko da usporedjujes Golf V sa Golf III. :D

  Ja sam mislio kad sam ovo usporedivao na iphone 4, jer je iznad mog posta covjek stavio u cemu je bolji iphone 4 od galaxy s plusa

Edge uto 3.1.2012 01:27

Sorry onda lega, nisam cito ono prije, a posto nije bilo citata mislio sam da komentiras sam naziv teme. :)

 

BTW. Da se mene sad pita, iphone 4 ili galaxy+ ,vjerovatno bi uzeo galaxy+, iphone 4 imam vec god. dana, ako nema JB-a, mob je prepredosadan. :P