Mali_pitbull sub 7.11.2015 16:54

I ja imam slican problem.. Dobila sam na poklon iphone 4s i orvo nisam mogla skidati aplikacije ni nista, trazio mi je apple ID za sve bukvalno, nosila sm u servis i rekli su mi da mogu to da resim ili da se prethodni vlasnik seti svojih podataka ili da platim kompaniji 270 evra.. Kod kuce sam iz dosade nesto cackala i uspela da promenim sifru pomucu nekog maila ili ne znam ni ja vise cega i uspesno ksinula aplikacije itd.. Ubacila sam moju karticu u telefon (fon je inace iz Londona) i trazi mi opet da ukucam podatke kako bih mogla da pokrenem telefon.. U opisu stoji apple ID koji je oi zvezdicama sakriven i to je tacno onaj preko kojeg skidam aplikacije itd i kada ukucam to sve sa sifrom pise da ne mogu preko toga da otkljucam, jel mi ima pomoci?

maja68 sri 11.11.2015 08:53

Pozdrav, imam jedno pitanje jako je hitno. Ima na Facebooku netko tko  se oglašava da skida Icloud šifru ( I Cloud Hrvatska se zovu )Da li ima neko ikakvih iskustava, jer do sada to nije bilo moguće. A taj  gospodin s kojim ssam kontaktirala kaže da to može srediti za 200 kuna.  Hvala.

maaalecka sub 12.12.2015 22:14

Molim pomoć!
Imam ipad, mac i iphone..kako sam se udala promjenila sam prezime pa tako i mail adresu preko koje se spajam na sve navedene uređaje. Promjenila sam na svim uređajima icloud ID osim na ipadu (nisam ga bas koristila) i sad kad sam htjela pristupiti uređaju ne mogu napraviti nikakvu promjenu jer je ostao prijavljen na staru ID adresu i mail koji ne postoji više..kako mogu resetirati i maknuti taj nepostojeci ID?

Neutral pon 4.1.2016 21:55

Mogu li se selektirati određene fotografije na iPhoneu za upload na iCloud? Gugla sam po internetu i nigdi nisan naša tu opciju nego samo imam ovaj iCloud fotoalbum ali on synca sve fotografije na uređaju..

Alan Ford pon 4.1.2016 22:16
maaalecka kaže...
Molim pomoć!
Imam ipad, mac i iphone..kako sam se udala promjenila sam prezime pa tako i mail adresu preko koje se spajam na sve navedene uređaje. Promjenila sam na svim uređajima icloud ID osim na ipadu (nisam ga bas koristila) i sad kad sam htjela pristupiti uređaju ne mogu napraviti nikakvu promjenu jer je ostao prijavljen na staru ID adresu i mail koji ne postoji više..kako mogu resetirati i maknuti taj nepostojeci ID?

 Možda ovako:

http://www.igeeksblog.com/how-to-change-or-delete-icloud-account-on-iphone-ipad-ipod/

 

Ili otići na:

https://appleid.apple.com/account/home#!

 

prijaviti se i pogledati da li se pod prijavljenim uređajima nalazi i iPad. Tu se može uređaj ukloniti.

(Oprez, nisam siguran da li se uklanjanjem uređaja uklanja i Apple ID).

razermario sri 13.1.2016 01:08

Pozzz....

 

Dobio sam danas telefon od sestre, sto mi je kupila za poklon... A posto se bas ne razumije , kupila je preko oglasnika  i sve super radi ( Iphone 5 ) Al je problem sto ima Icould ... Nije prijavljen nego samo stoji E mail od zenske osobe... Sto mi je cini ? Naci ju na fb i kontaktirati , ako sestra nema broja ili kako su se nasli... I dali ce mi se kad upaliti da cu morat upisati Icloud sifru kako to ide ? 

 

 

 

Posto imam i Iphone 4... Dali mogu na njemu napraviti svoj Icloud i prebaciti na Iphone 5 ?

Lu-Blu pon 21.3.2016 23:54

Eovako imam iphone 6 i isto sam zaboravio lozinku na icloudu a nemogu promijenit a imam isto tako i iphone 4 na kojem se moze izbrisat spojio sam na itunes i fino prebacio softver stari sa iphone 4 na iphone 6 i uspijelo mi je bez ikakvih problema i plus je bilo ukljuceno i nadi moj iphone

Lu-Blu pon 21.3.2016 23:57

Mozes ja sam zakljuco iphone 6 isto tako nisam znao sifru a na iphone 4 sam mogo sklonit email msm obrisat i samo sam softver prebacio sa 4 na 6-ticu iphone i uspijelo mi je na 6 mi je sifru trazilo kad sam prebacio nije vise ako neces znati nađi nekoga ko zna sa tim baratat heheh pozz

Lu-Blu pon 21.3.2016 23:58

Mozes ja sam zakljuco iphone 6 isto tako nisam znao sifru a na iphone 4 sam mogo sklonit email msm obrisat i samo sam softver prebacio sa 4 na 6-ticu iphone i uspijelo mi je na 6 mi je sifru trazilo kad sam prebacio nije vise ako neces znati nađi nekoga ko zna sa tim baratat heheh pozz

AnđeoGabrijel21 pet 22.7.2016 07:19

Pa tog vlasnika pitaj lozinku iClouda (vjerovatno e-mail i lozinka za taj mail), ako to ne zna i dalje vjerovatno je mobitel pronađen ili ukraden.

 

To se može popraviti jedino da na mobitelu promijeniš matičnu ploču, ne može se otključati tako kako ti misliš.

 

Savjetujem ti da čovjeka nazoveš neka ti vrati novce jer te preveslao.

sdeejay pon 8.8.2016 21:53

Dali neko zna kako se povoljno moze iCloud sa iPada skinuti koji nije prijavljen kao ukraden niti ima poruku vlasnika  trazi e mail i pasword 

Hvala svakom na bilo kojoj pomoci

mnogi na internetu velike pare traze vise nego sto vrijedi uredjaj ako neko moze pomoci uslugu vracam 

 

vnkln pon 10.10.2016 16:55

Pozdrav,
Isprike što ulijećem ali možda mi možete pomoći. Imam iPhone 5, imam račun za njega i problem sa Apple ID-om. Prebacivala sam davno ID s jedne adrese na drugu, mijenhala lozinke, pozaboravljala lozinke i sad ne mogu uopće administrirati taj ID niti ga maknuti s telefona kako bih stavila drugi ID.
Mozete mi pomoći?
Hvala unaprijed!
Lp

6996 pet 24.2.2017 18:08

Pozdrav, ako se odjavim sa 1 iclouda onda mobitel postaje prakticki kao da sam ga vratio na tvornice tj sve se obrise ili?
Znaci mobitel je od majke i do sad je bila pijavljena na iCloud svoje sestre. Sada pocinje traziti sifru od iClouda.
Meni nije problem pitat tu lozinku tetke, i dobit cu je, ali mislim da je vrijeme da vec napravim mami njezin iCloud.
Sada moje je pitanje: ako se odjavim sa ovog trenutnog iClouda, hocu li bez problema moci napraviti njoj iCloud i prijavit je ili ce to mobitel dozivjet kao da je ukraden i odjavljen?

njuskac sub 22.7.2017 19:13

Zaboravio sam šifru za icloud na iphone7 ,a zelim prodat telefon , imam račun, znam icloud id, email od iclouda glasi na mene i sta god napravim ne mogu resetirat sifru.Dakle idem na opciju da sam zaboravio sifru, onda me trazi icloud id koji upisem, onda me trazi broj moba koji upisem, onda mi salje neki kod na sms koji se automatski upise u telefon i nakon toga nista se ne desava, icloud je i dalje zakljucan, na email ne stize nista, i tako sam probao par puta i sad se zakljucalo, i sad pise da cekam dok oni ne otkljucaju.. čekam vec 2 dana i nista.. ne razumijem sta bi ja sad trebao napravit.. zašto mi jednostavno na email ne dode da resetiram sifru i to je to.. 

Da li se može tvornički resetirat telefon i da stavim novi icloud..nisam nikad imao iphone uopće ne razumijem nista.

DFurka čet 10.8.2017 16:07
njuskac kaže...

Zaboravio sam šifru za icloud na iphone7 ,a zelim prodat telefon , imam račun, znam icloud id, email od iclouda glasi na mene i sta god napravim ne mogu resetirat sifru.Dakle idem na opciju da sam zaboravio sifru, onda me trazi icloud id koji upisem, onda me trazi broj moba koji upisem, onda mi salje neki kod na sms koji se automatski upise u telefon i nakon toga nista se ne desava, icloud je i dalje zakljucan, na email ne stize nista, i tako sam probao par puta i sad se zakljucalo, i sad pise da cekam dok oni ne otkljucaju.. čekam vec 2 dana i nista.. ne razumijem sta bi ja sad trebao napravit.. zašto mi jednostavno na email ne dode da resetiram sifru i to je to.. 

Da li se može tvornički resetirat telefon i da stavim novi icloud..nisam nikad imao iphone uopće ne razumijem nista.

 Javi mi se putem privatne poruke da to riješimo.

jojo_surf ned 27.8.2017 20:28

Dobia san iphone od prijatelja ali nikako ne mozemo doc do sifre jer je on zaboravia a email koji je prijavljen nezna sifru od njega.

 

Kako izbrisat icloud bez password??

 

Gleda san nesto preko iFile ali nazalost s time nisan uspia. Downloadira san iFile ali nema nikakvih file-ova unutra. :s